Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
8. jún 2010

@lulu4 hmm..to hej 😠 😠 ja som bola na rade ☹ elko sa predbehla, potvorka jedna 😉
@elko69 gratulujem k Jakubkovi, tak už to máš za sebou 🙂 držím palčeky aby ste boli zdraví a šťastní a aby Ťa drobček poslúchal a robil Ti radosť

tadotami
8. jún 2010

ahojte a elko gratulujem.

tadotami
8. jún 2010

@jjana17 tak to mas pekne cisielko tam napisane.

lenocka84
8. jún 2010

@elko69 srdecne gratulujem, a zelam vsetko len to najlepsie.aj malemu Jakubkovi, nech uz len radost robi 🙂 🙂 🙂

lenocka84
8. jún 2010

ahoj koceny
my sme boli na prechadzke a teraz uz 3,5hod spinkame
tak uvidime kolko sa nam podari este potiahnut, maly spinka len v bodynku, hole nozky, inak bol nervozny

lusa889
8. jún 2010

ahojte babule 🙂
@lenocka84 my sme dnes boli vonku tiez len v bodynku ale s kratkym rukavom a aj tak bola mala nerva z toho tepla 🙂

lusa889
8. jún 2010

@elko69 GRATULUJEM 🙂 obom prajem vsetko dobre hlavne vela zdravia a maminke trpezlivosti 😉 uzite si jeden druheho 🙂

vefi89
8. jún 2010

ahojte, my sme boli vonku celýýýý deň a to len v opalovačkách a miško bol spokojný 😝 a vypil mi 200ml čajíku 😅
@elko aj ja sa pripájam ku gratuláciam 😉 aby ste všetko pohodovo zvládli 😉

jjana17
8. jún 2010

@tadotami veru uz sa to krati,,xi
a co ako uz ti je lepsie??

lusa889
8. jún 2010

@vefi89 cajik pijete ako uz z flasky ale stale na lyzicku alebo striekacku?

lusa889
8. jún 2010

@vefi89 zabudam zdravit, Ahoj 🙂

vefi89
8. jún 2010

@lusa889 z flašky pije....od narodenia 😅

lusa889
8. jún 2010

@vefi89 a nemas problem s kojenim potom? ja som z toho nejak nervna stale zo striekacky, ale ked mi na prestat potom tahat pri kojeni tak radsej este vydrzim

janefonda
8. jún 2010

@lusa889 my davame malej tiez vodicku z flasky a aj UM som davala z flasky a taha v pohodke dalej 😉 Ako by ste obliekli babo na dlhsiu cestu autom? Zajtra cestujeme a neviem co jej mam obliect...

riag
8. jún 2010

@elko69 Gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂Ale, inak Elko ty si dala dobru rychlovku 🙂

lusa889
8. jún 2010

@janefonda ja by som ju obliekla rovnako ako vonku, my sme boli vonku v sobotu a malu som dost obliekla tak sme sa po hoodine vracali domov ☹ boli sme autom a to je na tom slnku take nahriate ze strasne nieco, a vet rat velmi nemozes aby nedostala prievan, klima tiez ziadna slava, mne osobne vadi a som z nej chora, ani neviem ci ju mam v aute 😝

lusa889
8. jún 2010

@janefonda asi je to u kazdeho babatka ine a cumlik pouzivate? cajik davas?

janefonda
8. jún 2010

@lusa889 my cumlik vobec nepouzivame a davame cistu vodicku na pitie. 🙂

maminakatka
8. jún 2010

caute baby ,prosim pomozte ,co na bolave krize? mozem si potriet alpou ? 😖

lubka89
8. jún 2010

ahojte baby mozem davat aj cajik ked kojim?

lulu4
8. jún 2010

@barbyes hehe som sa pobavila ako si maskovala kelimok po zmrzke a obal po Milke ale tak co narobis chute su svina... tak ako dozehlila si po castiach, ja budem musiet tiez vsetko poprat tomu malemu lebo o mesiac umrem pri tej zehlicke este v tomto teple... no v centre byvam ale nie priamo v historickom aj okolo este patri pod centrum, teda trosku dalej, ja byvam nedaleko Polikliniky Mytnej, a ty niekde pri Fedinovej ze? aj Dugy tam niekde byva ze?

lulu4
8. jún 2010

@jjana17 Jani tak tebe sa to uz tiez pekne krati, no parada, ved ja ked pozeram ako mi to tu konik odratava tak tiez nechapem ze to leti, ale aj tak mi to pripada byt niekedy uz strasne dlha doba... inak dnes sme boli dobry, mm prisiel z prace na jedol sa osprchoval a bolela ho strasne hlava tak si supol tabletku ze si ide lahnut tak som zalahla k nemu a zobudili sme sa az teraz o pol osmej 😀 ved budeme pozerat panelak, odsudene, mafstory tak potom o dvanastej v noci snad zaspime ked sme teraz taky vyspinkany 😀

lulu4
8. jún 2010

@maminakatka mozes si ich potriet alpou alebo si kup v lekarni chladivu mast ktoru mozes mat v chladnicke a potom to dobre chladi, konska mast je cisto zo samych byliniek... tak skus aj to, ja to na krize kupene mam, to je jedine co sa v tehu moze...

lulu4
8. jún 2010

@janefonda no co ako podarilo sa ti aspon nieco naucit dnes? a vlastne budete na slovensku uz aj pocas tvojich skusok a az potom idete naspat ze? tak drzim palce aby si ich nejako zmakla, nech to mas z krku... bude to tazke ale zvladnes verim tomu.. kedy to cestujete? a malu moc neoblec do auta lebo tam je este teplejsie ako vonku kedze do auta vzdy viacej pali a kedze klimu nezapnete a vetrat moc nebudete tak aby sa ti zbytocne moc nepotila, radsej jej daj kratke bodynko, ponozticky a zober letnu tenku deku a mozes cez nu prehodit alebo ju dat dole ked sa ti bude moc poitit na chrbatiku... odkukane od kamosky kedze s nou casto chodim autom aj s malou

hmla
8. jún 2010

ahojte
tak ja konečne doma , po práci sme si boli aj zaplávať a potom na nákup v Bille,lebo už akosi nebolo doma čo do úst ,tak sme museli ísť na nevyhnutný nákup 🙂

vefi89
8. jún 2010

@lusa889 vieš čo ani som sa nebála. ja normálne kojím aj naďalej. zrejme je dosť dôležité aj to ako dieťatko silno ťahá a či je nervózne alebo nie. Lebo sa stáva, že detičky ostanú pohodlné, lebo veď z fľašky tečie samo a z cecku musí ťahať. ale ja som to brala, že pokiaľ fľašou nedostane mlieko, nemá mi prečo odmietať prsník, no a potom som niečo cez 3 tt musela UM, no a to som sa veľmi bála, ale zasa Miško bol skvelý a na prsník nezabudol.

vefi89
8. jún 2010

@lubka89 musíš, aby nebol drobček smädný 😉

maminakatka
8. jún 2010

@lulu4 dakujem pekne a este moze mi tvrdnut brusko ?preco mi tvrdne ,sa bojim ☹

mimi21mimi
8. jún 2010

@elko69 srdecne gratulujeeeeeeem 🙂 tak uz to mas za sebou 😉 zelam Vam, aby ste boli obaja zdravucky 😝

lubka89
8. jún 2010

@vefi89 a aky caj davas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre