Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
29. apr 2010

ak máš blízko nejakú nemocnicu ak by ťa to náhodou chytilo tak ja by som šla, prečo nie? veď tam budeš oddychovať a čerstvý vzduch ti len prospeje. len by som si asi pre istotu zbalila tašku do pôrodnice zo sebou...

drzkosa
29. apr 2010

a kedy si zistila ty ze si tehu? Ja uz nie som najmladsia tak sa dost bojim aby som si nieco nepokazila, ale zatial sa necitim nejak zle len krce ako pred MS

mimi21mimi
29. apr 2010

No nemocnice su pre mna ako prvorodicku podla mna blizko - Poprad tak hodinu cesty a Brezno (ale tam by som nesla) tak 30 minut cca. a tasku by som si urcite vzala so sebou 🙂

drzkosa, ja som to zistila z testu 4 dni po vynechani MS tusim.... a nejaky tyzden po vynechani mi to potvrdil doktor.

vejula
29. apr 2010

Drzkosa neviem koho sa to pýtaš, ale ja som zistila v 6tt a v siedmom som bola u lekára na sono a už vidl srdiečko 😵 A pokial nekrvácaš tak sa nemusíš bát´ si myslim... Alebo pokial by si mala nejaké silne krče a neprechádzali by. A kolko maš rokov ak sa smiem spýtať. Ak nechceš neodpovedaj, viem že to nieje moc slušne sa toto pýtať...

lutsine
29. apr 2010

Mne vysiel pozitivny test este pred vynechanim MS.

elko69
29. apr 2010

barbyes no za chvilocku veru,ale neviem sa dockat uz teraz veru..ja pojdem kuk segrine mrne...takze hadam zabava bude...

veji veru hej,uz aj ty mas svojho Dominika pri sebe....

drzkosa
29. apr 2010

vejula no 32 🙂

mimi21mimi
29. apr 2010

elko, ty mas v albume papier, kde su popisane veci do porodnice.... co je to tlacivo dohoda o mene dietata? To musime mat nejako napisane? :-O

barbyes
29. apr 2010

idem kuk, že čo si to mám vlastne brať...

vejula
29. apr 2010

drzkosa, teraz smer mali na aprilovkach kočku čo ma38 a mala prvé bábatko.... A navyše silná cukrovkárka, chlap od nej odišiel tesne pred tým ako sa dozvedela že je tehu za nejakou svojou milenkou... A mali sme tam celkom dosť 30-tničok, tak neboj 😉

jj elko a zdalo sa to stále tak daleko a naraz je to tu 😵

vejula
29. apr 2010

mimi my sme žiadnu dohodu o mene nemali 😕

dakra
29. apr 2010

super nápad, táto téma poteší asi každú z nás, ktorá nevie ešte čo ju presne čaká a tak 🙂 ja som v 17. týždni a vôbec nemám bruško, trošku ma to desí, ale ultrazvuk hovorí za všetko, vraj je všetko ok 😉 tiež ma bolieva bruško a hlavne ráno, keď sa zobudím, ale môj drahý je úžasný a skvele sa o mňa stará, hrozne sa na bábo tešíme a vychutnávame si tehotenstvo 🙂

drzkosa
29. apr 2010

veju ano jasne ale vies no predsa ked to je vytuzene tak sa bojim nech je vsetko ok, ale stale beham na wc 🙂 jááj no psycho som asi uz z toho nech uz je takto buduci tyzden 🙂

drzkosa
29. apr 2010

viete ked uz budem mat iste ze som tehu uz budem troska kludnejsia

dugyna
29. apr 2010

drzoska ..dnes by urcite bola na teste silnesjia..a tie pocity pri tehu su podobne ako pred MS...
v klude si chdo kupit druhy test..ale nepi predtym vela..teraz sa chod vycurat...a potom nepi vela aby si ho nemala zdriedeny moc..a potom si sprav test a uvidis ze ta druha bude silnesia

dugyna
29. apr 2010

drzoska ked si si robila viac tych testov tak si urcite tehu..ked ti vysli na viacerych // ciarky..chod si teraz este jedne kupit sprav a ak bude // tak sa objednaj u gynekolkoga..

drzkosa
29. apr 2010

dugyna - urobila som je tam silnejsia podstatne 🙂)

dugyna
29. apr 2010

no vidis drzkosa tak ti srdecne gratulujem 😉 a teraz chod zavolat gyndosovi ze sa chces objednat co nasjor nakolko ti vysiel pozitivny tehu test 😉 tesim sa stebou

lulu4
29. apr 2010

drzkosa: to vyzera uz len a len pozitivne, ja by som este zajtra zavolala na gyndu nech ta na buduci tyzden objednaju a budes vediet na com si, zoberu ti aj krv keby nebolo na sone nic vidiet zatial a hned budes vediet na 100% na com si... bude to dobre uvidis, a hlavne nam napis ked prides od dokiho co a ako...

drzkosa
29. apr 2010

mam prist nalacno buduci tyzden rano 🙂 baby drzte palce nech sa nespusti mrcha jedna ale uz by sa asi nemala ze?
DAKUJEM VAM ZA PODPORU 🙂

dugyna
29. apr 2010

nie uz by sa ti nic nemalo pustit
a keby si zacala mat nejaky vytok spinenie krvacie alebo cokolvek..okamzite utekaj na pohotovost...

ale uvidids vsetko bude ok 😉

drzkosa
29. apr 2010

dakujem budem vas informovat 🙂 tusim pojdem hned v pondelok 🙂 nech mam istotu

elko69
29. apr 2010

mimi21mimi no mne to ma poslat kamoska co to dostala na matrike tak ked tak to sem vlozim tak si to stiahni a vytlac...ani ja neviem ako to vyzera zatial...to b ymal davat doktor alebo v nemocke tusim aj...

vejula a uz je to pomaly 3 tyzdne..to ale leti,co?

barbyes
29. apr 2010

ahojky, som tu znovu, bola som papať.
drzkosa gratulujem k bábätku 😵 😵 , pamätám si keď som objavila ja dve čiarky, bol to úžasný pocit 😵 som sa až rozplakala od šťastia 😵

tadotami
29. apr 2010

ahojte 🙂 ja obed varila-spenat,zemiaky a vajicka 🙂
dugy....chcem sa ta opytat.od vcera mam taky problem ze nemam hnacku ale vcera som bola 12x na vecku.nemyslim ze je to crevna chripka.je to take ako ma byt len na vecku som stale.moze to byt tym ze sa mi krpcek nejako toci a reaguju na to creva?

drzkosa
29. apr 2010

barbyes aj ja 🙂 dojalo ma to hrozne , dugynka ma spravme vyprovokovala nech si spravim TT a neskutocna radost

tadotami
29. apr 2010

drzkosa....blahozelame 🙂

lusa889
29. apr 2010

ahojte babula,, ako sa mate? 🙂
drzkosa gratulujem k tehulkovaniu 😉

barbyes
29. apr 2010

teším sa s tebou 🙂

drzkosa
29. apr 2010

dakujem vam 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre