Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

maminakatka
25. jún 2010

ahojte baby 🙂 zdravim Vas 🙂

tadotami
25. jún 2010

@jjana17 no to bude.ale zlati boli krpci.tak spievali a tancovali ako o dusu.

jjana17
25. jún 2010

@tadotami no ved jasne to aj oni si uvedomuju ze uz su velky skolaci o par tyzndnou
a to je ake krasne ked si tam bola ,,,a ze sii si poplakala no a co

tadotami
25. jún 2010

@jjana17 jani vzdy ked je najaka akcia ci sa tyka tamarky tak idem.ale ved este do 16.teho tam bude chodit tak co?dostala som chut na prazenicu.fuha idem na to.

jjana17
25. jún 2010

@tadotami no ved jasne na take okamziky sa nezabuda tak treba chodit ked sa da
ja som si spravila vcera na veceru s cibulkou a paprikou

lulu4
25. jún 2010

@jjana17 hihi tam kde si pracovala 😵 min. vikend tam platila ta akcia na taketo vankuse neviem ci ich este maju, je taky tvrdy ze ked si lahnes nemeni tvar takze nikdy nebude taky makky vylezany a hlavne je to na krk take vyvysene a potom sa to znizuje taky vytvarovany je, aj svokra si ho kupila a tiez si nevie vynachvalit

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 tak budem sa tam musiet ist teda kuknut,,,,ja potrebujem mat tak normalne polozenu hlavu ked spim ani nie vysoko ani na sikmo proste ziadne krkolomne spanie, lebo potom ma strane krk rozboli a hlava sa mi kruti,,ako keby si tam nieco blokujem ked spim tka

lulu4
25. jún 2010

@jjana17 no ved hej s vankusmi je to tazke ja tiez neviem na akomkolvek zaspat ale tak co uz, ale zatial ozaj na tomto sa mi dobre spi, je to nezvyk ze ti tam nezapadne hlava ako na tych makkych ale dobre sa spi... a nie je vysoky ani nizky tak akurat, no ved kazdy sme na ine zvyknuty ako sa povie, ved skus neviem ci ich este budu mat

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 neviem pozriem a ked nie tu tak dnes ideme do trencina tak skusim tam
a ideme aj do TT dnes, od jednej panej kupit taku tu prebalovaciu podlozku co sa da upevnit aj na postielku,,,
predava to za 10€ a ona iba osobny ober chce, tak som vahala a ona ze ja vam to dam aj zadarmo len pre to pridite

lulu4
25. jún 2010

@jjana17 nooo tak super tak to mozes rovno tri predajne pozriet a snad v jednom z nich to este budu mat.... tak to budete dnes velky cestovatelia a u svokrovcov budete cely vikend ci len na otocku idete? tak co uz navstivis aj TT a dokonca ti to da asi aj zadarmo, to uz je aky kseft 🙂 xixi

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 no a je pekna ta podlozka uplne ako nova , vies co ideme len na otocku, do trencina si zobrat svokrove auto, ten ma dialnicnu, my nemame tak naco budeme kupovat len prehodime auta a zajtra ideme na tu oslavu k mojej mame tak tam pobudneme sobotu a nedela bude hadam oddychova

tadotami
25. jún 2010

tak prazenica sa nekolnala ale pecena stipes klobasa.tak sa na mna vyskierala potvora jedna.

lulu4
25. jún 2010

@tadotami hehe hlavne ze ti chutila... ja som dopapala akruat melonik tak som teraz plna to vzdy tak naleje vodou

lulu4
25. jún 2010

@jjana17 tak to bude ozaj vesele behat hore dole, no esteze dnes nie je take teplo... a uz si vymyslela darceky na tie oslavy co si spominala? u nas mali vcera dedo a otec narodky ale uz som im gratulovala min. vikend ked sme tam boli a este bude mat krstna a brat ale ti su tiez v Anglicku tak im poslem len e mailovu pohladnicu 🙂

tadotami
25. jún 2010

@lulu4 ja som ho jedla pred klobasou.vcera sme 7kilovy kupili a dnes uz neni.
@jjana17 ozaj ako si spala?ja hrozne.bolelo ma to jak slak aj na malu som sa bala v noci ist.do kelu a aj teraz.

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 vies co asi to vyriesim darcekovym kosom,,,,lebo ja fakt neviem a volala som aj s mamou ze co by chceli, a ona ze nic nepotrebuju take,,tak to vyriesim takto

jjana17
25. jún 2010

@tadotami vies co spalo sa mi ako tak dobre ale do pol druhej som sa len prehadzovala,,,,a potom sup a veselo som do deviatej spala,,,,,,,,len od rana mi je na vracanie, neviem ci ma maly netlaci na zaludok,,,,fakt neviem

tadotami
25. jún 2010

dievcata sorry ale musim si ist lahnut lebo sa mi fakt veeeeelmi zle sedi.a potom to boli a boli.

lulu4
25. jún 2010

@tadotami hihi ty mas dobre chute ja teraz po tom melone tak skoro nebudem chciet nic... juuj ty uz aby si isla, co sa tam nakoniec ten Tadeasko tolko drzi... bolo by to uz pre teba vykupenie...

@jjana17 ved to teda vyriesis najlepsie.. ja by som to tiez tak spravila neznasam ked sa niekoho opytam este vyslovene co by sa mu hodilo a povedia mi presne to co tebe, ze nic nepotrebujeme, nerobte si starosti to ma ide rozhodit... ale tak vzdy sa nieco najde... a potom dufam, ze hodis aj foto tej prebalovacej podlozky? ja mam taku tu gumenu je dost velka a prakticka mozem ju nosit po celom byte kde len chcem prebalovat tam bude, mam ju aj v albume takze pohodka ja nic take uz neriesim

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 napisala som ti IP tam je ta podlozka

lulu4
25. jún 2010

inak baby chcete sa zasmiat? mne uz toto tehotenstvo nerobi dobre, sa mi snivalo o spluziakovi zo zakladky, ktoreho som nevidela 100 rokov a bola som vtedy do neho platonicky zamilovana. uuu a este aky odvazny sen, normalne sa doteraz neviem z toho spamatat 😀 😀 😀 😀 😀

lulu4
25. jún 2010

@jjana17 pozrela som velmi pekne vyzera, to ozaj predava lacno ved tam uz ma aj dost zaujemcov... tak za dobru cenu to je treba uznat... a ked pre to skocite tak nie je problem...

maminakatka
25. jún 2010

ahojte kocky 🙂 neviete nahodou co to znamena ked su v moci bielkoviny ?? som pisala dugy ,ale neodpisala mi

jjana17
25. jún 2010

@maminakatka no a tlak mas aky

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 no vies aj tak mirko chce este nieco ist do piestan zobrat tak mame to po ceste,,,tak som rada jak blska

jjana17
25. jún 2010

@jjana17 ono pokial mas aj opuchy a vyssi tlak tak sa jedna o tu pre-eklampsia. a teda mali by ta hospitalizovat,,,ale pokial mas len trosku zvysene hodnty tak vzhladom na tvoj tyzden sa to uz da, lebo ved oblicky makaju na plny vykon, no neviem ja sa tomu nerozumiem dugy je odbornicka ,,,ja len to co mi povedala doktorka

jjana17
25. jún 2010

@maminakatka ono pokial mas aj opuchy a vyssi tlak tak sa jedna o tu pre-eklampsia. a teda mali by ta hospitalizovat,,,ale pokial mas len trosku zvysene hodnty tak vzhladom na tvoj tyzden sa to uz da, lebo ved oblicky makaju na plny vykon, no neviem ja sa tomu nerozumiem dugy je odbornicka ,,,ja len to co mi povedala doktorka

drzkosa
25. jún 2010

@elko69 no pekne tak to si sa dobre dostala z toho tak si len uzivaj malinkeho.... Je inak krasny

maminakatka
25. jún 2010

@jjana17 dakujem Janka za radu ,tlak nemam vysoky ,ale dobry ho mam 115/60 ...tak asi to bude tym ,ze som uz blizko porodu

maminakatka
25. jún 2010

@lulu4 ahoj lulu to nie s teobu som pisala o tej zapche ,co som mala ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre