Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
31. jan 2010

Elko ja som napr. nikdy nemala na dekolte vyrazky a minule sa natieram olejcekom a az tri mrchy som ich tam mala, nie som na to zvyknuta, ale vsak hlavne je mimi. Ja mam problemy s vlasmi, ale to uz asi rok, strasne mi vyúadavaju a kadernicka hovorila, ze to je tak eobdobie v zivote, ze vypadaju extremne a potom opat dlho nic, tak len cakam, kedy to skonci, lebo uz mam pocit, ze sa mi zacina robit plesina, a baby sediviem, normal v 26, chapete??? 😲

lenocka84
31. jan 2010

jani od prveho dna nasho vztahu
a ako to myslim? s nimi na jednej chodbe

janinna11
31. jan 2010

Kocky idem na chvilku off, pride mi kamoska a ona este nevie, ze som 2v1, takze tak Bambulky, pa zatial 🙂

elko69
31. jan 2010

lenocka co si neuvedomuje z enosis jeho dietatko pod srdcom??tesil sa na babo,nie?

janinna11
31. jan 2010

Leni tak este chvilku teda ostanem kym sa tu nezjavi, ako to myslis na 1 chodbe, mate dvojdom, alebo?? byvate v cinziaku v tom istom vchode, objasi prosim, nechapem

janinna11
31. jan 2010

Leni od prveho dna vasho vztahu co?? Ste spolu zili,ci?

lenocka84
31. jan 2010

elko on si uvedomuje len vtedy ked to jemu vyhovuje, poslednu dobu
vobec ho netrapi ze co ja,ci mi nieco netreba, a to viacmenej od svadby
uz som vela hodin preplakala

nase byvanie je zlozite, nenavidim ho zato
byvame ano na jednej chodbe, dvere vedla dveri
je to fajn, ale obcas to je uz moc aj na kona

elko69
31. jan 2010

janinna to som mavala aj ja,ze jednu dobu by si z mojich vlasov urobila parochnu keby si vsetky vlasy pozbierala a moj drahy sa strasne jedoval..ale ja mam dost huste vlasy a hlavne kucerave takze mne to neni ani vidno ked mi ubudli vlasy...ale teraz dobre uz...a pupaciky skor na tvari ako na inych castiach tela...

lenocka84
31. jan 2010

beee baby mne sa teraz robia take az bolestive vyrazky na tvari, som z toho hotova, doteraz som ani pri ms nemavala vyrazky, a teraz to je des

janinna11
31. jan 2010

Leni v prvom rade musis mysliet na to malinke v brusku a nesmies sa trapit, viem ze sa to lahko pise, ale musis pozitivne mysliet v prvom rade a najma na male... Uz si v 23tt, to uz male citi, ci sa trapis alebo si stastna, preto musis byt silna. Zrejme si je Tebou isty, ale i tak nechapem, ak moze byt tak nezodpovedny a nechat ta tahat tasky a byt k tebe flegmos, juuuj, velmi Ti zelam, aby si to zvladala a aby on dostal rozum, skus sa s nim porozpravat, vysvetlit mu, ake je dnes vzacne mat zdrave babo, pocat prirodzenou cestou je tiez coraz viac tazsie, ukaz mu, ake mate stastie, ze ste traja a ze ste zdravi a ze ho obaja milujete, ale ze by mal byt pozornejsi, lebo takto sa trapis aj ty a aj maly drobec. Skus to, prosim 😀

elko69
31. jan 2010

takze kde je to zlepsenie pocas tehu?????????????

dugyna
31. jan 2010

Lenocka moja babka hovori mlady maju byvat sami a je to svata pravda.naozaj. Tak ked bude o nieco chcet tak mu to pripomen alebo navar len sebe. Takze pred svagrom machruje?

lenocka84
31. jan 2010

jani neviem ci to ma vyznam
za posledne 3 dni som poriadne ani nevidela, neviem co robi, kde je s kym je
a jeho netrapi ci mi nieco nechyba alebo tak
kebyze nemam to malo prace ktore mam uz tu davno niesom
a kedze sa pomaly moja praca presuva na mojich zamestnancov, mozno do mesiaca odidem, a bude pokoj

elko tak to potom cakas babu

janinna11
31. jan 2010

No elko neviem, neviem, kde mame to zlepsenie, ale je mozne, ze to este len pride 😀
Inak to je hrozne s niektorymi tymi chlapmi....

janinna11
31. jan 2010

Kocky musim koncit, ale kamoska tu nebude dlho, potom sa ozvem pa zatial 🙂

lenocka84
31. jan 2010

dugy mame sa stahovat, ale az v auguste
dovtedy by som to uz nevydrzala
a nevarim mu, a dnes som mu aj povedala ze ak chce jest nech si ide kupit
ja som si nakupila ovocie, a same zdrave veci co on nema rad, takze mam istotu ze mi ich aj tak nezje

dugyna
31. jan 2010

Elko tie vyrazky ani ja nepocitujem zlepsenie,pred tehu som male sem tam nejake pocas menzesu, a teraz sa mi tiez v tom obdobi robievaju ale take bolestive a aj na ramenac:( tie chute sa mi stale menia ale najviac mesko papam,sladke menej ako predtym.a kapustu a acidko ked mam chut na kysle. Lenocka musis mu dat najavo ze ty a malinke to nebudete tppiet jeho chovanie,tak ako janime pise pokecaj s nim a daj mu troska neistoty,asi si mysli ze ked ste manzelia a si tehu tak ta nemoze stratit.povedz mu preco sa od svatby tak zmenil..

lenocka84
31. jan 2010

dugy to som vsetko uz skusala
jedine co mozno pomoze ze sa uvedomi, bude ak naozaj odidem
ci sa vobec bude snazit nieco spravit
a ked nie je to jasne

elko69
31. jan 2010

lenocka a kolko ste uz zobraty????myslis ze babu??jako vysla mi 3x ale tak pokial to doktor nepotvrdi na ultrazvuku tak stale oslovujem v dvoch rodoch :D

janinna no to veru je,ja by so ich najradsej niektorch zabila,vobec si neuvedomuju jakoze co pre nich robime ked im donosime krasne zdrave dieta,aj pre nas je to riadna zataz a hormony su zburene a musime prejst rozmymi bolestami a obavami a oni len 9 mesiacov cakaju takby nam ich mohli zlepsovat hadam aspon....ale ja zase verim ze ked sa male narodi tak zmakne a zacne sa k nej spravat lepsie...aj ked dufam ze to bude skor nez sa malinke narodi..

lenocka84
31. jan 2010

elko 3 tyzdne, uplne ze cerstve manzelstvo

tak podla povier ked sa ti kazi plet tak dievca, lebo ti berie vsetku krasu
kedy mas nejaky uzv?

elko69
31. jan 2010

3 tyzdne ste zobraty a toto uz robi??a to robil aj pred svadbou??????nechaem fakt 😒
teraz 9.2. a 15.2. - 3D

lenocka84
31. jan 2010

nerobil, praveze bol velmi pozorny
preto sa aj ja cudujem co sa deje.

tak uz sa snad ukaze kym bude vase baby co?
by sa patrilo

lulu4
31. jan 2010

ahojte kočky, tak ja som uz po obediky, mali sme pecene zemiacky a sampinony, mnaaam to bol obedik, sme sa na vareni spolocne podielali drahy supal zemiacky a dal ich upiect a ja tie sampinony 😀

Leni, tak to je sila ten tvoj mm, ho za usi vytahat ale ked si sa s nim rozpravala a nezabera to tak jedine riesienie bude asi fakt odist k rodicom a ci sa uvedomi, ci vobec za vami pride.... bude to ale tazke pre teba...
ale zaujimalo by ma ci sa takto choval aj pred svadbou, ved ste spolu byvali aj predtym a bola si uz tehu aj pred svadbou? hm?

elko69
31. jan 2010

lenocka tak to fakt nechapem ze by sa az tak po svadbe zmenil z nicoho nic,mozno by som to chapala po x rocnom manzelstve ale po 3 tyzdnoch???????????? 😒 😒 😒 😒 😒 😒 a sak snad mu len teraz na chvilu preplo a zacne sa chovat normalne!!!budem drzat palceky...pripomen mu ked tak ked bude fakt este horsie ze tak lahko ako si si zobrala sa mozes rozviest,ja som to tak raz urobila alebo dva a tusim to aj pomohlo...ale to hovorim ze fakt v najhorsom pripade iba....no hadam sa ukaze lebo ked nie nedostane papat :D :D ale nie zartujem..

lulu4
31. jan 2010

no pojdem sa ja poobliekat, som vas chcela iba pozdravit lebo drahy uz caka, ideme niekam do obchodov, lebo jeho tatko a brat budu mat narodky a nic pre nich este nemame 😖 len keby sa tak tazko pre nich nekupovalo, to je hroza, inemu chlapovi by som kupila flasu a basta ale jeho tatko absolutne nepije tak neviem...

lenocka84
31. jan 2010

lulu ahoj
praveze sa takto nechoval, a bola som tehu aj pred svadbou
a nakoniec som aj tak bolaja ta zla, lebo ja som mu dnes nepovedala ze ho cakam,
a pritom to dobre vedel
ako proste na nervy,a teraz je on urazeny na mna
sila nie?

dugyna
31. jan 2010

Lenocka tak to ma asi nejaky posvadobny vrtoch,skus mu vsetky svoje pocity a trapenia a aj to ako sa chova a choval predtym napis,mozno mu to lepsie prejde hlavou ked bude citat a nie pocuvat. A ty nevies kde bol 3dni?? Fuha. Leni ak to nepomoze tak sa zbal ked tam nebude nic nepovedz a odid a uvidis ci mu budes chybat.leni a babetko ste chceli obaja? Jaj normalne mam chut ist teraz toho svojho ponosit na rukach za to ako sa stara.

lulu4
31. jan 2010

leni: tak to je sila to ti poviem, aby si ty tehulka co ti je zle od hladu rano na odpadnutie utekala zabezpecit ranajky a vlacila tazke tasky a potom sa este aj uraza... to mu dobre teda preplo, sorry za vyraz ale je to tak...
boze ti chlapi jesitni niektori... musis byt silna, malinkemu tvoje rozculovanie len ublizuje, vsetko uz citi s tebou...
lahko sa nam pise to je jasne, ale chceme ti pomoct, najhorsie je, ked uz nezabera sa s nim ani normalne v klude porozpravat.... to uz ho fakt nechapem 😒

lenocka84
31. jan 2010

nemozem odist, kym si nenajdem nahradu na vsetky pracovne miesta, co este nejaku dobu potrva
a ano male sme chcelli obivaja, preto som sokovana co sa to s nim deje, a hlavne preco

elko69
31. jan 2010

lulu poznam ani moj ocino nic nepije takze prenho je to tiez problem :D nieco kupit....

lenocka tak ho ignoruj aj ty a hotovo nevsimaj si ho absolutne ty si urob jest ked budes hladna a on ked bude tak nech si spravi sam,ked ty ho potrebujes nieje ti na pomoci tak nech si aj on robi vsetko sam,jest nech si opere a ozehli ked je taky macher...nestresuj sa hlavne lebo fakt babo to z teba uz citi a bude aj ono potom zle...neboj on s azacne vtierat aj sam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre