Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
24. jan 2010

tak ale vy uz mate vacsiu spotrebu ako my

garonka
24. jan 2010

to veruže mame a ešte aj hava mame 😀

elko69
24. jan 2010

ja to mam tiez ako kedy,niekedy vobec nic a niekedy by som zjedla aj muza keby bol jedly :D

lenocka84
24. jan 2010

takhava aj my, ale ten ma velmi nizku spotrebu

garonka
24. jan 2010

čo dnes pozerate v telke? nejde nič tak ja len hram hry na nete lebo by som sa unudilaaaaaaaaaaaa 😨

lenocka84
24. jan 2010

lusy klasika, v nedelu ze nic nejde
ja len net

elko69
24. jan 2010

ja si kuk jojku ma tam byt nejaka komedia...

garonka
24. jan 2010

elko jo to som videla o tej tučke čo bude kraľovnou taka komedia pre teenagerov ale da sa pozrieť, no ja netuším čo na dnešny večer vymyslím 😀

lenocka84
24. jan 2010

jaaaaj viem co mate na mysli
len kedze ja som uz v ba, tak zijem bez tv
ale vobec mi to nevadi

garonka
24. jan 2010

leni ani ja nepotrebujem telku a sranda v obyvačke nam vyhorela tak sme dva týždne bez telky ale mame v spalni jednu na stene ta je moja a to sa musíme s mm dohodnuť čo pozerať 😀
ale väčšinou ležíme na posteli notebooky na nohach a hrame hry a havo nam do toho veselo vychrapkava 😀

lenocka84
24. jan 2010

no pekna idylka

garonka
24. jan 2010

jo kym sa da 😀

elko69
24. jan 2010

no myslim ze viem o com to je,ale tak nic ine tam neni a manzelik siel na poker a kedze j v poslednej dobe rychlo zaspavam som nesla s nim...

garonka
24. jan 2010

môj mal ísť na bowling nakoniec to zrušili tak ostal doma a zlatušik požehlil plienky i pradlo, no chudak teraz šiel s havom vonku a ešte chcel vysavať tak toto už by bolo veľa, tak mu vravím nech to neprehaňa 😵

elko69
24. jan 2010

hehe ja som dnes rano vsetko poupratovala a drahy hajal.lebo ja to tak mam ze ked ma to chyti to upratovanie tak musim upratat lebo potom sa nedonutim zase par dni....

elko69
24. jan 2010

no dobre babule idem vypnut pc a lahnut na gauc a kuk tv uz ma nejako brusko tlaci ked tu takto sedim pri pc a nechcem si ho davat na brusko....tak sa tu majte a nepiste moc,rano sa ozvem..ppa

dugyna
24. jan 2010

caute baby uz som tu opat boli sme na prechadzke..a v obchode 🙂 idem kuknut co ste popisali

garonka
24. jan 2010

koňovi nohy amputovaliiiiiiiiiiii ide pomaly 🙄

lubka89
24. jan 2010

ahojte baby je tu este niekto?

janefonda
24. jan 2010

caute, ten konik ma uz dost hneva, je spomaleny...
ako sa mate??? ja idem zajtra na ten glukozovy test...fuj

miroslava89
24. jan 2010

ahojte.. mne zas zacalo tvrdnut brusko... mam pocit ze este aj skala je meksia 😢 a magnezko ani za nic nepomaha 😔 🙄
ach jaj..

dugyna
24. jan 2010

garonka presne tak kon je jak keby nemal benzin... 😀 a mam nanho nervy

lucy dakujem za info..a ako to prebiehalo to vysetrenie..a kolko trvalo kym vam dali vediet co to bude?a este otazke to je len na90,5%?ja ze viac..

mirka ak sa mozem opytat preco si bola na amniocenteze?si mala zle vysledky z AFP?

baby a otazka do placu..kolko kupujete hniezd a baldachynov?

dugyna
24. jan 2010

mirka skus si ho haldakat..hm?a lahni si a v klude a vyloz nohy hore.. 😉

miroslava89
24. jan 2010

dugyna- amnio sme mali hlavne preto ze som otehotnela len mesiac po potrate.. a chceli sme aj my aj doktori byt na istom ci bude vsetko ok...

lenocka84
24. jan 2010

uz som tuuu
pisala som zmluvu, desna otrava v nedelu vecer

dugyna myslis ze 1 sada je malo?

garonka
24. jan 2010

dugy hniezdo stačí jedno i baldachyn 😉

mirka i mne tak tvrdlo bruško a magnezko nezaberalo ani za svet 😠

miroslava89
24. jan 2010

dugyna mne hladkanie bruska nepomoze-praveze u mna je to akosi naopak zacne este viac 😠

garonka
24. jan 2010

dugy hladkať bruško sa nesmie lebo maternica je sval ta reaguje na všetko v každom prípade radšej bruško nehladkajte vyvolava to sťahy, i v nemocke mi to vraveli.

liv1
24. jan 2010

caute kuriatka 🙂 idem precitat co ste popisali...

dugyna
24. jan 2010

ok ja som len chcela vediet ze ci kupujete nahodou viac tych veci..myslim hniezdo abaldachyn..tak to som rada..ze ste toho nazoru ako ja..ze len jedno..

mirka tak povedz drahemu nech ti ho pohladka...mna ked bolievalo zo zaciatku tehu a pila som magnezko tak pomohlo aj hladkanie..ale hlavne ked mi ho hladkal drahy..nas spuntik ho evidentne uz teraz poslucha viac ako mna..a mam pocit ze malinkemu je to strasne prijemne aj teraz..tak to upokojuje..
mirka to ma mrzi co sa ti stalo s babetkom..a aj viete preco ak sa mozem opytat?

garonka dnes som objednala aj to na prebalovanie🙂

inak kocky kde kupim tie predlzovace na podprdu..?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre