Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
30. dec 2009

Garonka, veď zelená míľa je prekrásny film..ja som pri ňom plakala

mirka12011
30. dec 2009

zelena mila nieeeeeeeee omg to je smutny film a ja vzdy placem preto ho nechcem uz nikdy vidiet chudak ujo...

lulu4
30. dec 2009

ved aj ja by som na Silvestra vydrzala rada aspon do 2,00 bez toho aby mi bolo zle a chcelo sa mi spat alebo nieco podobne... snad bude dobre a vydrzime 🙂))

vefi89
30. dec 2009

Lusy, na sladké si sa dala??a kde máš svoje obmedzenia?? 😀 😀 😀 a cvakla si si domček??

garonka
30. dec 2009

vefi super film a ja som sa pri ňom čertila, že prečo toho čo mal liečiteľske schopnosti popravili keď bol nevinny, ten Hanks vedel, že je nevinny ale pozerala som sama a celkom super film 😉

vefi89
30. dec 2009

Mne sa veľmi páčil. a môj najobľúbenejí film je Pianista. pri ňom plačem stále dokola 😀

garonka
30. dec 2009

vefi pečeň.testy mam v norme tak žerem ako o dušu 😀 😀 😀 sladke zachutilo a zajtra ma čakaju u mamy žltkove rezy lebo leniva ich na vianoce neurobila tak ma prikazom na silvestra 😀
bruch cvaknem po obede ale stale je asi rovnake len ho pomeram 😀

vefi89
30. dec 2009

Garonka, ja som včera našla odsávačku za pár, idem ju pohľadať a dám ti link. To od vás z KE niekde

garonka
30. dec 2009

vefi Pianista? a aky znamy herec tam hral? mne sa ľubi Sam doma to by som pozerala každý deň 😀

garonka
30. dec 2009

no vefi davaj nech kupim aj ja

akdarka
30. dec 2009

ja som si objednala penne s diablo omackou (ja pikantne mooooozem!!!) a na veceru mame odvcera brokolicovu polievku - doplnam poctivo kys.listovu 🙂

mirka12011
30. dec 2009

garonka sam doma je moj naj...film

vefi89
30. dec 2009

V pianistovi žiaden známy. To je židovský film, ako nemci poliakov obháňali a chytali, ale strašne ťažký film a doják. o prenádherný, aj keď miestami drastický. ale odporúčam 😉 (ale môj drahý vydržal pozerať asi len 15 minút)

vefi89
30. dec 2009

akdarka, ale pozor na pikantné, nie veľa!!aby bábu neuškodilo

garonka
30. dec 2009

vefi ta aventka je super aj ja taku chcem ale stojí 90 € tak hadam drahy naškrabe tie eura 😀

garonka
30. dec 2009

som si pomerala bruško mame 128 cm prebohaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

vefi89
30. dec 2009

však tam je 72 eur 😅 ja mám tiež presne túto

akdarka
30. dec 2009

vefi, dam si pozor uz som davno nemala, ale neodolala som🙂 vsetko s mierou!

vefi89
30. dec 2009

idem aj ja pomerať 😀

garonka
30. dec 2009

vefi a to si ju z toho linku objednala?

vefi89
30. dec 2009

Garonka, ja som objednala spod ruky za 13 eur 😀 😀 ale z tej lekárne objednávame lubrikačné 😀 😀 😀
ja mám 98 cm 😝 😀 😀

garonka
30. dec 2009

celkom slušne parametre maš a ne jak ja sa už guľam 😀
no to ako zadarmo maš za 13 € fííííííííííííha

vefi89
30. dec 2009

ja som chcela pôvodne novú, ale to je moc peňazí. a keď to vyvarím, nemá tom čo byť 😅 ale je v super stave, vyzerá ako nová 😀

garonka
30. dec 2009

aj ja by som brala od ruky, no mne ostava len kupiť ale pohľadam lacnejšiu ale Aventku 90 € sa mi zda veľaaaaaaa

idem hava vonku vyvenčiť

a ostatne tehuľky guľky ušli 😵

vefi89
30. dec 2009

tak utekám aj ja 😀 ale von nemúžem, topánky nám ete nevyschlia tu kopec snehu 😒

mirka12011
30. dec 2009

mne treba pratat ale ked sa potom nedocitam tych romanov...

lulu4
30. dec 2009

no vy ste vsetky zdrhli prec? ja som si bola natriet chlebik s masielkom a na to cervenu papriku mnaaam... to je jedine co mi chuti teraz....
akdarka: aj ja mam rada stiplave jedla ale tiez som pocula ze v tehu s mierou... urcite si dam aj ja nieco stiplave ale nie dnes....

lulu4
30. dec 2009

vsade je vela snehu len tu v BA nic ako vzdy 😠 ja mam tak rada sneh, ani ma neprovokujte s tym snehom baby

mirka12011
30. dec 2009

ja stiplave lubim ale v tehu len trosicku a sem tam ale krotia ma mm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre