Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
21. jan 2010

garonka ja keby som mala istej k tej doktorke este raz asi by si odo mna vypocula svoje 😅 🙄

garonka
21. jan 2010

mirka dobre nie? a polka čakarne v nervoch a každý odišiel, a mala i utz robiť, i vytery no sestrička bola mila, čo tehule panikaria veď i ona tam je, a jedna ciganka jej trepla a to vy chcete mi robiť utz? 😀

garonka
21. jan 2010

mirka no a som ju chcela dnes strepať za to že neviem ani termín pôrodu nič nič nič 😠

ake mate počasie v IT? tu mrzne a pekelneeeeeeee 😵

lucy1990
21. jan 2010

Je nizky no, a kavu neznasam, tak len kola to isti a vela pit...a to nechapem tiez, ze naco este musis chodit ku gynekologicke, ked uz chodis do nemocky 😕

garonka
21. jan 2010

lucy a ani ja to nechapem v stredu idem na monitor do nemocky a vo štvrtok k mojej doktorke no chore to je a ja keď vidím tlakomer tak nech sa nečuduju že mam taky tlak
čakaš prve babätko?

lucy1990
21. jan 2010

Ano, jasne 😀 vzhladom k mojmu veku 😉

garonka
21. jan 2010

a koľko maš rokov keď sa tak zahadne usmievaš 😀 😀 😀 😀 😀

lucy1990
21. jan 2010

19 (rok 1990) a ty?

miroslava89
21. jan 2010

garonka.. zasnem nad tym aky pristup dokazu mat doktori 😠 ale ta ciganka to pekne natrela aspon sestricka.. ale zasluzila by si svoje aj doktorka 😔

a u nas prsiiii😅.. pocasie ako u blaznov

garonka
21. jan 2010

luci vek maš uplne v pohodeeeeeeeeee 😵 😵 😵
ja som stara koza mam 27 a budem mať v juni 28 🙄

mirka my tu mame cele zdravotníctvo na prd, ešte i v šaci som čakala v pondelok 3,5 hodky lebo primar odskočil na operačku tak som myslela, že ma šľahne 😎

garonka
21. jan 2010

lucy môj synovec sa narodil v roku 1991 😉

miroslava89
21. jan 2010

garonka ze stara koza.. nedaj sa vysmiat...

lucy1990
21. jan 2010

Aka preboha stara koza? 😅 si šiši? 😀 ja som ale chcela byt mlada maminka...

miroslava89
21. jan 2010

a zo slovenskeho zdravotnictva zacinam mat pocit ze cim dalej tak tym sa viac blizime k anglickemu- hlavne co sa tyka tehotnych zien 🙄

este stastie ze tu v it ..teda aspon ja.... mam uzasneho doktora 😅 😵

miroslava89
21. jan 2010

lucy nezober to zle- ale som rada ze aspon niekto mladsi odo man tu je🙂 😅

garonka
21. jan 2010

lucy no hej i ja som chcela byť mlada mamina a nevyšlo a ťaha mi na 30tku tak si vravím stara koza 😀

Mirka jo tak to vyzera, že mame zdravotníctvo ako v UK a aj jedna z koníka žije v IT a ma skveleho lekara, môže mu zavolať kedykoľvek, to je super 😉

lucy1990
21. jan 2010

Mirka, vobec to neberiem zle 😉 cize som tu najmladsia? 😀 Ja som rada...mna mala mamina v 18 a nelutuje 🙂 vraj..

garonka
21. jan 2010

lucy to čo mate v BA? perinbaba vam poriadne dopriala a my nič 😠 a ja tak milujem snežík 😀

garonka
21. jan 2010

aj moja sestra mala prve v 18 a so synom maju užasny vzťah taky kamaratsky a dôverny to je fajn 😉

lucy1990
21. jan 2010

Garonka, hlavne, ze si spokojna a mas to dietatko s clovekom ktoreho milujes...niekedy si treba pockat 😉 ja som mala stastie, mojho cukrika som si nasla uz v 16tich 😀 a bud rada, ze tam na vychode nemate take kalamity ako tu..dnes sa nikam nedalo ist autom, kedze mame roadster na letnych gumach 😅

lucy1990
21. jan 2010

A presne na ten vztah doverny sa tesim...dufam, ze sa mi podari ho vybudovat 😵

garonka
21. jan 2010

lucy ja som so svojim bola 7 rokov tak sme sa vzali a toho roku mame tretie vyročie 😀
my sme našťastie gumy stihli vymeniť aj keď tak tak narychlo 😀
a maš užasne krasne svadobne fotky v albume 😉

lucy1990
21. jan 2010

Jeeej, dakujem za pochvalu 😀 na mojasvadba.sk mam cely album, tak ti poslem cez ip link ak chces 🙂 a to sa vam dlhsie nezadarilo, alebo preco az teraz? 😕

miroslava89
21. jan 2010

garonka ved prave to ja sa tiez mozem na svojho lekara obratit kedykolvek.. a on je sice sukromnik ale castokrat prisiel aj do nemocnice aj primar mi vravieval ze volal opytat sa ako sa mam..

miroslava89
21. jan 2010

lucy a to je dobre ze sme take mladucke🙂 vtedy su vztahy medzi rodicmi a detmi pevnejsie 😵

garonka
21. jan 2010

my sme sa ani nesnažili skratka nam bolo dobre tie roky spolu a potom sme si povedali že to skusime tak sme sa pol roka posnažili a bola som prekvapena že to vyšlo 😕 drahy sa veľmi teší hladka bruško, rozprava s malym a dava na nas pozor, užasny chlap aj keď občas tak nazlostí že by som ho vymenila

jo pošli link pozriem si rada fotky 😉

miroslava89
21. jan 2010

Inaac kuk moj pas🙂 prezradila som ake meno vybral tatinek pre bambulku🙂

lucy1990
21. jan 2010

Tak to chapem..uzivali ste si sami seba 🙂 aj moj muz bol trolilinku taky, ze mohli sme este pockat, ze mam casu dost..ale uz sa velmi tesi a tiez sa o nas veelmi stara 🙂 ale tiez obcas neposlucha 🙄

garonka
21. jan 2010

lucy ani nedycham tie fotky užas, jemne no proste dokonale vau
krasna laska z vas ide, a tie gratulacie som ledva dočítala
a vlasy si mala perfektne 😵

Mirka jejdaaaaaaaaaa nadherne meno kto vybral drahoušek?

lucy1990
21. jan 2010

Link je poslany 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre