Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
20. feb 2010

Liv aj preto chcem ja JANE, lebo ma aj kotucovu brzdu a to sa mi ku korculovaniu bude hodit 😉

lubka89
20. feb 2010

uz som videla je zlaty🙂

liv1
20. feb 2010

Jane to velka skoda ze nie si v Blave, ja nebudem mat pravdepodobne ziadnu partacku ☹
no musim teda prestudovat este ten JANE. si ma navnadila.. 😉

liv1
20. feb 2010

kraaaasny chlapcek je to 🙂

liv1
20. feb 2010

mirkaaaaaa kde si zmizla?

vefi89
20. feb 2010

ak to správne chápem, tak sa chcete korčulovať pri kočikovaní??nie ste dáke hyper?? 😀 😀

liv1
20. feb 2010

vefi presne 😀 . ja od trinastich korculujem a viem si to predstavit ako uzasne dostanie sa opat do formy a vyvetranie mimi 🙂

vefi bola si uz v tom obchode? 😀

vefi89
20. feb 2010

hej, už som bola konečne, kúpila som si pomaranče, džús a pali paštiku 😀 😀 😀 takže nevarím 😀

dugyna
20. feb 2010

kokcy kto to chcel tu satku na nosenie
objavila som za 820kc

vefi89
20. feb 2010

aj ja strašne rada korčlujem, a vlastne ja milujem všetky športy ako také, ale ja som si myslela, že budem tak rada, keď si budem môcť oddýchnuť......a nie ešte športovať 😀 😀 😀

vejula
20. feb 2010

čavte kočky tak som si zdriemla na hodku poprala a s mm sme aj spoločnou silou podlahy zotreli 😝
Čo garonka ešte nekonikuje???

vefi89
20. feb 2010

to neni vela 820? 😲 ja by som tolko nedala
😅

liv1
20. feb 2010

paštika mňam ty kokos normálne že HNEĎ by som si dala 😀 vefi však netreba variť každý deň no nie? 🙂

dugy to chcela janina..

vefi89
20. feb 2010

vejula, garonka sa asi vytešuje že je konečne doma a mazná si hafana 😀 😀 takže s mm ste sa udobrili, no to je super, ale prečo mu to tak dlho trvalo 😀 😀

vefi89
20. feb 2010

liv, vieš, ale keby som varila tolko ako nevarím, tak by sme možno aj ušetrili 😅 zemiaková polievka e lacnejšia ako saláma, chlieb, maslo a džús 😀 😀 😀

liv1
20. feb 2010

zemiakovú polievku na kyslo totálne MILUJEM. vefi nerob mi tu chutky, lebo budem musiet ist varit 😀 😀 😀

mici111
20. feb 2010

cafte kocky, ja mam uz kocik dva dni doma..nafotim a dam do albumu..dnes som bola v rakusku, kupila som nejake vecicky, uz mam toho dost vela, uz sa musim stopnut v nakupovani 😀

vefi89
20. feb 2010

😝 ja som to nie naschvál 😀 mne mama nedávno volala, že zajtra máme obed u nej 😝 knedlo vepřo zelo 😝

vefi89
20. feb 2010

liv a kedy bdeš vedieť čo čakáš??či nejdeš o genetonu??

liv1
20. feb 2010

caf veji. tak je fajn, ze uz je dobre medzi vami 😉
jaaaj vefi keby som si mohla porod s tebou vymenit hned to urobim, aj s garonkou sme sa snazili 😀 . za chvilu pride jar, leto, energia, slniecko, a ked bude maly Misko dobry, urcite budes mat chut aj sportovat 😉 aspon tak trosku 🙂

vefi89
20. feb 2010

liv ja by som možno aj, ale u nás ani chodníky nie sa poriadne, to by mi zuby vypadali a kosti sa mi rozsypali 😀 😀
a misko asi nebude dobry, lebo neposlucha ani teraz 😀 a sem-tam si zapálim 😅 takže uvidím čo buude 😀 😀

liv1
20. feb 2010

mici sup sup fotecky 😉
vefi ja odpadnem. tak od detstva je to moje najoblubenejsie jedlo. este francuzske zemiaky a spenatova polievka, spolu s tou kyslou zemiakovou a fazulovou su moje najoblubenejsie jedla. tak uz prestan ! 😀 😀 😀 😀

v stredu idem na NT a ked bude vsetko ok tak chystame sa spolu s janinou ist 2.3 do toho genetonu. tak to vychdaza na 10 dni. uch 😀

liv1
20. feb 2010

co prosim ta. my sme boli lyzovat a lyziari bezne na povinnu zdravotnu 😀 😀
nemate blizko nejaku hradzu, alebo nejake pohodove miesto na korcule ci bicykel?

vefi89
20. feb 2010

takže si už nedočkavá.....a koľkotrvá kým budeš vedieť výsledok???júúúúj, špenát aj ja milujem a kyslú fazulu.....mňaaam, ja som si aj chcela variť fazulu, ale sa bojím, že keď začnem rodiť vydusím doktora a Miško padne na zem 😀 😀 😀

janefonda
20. feb 2010

Liv takze si das zistit pohlavie krpceka? Daj potom vediet co to bude! 😵

vefi89
20. feb 2010

najbližšie je v meste a kvôli tomu ja sa tak ďaleko trepa nebudem....a bicyklovať s kočiarom som ešte nevidela 😀 😀 😀 😀 by som si pripútala kočiar o zadné koleso a v prvej zákrute by som chudáka vykotila 😀 😀 😀

liv1
20. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dugy vedela vysledok este v ten den vecer, tak stale dufam ze aj pri mne to bude tak rychlo. a nedockava som strasne 🙂 , ale snad najviac uz chcem aby to NT bolo v poriadku... 😕

vejula
20. feb 2010

no vefi on je akýsi tiež spomalený, a hlavne strašne hrdý a to vieš tá mužská hrdosť to je ťažká vec 😒

Inač asi pôjdem večer oslvovať kamarát ma narodeniny a mm už je tam. Takže ked nechcem byť zas celu noc smaa tak mi nič iné neostáva... No len najhoršie že tam budu všetci piť huliť a ja tam bude na nich len čumieť jak blbá 😠 Dufam že aspon niekto tam bude triezvy s kým sa bude dať normálne baviť 😅

liv1
20. feb 2010

ja to s tym bicyklom len tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane jasnacka ze dam. hned 😉

vefi89
20. feb 2010

neboj, všetko bude oki...netreba sa stresovať, bábu to nepomáha......pošli mi IP s dátumami narodenia teba a mm a ja ti vyrátam, že i sa trafím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre