Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
28. dec 2009

VIERKA ono ťa to prejde ..... ja som síce nevracala, ale bývalo mi zle....treba to trochu vytrpieť a bude dobre už si to budeš len užívať

garonka
28. dec 2009

Vierka ani ja som nevracala, a kamoške bolo zle do 8 mesiaca ta vracala stále chudera

vierkaha
28. dec 2009

Ja si to rada odtrpím, len nech je zdravé.😀
No kočky končím, lebo ideme pozreť také čerstvo narodené mimčo - tak idem trénovať. 😀

garonka
28. dec 2009

no dufam, že tu nebudem sama lebo do večera je ešte ďaleko a visieť tu budem dokedy budem vladať 😀

vierapp
28. dec 2009

garonka....ja som ešte tu...nechystám a nikde

duratlicka__2
28. dec 2009

Ahojte!
No ja neviem isto, ci som tehotna, ale uz 4 dni mi je divne od zaludka, v noci sa budim a nemozem spat a ked mam rano ist do roboty, tak sa mi konecne spat chce.

garonka
28. dec 2009

no Vierka zato 😀 lebo byť sama doma je hrozne inokedy som bola šťastna ako blcha že sama doma ale teraz? mi to vadí 😠

garonka
28. dec 2009

duratlicka a ako dlho ti meska MS? netestovala si? ja som prvykrat testla ak mi MS meškala týždeň

vierapp
28. dec 2009

garonka....veď ani ja nie som rada sama, mne celkovo doma chýba niekto s kým by som kecala... 😖

vierapp
28. dec 2009

inak ja by som chcela vedieť ako by som zistila či som tehotná, lebo som mala vždy problém s MS, meškala aj 2 mesiace....a na začiatku tehu mi nebolo zle....po svadbe ako mi zase meškalo, tak manžel ako keby vedel, do mňa do vtedy hučal kým som si nespravila test....a bolo...v brušku malý drobec.... 🙂

garonka
28. dec 2009

vieri ešteže eistuje net 😀 čo dnes pozeraš v telke? ja vôbec nič nenadchlo ma nič tak asi zas posťahujem z netu rozpravky alebo vianočne komedie

zazalienka
28. dec 2009

ahojtee.. tak som bola na poradni dnes.. malý je úplne OK, všetko drží, aj krčok, cTG v poriadku, prietoky tiež, malý je hlavičkou dolu stále, o týždeň znova.. a asi 20.1. bude sekcia konečne..

vierapp
28. dec 2009

ja zatiaľ nič keď mám pustenú telku tak prepínam a prepínam a nič z toho.....nemám moc náladu na TV, síce ani na nič iné, nejak som nesvoja

lulu4
28. dec 2009

mam na vas kocky este jednu otazocku, ako je to v zaciatkoch tehu so sexom? je mozne ho mat kedy sa nam zachce alebo ho uplne do 4 mesiaca obmedzit, lebo vcera sme boli na navsteve u mojej kamosky co ma 2mesacne babo a takto ma naplasila, ze ked som tehu tak by sme nemali mat sex do 4 mesiaca, ze mozeme poskodit ten plod a ze sa neudrzi a pod...

garonka
28. dec 2009

zazi sa teším s tebou som ťa čítala v januarovkach 🙂 a kríže nech ti natieraju aby neboleli, a som rada, že je všetko tak ako ma byť 😉
ja som ešte v nemocke na CTG nebola 😕

lucy1990
28. dec 2009

Lulu, myslim ze je to hlupost...

garonka
28. dec 2009

vieri ja som na prime zapla nejaku volovinu ktora teraz začala 🙂 havo si tu chrape, čítať sa mi už nechce ale zbehnem do obchodu kupiť mlieko lebo ako si uvarím na večeru puding, drahy nekupil joooooooooj

zazalienka
28. dec 2009

garonka, príšerne to bolí, hučím od bolesti.. neviem čo budem robiť, asi budem musieť dať ibalgin aby to povolilo..

vierapp
28. dec 2009

lulu .... ťažko povedať....plodu neublížiš, to je fakt, ale napr. ja som sa zo začiatku bála až neskôr sme k tomu došli, ale nie na dlho v 7 mesiaci mi zakázali ale to je môj prípad zo zdrav problémov.....švagrinka mala sex aj v deň pôrodu

garonka
28. dec 2009

lulu môžeš mať sex kedy chceš nieje to v tehu zakazane, vynimky su len tie ktorým to lekar zakaže su to tie ktore maju s krčkom problemy, nepočuvaj kamošku a užívaj si sexík kym môžeš lebo v neskorych mesiacoch tehu možno mať taku chuť nebudeš 😉

garonka
28. dec 2009

zazi a to si sa prudko postavila? to ti verím ako kríže bolia ah jaj, daj si ibalgin ten sa môže a skus si ľahnuť a odychnuť si

vierapp
28. dec 2009

hmmmm garonka ja by som brala ten puding aj z tou prechádzkou do obchodu

lulu4
28. dec 2009

takze jej to zrejme zakazal zo zdravotnych dovodov lebo ona potom posledne tri mesiace kvoli krcku bola aj v nemocke.... ved sa vsetko dozviem u lekarky len som to chcela vediet dopredu... dakujeem

vierapp
28. dec 2009

gari...ibalgin sa v tehu môže .... lebo mávam teraz dosť bolesti v krížoch z ležania.....

garonka
28. dec 2009

vieri ja ibalgin nemôžem beriem lieky na pečeň, hoci našťastie ma kríže nebolia a ak ma i hlava sem tam bolí natriem chladivym gelom čelo, dam si studenu utierku na čelo a pokusim sa zaspať 🙂

lulu4
28. dec 2009

garonka: aka znacka je ten kociarik co ste kupili? ja len tak na nete pozeram kociariky... nudim sa tiez

vierapp
28. dec 2009

keby také niečo pomáhalo aj na kríže bolo by to fajn

garonka
28. dec 2009

lulu

Camarelo Q12 a stal nas 330 € so všetkym 😉 ma nafukovacie kolesa a super sa snim pohybuje 🙂

garonka
28. dec 2009

vieri a niekedy ani kremy nezaberaju, naposledy ma hlava bolela z počasia, taky ostry chladivy gel som kupila na čelo až ma vystrelo 😀

zazalienka
28. dec 2009

garonka zakašľala som a zohla som sa .. a ruplo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre