Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
30. mar 2010

no to maju, hlavne sa niekedy spravaju ako deti 😒 nepremyslaju nad dosledkami svojho konania.

Moj mm sa mi snad bude zajtra venovat, kedze ma volno...dufam, ze bude pekne nech ideme aspon na mini prechadzku, kedze väcsiu uz nezvladam 😉

jjana17
30. mar 2010

jaj veru niekedy ako deti, to si vystihla

dobre kočky idem ja offfffff uz na tu obrazovku nevidim, dobru noc

janefonda
30. mar 2010

dobru noc, ja zaspim asi az okolo polnoci...standardne 😉

liv1
30. mar 2010

Babulky som spat boli sme s mm v Ikei. Inak maju tam celkom lacne postielky, som bola prekvapena.

Lulu: Bola som na tych kramaroch bo mi opakovali tie krvne testy, ale vsetko je ok, nemusim ist na amnio tak som rada. Vtedy mi vysiel hcg tak nizky ako by som bola v 1. tyzdni tt, a to mi aj svokor povedal ze to je nejaka blbost. Tak sa ma dr opytala ci chcem opakovat krvne testy alebo rovno amnio. Tak jasne ze krvne, a tak je vsetko ok.

Inak dnes ako sme boli v Ikei, tak totalne som tu nasu babulku citila 😵 .

janefonda
30. mar 2010

liv caves, tak babulka sa uz rozsupla a kopka, co??? Len si to uzivaj, v mojom stadiu ta moja blcha kope uz riadne silno 😉

Aj my pojdeme zajtra asi do ikei, potrebujem este jeden hrniec na indukciu a asi aj komodu...tak vytiahnem mm trosku na nakupy, ved na co zaraba 😀 a pojdeme aj do jedneho detskeho mrknut fusak...
Dobre, ze ti spravili zasa tie krvne, hlavne ze je vsetko tak ako ma byt!!! 😵

janefonda
30. mar 2010

inak piseme na krasnu stranu 1000 !!!!! 🙂 😵 🙂

liv1
30. mar 2010

jeeeeeej jane fakt super strana 1000 😀 .
no to hej, som rada ze ju citim, ale este je to kopkanie take slabulinke a len obcas. nie vzdy viem ze to je ona, ale to dnes to bolo nad slnko jasnejsie 😀

janefonda
30. mar 2010

tak dava ti uz najavo, ze ju tam mas, aby si nahodou neabudla 😀 A teraz si uz uvedomuješ, ze si tehu???

liv1
30. mar 2010

Este nie tak uplne. 😀 musi kopkat poriadne, musim ju motivovat 😀 😀 😀
Citala som ze uz pocuje nejako od 18 tt... jane a ty to uz mas tak za mesiac aj pol coooo?? 🙂 🙂

janefonda
30. mar 2010

liv ani nevrav, rychlo to ubehlo, len teraz sa to zacalo nejako vliect. Uzivam si nespavost, kedze uz neviem nijako lezat a este k tomu idem v noci asi tk 5 krat cikat. To sa vzdy zobudim a vstavam ako taky kombajn z postele 😀
Coskoro tu uz budeme mat malicku, tesim sa!!!
No tak uz sa mozes s princeznou rozpravat, nech si zvyka na mamicku 😵

liv1
30. mar 2010

To nocne vstavanie je hrozne ja viem. Tiez chodim v noci pomerne casto..
Idem off jane, nejako neobsedim na tejto stolicke, tak dufam ze sa vidime skoro 😉 . Prajem dobru nocku aj malickej 😉

elko69
31. mar 2010

jjana17 ale ajtak si nevytrpia to co my... 😒 ja ked mam kyselinu tak to zapijem so smotanou alebo mliekom,na chvilu sa mi to ukludni,ale hovori sa ze aj lyzicka horcice je na to odbra,neskusala som ale etse...

lenocka84
31. mar 2010

dobre ranko
ako sa mavate?
ja sa uz veeeeelmi tesim ze zajtra idem k mamke, trosku vypadnut z pazurov bratislavy

mimi21mimi
31. mar 2010

Dobre raaano 🙂 tak som tu na chvilu zavitala.
Prave riesim meno pre babatko, lebo ako som sa vcera dozvedela, tak moj nastavajuci suhlasil s menom Ema preto, lebo si bol isty, ze to bude chlapec a bude sa aj tak volat po nom. :D ach jaj.

mirka12011
31. mar 2010

bre ranko babule liv ty si sa teda riadne dlho tu neukazala....

barbyes
31. mar 2010

ahojte, tiež k Vám na chvíľu prikvitnem 🙂

dugyna
31. mar 2010

caute kocky 😉 tak pisem vam na tu 1000cu stranu 😉
ako sa tu mate? ani nestiham citat co ste popisali vsetko
jane ty si v BA? my sme boli s drahym v pondelok v ikei, jaj clovek by tam vedel utratit eura 😀

a inak na dovolenke bolo suúis pocasie nam vyslo..tak super sme si s manzelom oddychli

juj ale ked mse dosli domov tak nas cakalo nemile prekvapenie..vyrazenen poistky a vyteceny mrazak v kuchyni..takze sme mali hned doma upratovanie..totiz nad nami predali ty hlucny susedia s detmi byt a prerabaju uz 5ty tyzden to je otras baby.
presekli nam dva kable od elektriky, prevrtali nam dieru do obyvacky, zatiakli nam vcera kupelnu a wc, okrem toho ze vdaka nim nam vyrazilo positky a vytiekol cely mrazak..cize skoda vsetkeho jedla..zduli sa nam tam parkety pod ladnickou..a na stene mame flak..ako nasala vodu z mrazaka..a odkedy sekli ten jedn kabel tak nam stale blika svetlo v hale..dnes to opravuju..otras kocky..uz nech doprerabaju...sak kazde rano sa budime na vrtanie a buchanie 😢

a nehovoriac o tom ze sme sme poprerabali a domalovali byt okolo polovice januara..a nam ho teraz oni nicia ☹

inak ako sa mate?

OGTT nam dopadlo super, na 3d sa malicka ukazala krasne..cumla si prstik a otvarala pusinku 😉
a dnes mame poradnu 😉

barbyes
31. mar 2010

no nazdar, ty si tu nebola sto rokov. dugy a boli ste za nimi? ja by som si to nechala preplatiť, ako sorry, ale keď Ti vedia narobiť škodu nech Ti ju aj uhradia!!

dugyna
31. mar 2010

hej boli barby, aj zaplatia tie potraviny co boli v mrazaku a v ladnicke. to zatecene a tam co nam spravili dierku a opadla omietka poslu majstrov nam opravit..ale aj tak ma to sere..vies ze mas cisto upratane..a ze to mas nove a teraz to bude ako zaplatane..
a nehovoriac o tom ze co mysli majtri po sebe upracu??? zase to budeme musiet my s manzelom upratovat..a tu elektriku dnes opravuju..ale ja musim za chvilu ist do skoly...som ich na to upozornovala ze po 11h idem prec

potom sa musime nejak dohodnut ze si dobehnes pre tie vecicky z brany..alebo sa nejak stretneme

elko69
31. mar 2010

mimi21mimi inak Ema je krasne meno a aj Mia sa mi páči 🙂

mimi21mimi
31. mar 2010

Ema je len moj drahy povedal, ze keby sme jej hovorili Emka, tak to znie ako niekoho inicialy :-/
a Mia hovoria mne a pritom sa volam Miroslava, takze mala by sa celym menom volala nejako podobne, trebars Miriam... a hovorili by sme jej Mia. 🙂

barbyes
31. mar 2010

to dugy, mňa by to tiež sralo 😠 ale aspoň Ti nahradili škodu, že sú korektní..
a tie vecičky, no ja by som ich tiež už chcela, takže musíme 🙂 dnes napríklad budeš kedy doma? veď sme kúsok od seba.
Môjmu drahému sa tiež Viktória veľmi nepáči, ale ja asi neustúpim, takže bude Vikinka 🙂

lulu4
31. mar 2010

mimi: no neviem meno Ema je take divne ale kazdy ma svoj nazor, mne ho asi sprotivil priatel lebo hovoril casto ze toto meno davaju psikom, nechcem ti to sprotivovat, ved kazdemu sa pacia ine mena, hlavne sa dobre rozhodnite aby ste boli vy dvaja s mm spokojni to je dolezite...

lulu4
31. mar 2010

dugy: vitaj medzi nami, uz mas po skuskach ked si k nam zavitala? s tymi susedmi vy mate vecne smolu ako tak citam najprv ti blazni a teraz tito nicitelie, ozaj nech uz doprerabaju, to je ok ze prerabaju a to buchanie a vrtanie budete musiet prezit ale nech vam preboha nenicia byt, to co za robosov maju??? to je silna kafe...
a kde ste boli na dovolenke?

mimi21mimi
31. mar 2010

lulu... mne tiez povedal moj drahy, ze vyberam mena ako pre psa :D Ema, Nela, Viki.... takze asi nechame tu Miu alebo Natalku.

lulu4
31. mar 2010

mimi: tak asi to Mia alebo Natalka bude predsa len lepsie... mne by tieto mena ako Lily, Nely, Ema nepresli ani nahodou 🙂 ale tak ja este neviem co cakame takze este neriesim ale dievcenskych mien mam asi 6 favoritov a z toho nieco vyberieme a chlapcenske meno mame jasne, to by bol maly po tatkovi 😀

onellyo
31. mar 2010

ahojte tehulky 😀 😀
chcem sa vas opytat ci mate skusenosti s bolestami panvy???
mn posledne dni neskutocne boli..ked chodim musim zastavit
a odychovat.... dik za odpovede 🙂 🙂 🙂

lulu4
31. mar 2010

onellyo: nepise sa pri tebe, ze si tehulka ani v kolkom si tyzdni preco si to nenastavis do passu k foto aby sme to hned vedeli a mohli ti poradit, takto to kazdemu zvlast nemusis vzdy vypisovat, ber to iba ako dobru radu 😵

onellyo
31. mar 2010

lulu4 🙂 🙂 🙂 🙂 tvoje prianie mi bolo rozkazom,,, uz to tam mam!!! 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
31. mar 2010

lulu... aj my sme mali pre chlapca meno po tatinkovi :D to bolo samozrejme. a kedy budete vediet, co to bude? Alebo sa nechate prekvapit? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre