Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
8. jan 2010

jéééé tu je zasa mŕtvo... 🙄

lubka89
8. jan 2010

ahojte baby ja som tu🙂

allinka79
8. jan 2010

caute, sorrac ale nestiham sa moc nahlasovat a pisat... snad sa tu mate dobre a vsetko je ok. ňNejake nove babatka?

vejula
8. jan 2010

ahojte kočky a čo tu nikto nikde....

Mno my sme práve dávali dolu stromček tak teraz vyžieram salonky čo na nom ešte ostali 😅 Ohladom toho cukru my ešte nevolali tak snad je všetko OKI...

No a lenočka gratulujem ku chlapčekovi 😵 Tak a ty máš zajtra veľký den, určite už adrenalín stúpa 😀 držím plce nech všetko krásne výjde a ste šťastný všetci traja spolu 😉

valria tak ty by si dnes mala rodiť, že??? No držím palčeky nech sa to čo najskôr rozbehne a máš to rýchlo za sebou.

inač kočky ja by som teda na začiatku tehu nechcela už byť, aj ked je to teraz ťahšie čo sa týka najkých robôt a tak, ale zase každým dnom sa kráti čas ked uvidím maličkého a na to sa vééélmi teším.

vefi89
8. jan 2010

veji ahoooj 🙂
daj pozor, aby si nepribrala z tých saloniek 😀 😀 aby si potom nemala dilemu ako schudnúť 😀 😀

vejula
8. jan 2010

vefi no ja už mám teraz dilemu ako schudnem, ale jednoznačne chuť na salonky je väčšia 😀 😀
A ako ty domček už je v poho????

vefi89
8. jan 2010

domček už je fajn 😉
inak ja mám opačnú dilemu a to ako po pôrode neschudnúť, lebo už nechcem byť znova trieska 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

mňaaam, taký fajný obed som si navarila 😝 😝 sa mi dlho taká dobrota nepodarila. som na seba hrdá 😀 😀 😀

vejula
8. jan 2010

uuu to masko na šťavičke... mnááám. A čo nakoniec vyhralo tarhona či ryža???? My dnes kurča 😀 Ale tak včera a predvčerom bolo prasiatko tak na striedačku 🙂

vefi uprimne chcela by som mať problém že ako neschudnuť.... Niežeby som bola zas nejaký tučko ale pred tehu som mala celkom peknú postavu a teraz len taká gulička. Rada by som sa vrátila potom ku tomu čo bolo 😅

akdarka
8. jan 2010

caute baby, ja sa hlasim z roboty - este nejaku 1,5 h musim vydrzat a padam domov...povedala som si, ze budem cely vikend lezat a oddychovat aby bublinka rastla do 18.1.kedy si idem pre knizku 🙂
vcera mi chvilu blbo ako na chripku, chvilu zvysena teplota - ale nastastie rano uz pohoda tak preto to rozhodnutie lezat a oddychovat 😉

veji, ja by som si dobre salonky dala, ale male len zele a tie neznasam! nejake kokosove alebo gastanove by som si dala..mnam

vefi, tak ja dufam, ze schudnem bez problemov...ale drzim palce aby si po porode mala spravne krivky ake chces 😀

liv1
8. jan 2010

mnaaaaaam ze tarhona! to som nejedla uz straaaasne dlho. ale do obchodu v tom to pocasi nejdem. staci ze dnes ideme v noci cez rakusko taliansko a francuzsko... ach jaj. videli ste tie spravy?

vefi89
8. jan 2010

vejula, nechcela by si mať taký problém, ver mi. Mala som 58 kg a 183 cm, takže veľký problém obliecť sa. Všetko čo kúpim, si musím zužovať 😅 a naozaj len sem-tam sa mi podarí kúpiť niečo namieru. Kdežto teraz som spokojná, lebo ako mi narástol súdok mi sú všetky nové veci dobré a tie čo som zúžila už ani nenatiahnem 😀 😀
vyhrala to ryža 😀 😀 inak ja som tiež robila z kuracinky 😀 😀 a ešte som si prsia odložila, lebo boli veeeľmi pekné, tak to nechám na rezne, alebo na prírodno 😀
inak už máš pokúpené vecičky?? ja som dnes balila veci do tašky, ak by náhodou niečo 😅

vefi89
8. jan 2010

Akdarka, ďakujem 😉 mala by si teraz čajíky a nohy do tepla. a to leňošenie je dobrý nápad 😀
liv a kam idete??

vefi89
8. jan 2010

my musíme ísť zajtra s mm, mamou a jej druhom do Bystrice, obkladačky, sprcháč, hajzlík a umývadlo zobrať 🙄 to bude na celý deň zasa prechádzanie po obdhoďáku 🤐 dúfam nás aspoň na obed zoberú 😀

vejula
8. jan 2010

mno akdarka ja som mala také s citronovou plnkou a čoko plnkou, celkom fajné.
liv a čo vy idete v noci, kam prosím ťa???
vefi a aby si to nebrala v zlom ja viem že niektoré kočky maju problém pribrať a su z toho dosť nešťastné... Uplne to chápem, ja len že pred tehu som bola celkom spoko a teraz mi je všetko malé a ja nechcem zahadzovať všetky veci čo som pred tehu nosila do koša.... Jedine že by som vyhrala nejaké loto a mohla by som si kúpiť komplet nový šatník 😅

vefi89
8. jan 2010

veji 😀 😀 ale veď to je jasné. chválabohu ja z dediny a tu aj v teplákoch do obchodu a tak 😀 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

bože, som nakukla do témy netradičné mená.vyberám to najlepie:
No my sme spojili koniec mojho a zac. jeho mena janKAYAnis
mne by sa pacilo aj Glen Derner 🙂
Neriah Riccardi
😀 😀 😀 😀 😀

vejula
8. jan 2010

aaa vefi ja pomaly v centre žiliny ale teda do obchodu sa do riflí neprezliekam, tiež v teplákoch najradšej 😀
no vefi ty máš zajtra poriadny frmol, budete mať s Miškom riadnu prechádzku... Inač ja mám brata Miška a od malička sa mi to meno strááášne páči. Ale kedže v rodine už jedného mám tak som dala meno ktoré ešte v rodine nieje 😉

A čo sa týka vecičiek, tak ich mám kooopec, ale samozrejme nie pokupovaných, ale od krsnej a od kamarátky, no ani neviem či to všetko vynosí. Kúpených mám len pár, tak pre radosť...

vefi89
8. jan 2010

ale tak ani nie frmol, ja si nájdem niekde niečo na sedenie 😀 😀 ja som pôvodne chcela Patrik,alebo Radko. ale také tiež máme v rodine, takže sme sa odklonili. a ešte som chcela Jáchym, ale to sa mi muž vysmial 😀 😀

vejula
8. jan 2010

No ja som chcela pôvodne Daminána ale mužovi sa to veľmi nepáči, takže tiež som sa musela vzdať a potom ešte Patrik alebo Dominik, ale tak nakoniec vyhral Dominik... KEby som navrhla meno môjho bývalého tak ma mm asi zaškrtí 😀 😀 vefi ty si tiež prípad 😀

liv1
8. jan 2010

ideme do Francúzska na lyzovacku autom. Dostali sme to ako svadobny dar, ideme aj s kamosmi od ktorych sme to dostali. Ja lyzovat nebudem, no aspon na cerstvom vzduchu, i ked tam hore je menej kysliku 😀 . Ale ta cesta uplny brutal, budeme sa s drahym sice striedat, ale predpovede nic moc 😠

Spominate tu mena o ktorych som este nikdy nepocula 😀

vefi89
8. jan 2010

veji, ale on sa volal Bohuš, ja som mu hovorila Bastián 😀 😀

vefi89
8. jan 2010

liv a nie, že sa na lyže postavíš, lebo ťa prehnem cez koleno a dostaneš po holej 😀 😀

liv1
8. jan 2010

vefi 😀 mile. nepostavim aby som od teba nedostala 😀 . ale nie, ani lyze si neberiem, davam na male veeelikansky pozor 🙂 aj moj mangel je v davani na male pozor skvely, nechce so mnou ani... 😀 😀 ale to uz je asi ina tema..

adka1986
8. jan 2010

ahojte babenky... co si myslite o tom Cinskom kalendari pocatia? teraz sme to pozerali s kolegynou, co ma dve deti a obe jej vysli podla toho 🙂

liv1
8. jan 2010

adka o cinskom kalendari som este nepocula. da sa to napisat v skratke o co ide? 🙂

garonka
8. jan 2010

adka môže to vyjsť komu ako, mne vychadza podľa čínskeho dievčatko, na utz vychadza chlap ako hora, a aj ešte podľa nejakeho vypočtu vyšlo že chlap no som zvedava 🙂

adka1986
8. jan 2010

liv, skus si dat do googlu ze cinsky kalendar pocatia, je to taka tabulka...

no podla mna je len nahoda, ked to niekomu vyxadza podla toho, vsak to zavisi od spermie, a nie od mesiaca a veku matky, skor od otca, nie? 😀

garonka
8. jan 2010

adi presne tak, to spermie zohravaju tu rolu aka sa prva trafila 😉 či baba alebo chlap 😵

adka1986
8. jan 2010

no ale ako taky smiesny oblb je to vtipne :DDD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre