Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
10. jún 2010

@happy8051 a pila si dost tekutin? Obcas aj z toho boli, skus doplnit tekutiny a ak sa ti da pospi si. Mna nebolieva hlava, ale ked uz toto zabera a vacsinou je to z toho, ze som zabudla pocas dna pit...

lulu4
10. jún 2010

ahojte uz som doma od zubarky asi tak hodinu, to bolo napjprv pol hodina vo vyhriatej elektricke tam, esteze som stretla zubarku na chodbe a hned ma zobrala dnu... vo vnutri 50 min. na kresle ludia, to uz je nieco 😝 a potom druha pol hodina v elektricke domov, uz som sa ledva doplazila....teraz oddychujeme, lebo sme si prezili aj bolest a malinky chudatenko kopkal ako besny ale uz budeme len sedkat a oddychovat

mimi21mimi
10. jún 2010

@lenocka84 md mam vypisanu uz od 30.6. ale ja som oficialne aj tak PN 🙂

@maminakatka niet za co 🙂

mimi21mimi
10. jún 2010

@lulu4 uuu a co ti robila? 😠

tadotami
10. jún 2010

som tu len na skok.tamarka si fotila brata a posiela vam foto.prosim nevsimat bordel,moju obuv a tricko s flakmi a naruby.

lenocka84
10. jún 2010

ahojte
aj ja som pridala fotky, maleho

mimi21mimi
10. jún 2010

@lenocka84 pozerala som.... perfektne fotky!

lenocka84
10. jún 2010

@mimi21mimi dakujem, aj objekt dobry
normal fotogenicky je ten moj synator

tadotami
10. jún 2010

@lenocka84 uz som nakukla.velmi pekne.a co hrdy tatko?

tadotami
10. jún 2010

@lenocka84 len zo zvedavosti,neber prosim osobne.ale kolko ma stastny tatko rokov?vyzera mlady.teda dost mlady.

lulu4
10. jún 2010

@mimi21mimi len som tak lenosila a ze idem sem kuk... co mi robila? nooo ani sa nepytaj, sa mi v tych kanalikoch zubnych sparala vselijakymi ihlami dost dlho, potom mi vyplnala nejakou hmotou tie kanaliky no a na zaver biela plomba.... akoze ked som vychadzala von tak ti chudaci co tam cakali este tak na mna skaredo pozerali, ze tehotna hned isla dnu a este tam bola tak dlho... no co uz... ale zvladli sme..

lulu4
10. jún 2010

@tadotami tamarka je dobra fotografka, uplne zachytila brusisko, uz ho mas teda hezkeeee 😀 a ako ti je dnes? vracanie uz trosku ustupilo?

dugyna
10. jún 2010

caute kocky tak ja len na kuk..dnes sme mali poradnu malicka ma 2783g 😉 vsetko ok, prietoky a ozvy super..a bude to planovana sekcia pre KP

pepppe
10. jún 2010

@dugyna a co uz vies aj kedy budes mat ten cisarsky??ja som bola na kontrole vcera a ten moj valibuk ma uz 3300g 😀

tadotami
10. jún 2010

@lulu4 je mi strasne z tepla.poopuchana som strasne.
@dugyna tak to je fakt perfektne ze mas vsetko ok.tesakujem s tebou.
@pepppe chodis na sono do nemocky?ja som tam bola v pondelok a pekne som si to odstala.

lenocka84
10. jún 2010

@tadotami anoje mlady, ma 25

lulu4
10. jún 2010

@dugyna peknu vahu ma Miška... no len skoda, ze je stale KP ale tak co s nou narobis, ked jej je tak dobre 😀 ale to ti nepovedia dopredu kedy bude sekcia ze? to az niekedy okolo termina alebo ked sa nebodaj vypyta skor? inak ako uckas uckas? ako ti to ide?

pepppe
10. jún 2010

@tadotami ja som bola v stredu ,aj si bola potom vtych vedla dveri,ze rizikove tehotenstvo???

dugyna
10. jún 2010

@pepppe zajtra ideme za tym lekarom co ma bude razta sa dohodnut...takze uvidime, pekny valibuk ten tvoj maly 😉
@tadotami tami vdaka a ty ako ? uz ti je lespie?
@lulu4 vdaka 😉 , ono sana malicka Misiska sa v PO snazila poslucne otockat normalne ale chudatko neslo jej to uz ma malo miesta...mna uz totiz brusko nerastie iba malicka v nom rastie...zajtra ideme za tym dr co ma bude rezat, termin sa dava na sekciu pred normalnym terminom..dr nam aj tak povedla ze par dni pre teminom..samozrejme ak sa vypyta skor tak sa vypyta a dr pride a sekne ma...idem si ho zazmluvnit nakolko to bude sekcia ..a nie normlany porod...takze zajtra budeme vediet viac...

pepppe
10. jún 2010

@dugyna noo tak to by si mala mat aj skor,ze??nerobi sa v 38tt ja idem zajtra ku ocnemu tiez ohladom cisarskeho,bo mam silne dioptrie,tak uvidime ako nakoniec rodit pojdeme 😒

lulu4
10. jún 2010

@dugyna a tebe budu tu sekciu robit na Antolskej ze? takze ides zazmluvnovat doktora kvoli sekcii? no tak Miška sa snazila ale uz to nejde, rastie a ma malo miesta, co narobis... to nemozeme nikdy vediet ako sa nasi krpci otocia 🙂

dugyna
10. jún 2010

@pepppe kolkatky mas peppe?budem drzat placeky aby to dobre dopadlo...
no ono to ze v ktorom tt sa robi seckia zavisi aj od dr konkretneho a atakisto aj od babatka ake je velke a ake je zrele..ja v podstate buducu stredu zacinam 38tt tak uvidime..potrebiovala by som ale aspon do 21 do obeda vydrzat cela..

pepppe
10. jún 2010

@dugyna heh preco??? no ja mam minus 7 a polky,,,,tak uvidime vsetci mi hovoria,ze to by som mala ist ,,,tak preto idem az do ba ku ocnej,,,,vsak dost mam problemy s ocami a nechcem mat este horsie pop orode

dugyna
10. jún 2010

@lulu4 hej lulu na antolsku idem a zazmluvnovat ideme koli tomu tomu ze malicka je KP a musime ist sekciou..dr nam odporucila jedneho lekara..a ze naozja ochotne chodi k svojim pacientkam aj mimo sluzbu odrodit..takze budeme kludny s manzelom ze ma nebude niekto nutiti rodit spontanne babtko v polohe KP..a aj to ze keby nahodou to na mna doslo tak proste ma odoperuje niekto dobre..a poriadne pozasiva...inak by sme nezazmluvnovali..len toto je o dost ina situacia..

dugyna
10. jún 2010

@pepppe lebo mam este statnice...juj no to mas dost vysoke..dobre robis ze ides sem na vysetrenie...nie je to sranda tie oci nase...

dugyna
10. jún 2010

@lulu4 jaj a ucenie ide hrozne...v tomto teple a este ked ta poslicky otravuju...a tebe sa ako uci?

pepppe
10. jún 2010

@dugyna jaj tak,noo tak az po tom nch pride mala na svet 😉 vsak to,,lebo pri tlaceni to su aj pre tie co maju dobry zrak je to riadna zataz,,a nie to este ked ma niekto riadne vysoke dioptrie,,tak uvidime,ak mi povie ze pojdem normalne,musim mat stale oci zavrete,ale tak na to neviem ci si aj spomeniem stale,ze mat zavrete,,budem sa na ine sustredit

dugyna
10. jún 2010

@pepppe jej ty si tiez julovka 😉 a tusim aj chodis do temy jul ze?

dugyna
10. jún 2010

@pepppe a mm bude pri porode? moze ti pripominat ze si mas zavriet oci..

pepppe
10. jún 2010

@dugyna noo hej som,,,mala by som mat dva dni po tebe termin,,ale vcera mi to vyslo,ze som uz v 38tt podla velkosti maleho,,,tak neviemuvidime co bude v stredu,co mi povedia,,,manzel neviem ci pojde,nejako sa nechysta,,sa boji,,,heh 😀 ale tak uvidime,,,hadam nieco zajtra vybavim,vsak nech ma dobre pozrie a zhodnoti ci treba alebo nie..chodievam obcas aj do temy jul.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre