Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
1. feb 2010

AJ ja som tu, ale nejak ma ten moj vytaca, volame si cez skype a popritom robi dalsie dve veci, to neznasam, chlapi to proste nedokazu a mna dokaze total vytocit, ked sa robi, ze ma pocuva a nepocuva

janinna11
1. feb 2010

Baby to je strasne s tymi chlapmi!!!! A uz som si x-krat povedala, ze sa nenecham vytocit, ale som teraz tak precitlivela.... to tie hormony... 🙂

janefonda
1. feb 2010

Jani to je normalne, nenechaj sa vytocit 😉 vsetko z nadhladom 🙂
som sa zalubila do tychto topanociek, jedny urcite objednam len si vybrat http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

lenocka84
1. feb 2010

jane ja rada 🙂
btw tie topanky mi pridu ako capacky

jani nedaj sa vytocit

janefonda
1. feb 2010

ale su mile tie topanocky na lozenie budu dobre, potom ked sa bude zdvíhať kupime poriadne s klenbou 😉

janefonda
1. feb 2010

nic baby idem za muzickom do baru kde pracuje, vraj tam nikoho neni tak o hodku prideme domkov 🙂 papa krasne snicky vam aj drobcom prajem 😵

lenocka84
1. feb 2010

jane a nepridu ti trosku drahe?

dobru nocku

janinna11
1. feb 2010

No uz som sa nechala vyocit baby, a idem radsej spat a este predtym sa porozpravat s bublinkou, to ma vzdy ukludni a naplni stastim, ze ju mam 🙂 Majte sa krasne, tie topanocky su krasne, ale drahe trosku...
Dobru nocku, papa

dugyna
1. feb 2010

no baby daslie linky*: www.detske-obleceni.eu
www.moji-shop.sk

ide dobry film stigmy 😉

janefonda
1. feb 2010

drahe, ale jedny snad nejako prezijem 😉

dugyna
1. feb 2010

ste tu?

dugyna
1. feb 2010

janine ake boli tie linky na satky?

lenocka84
1. feb 2010

dugy stigmy su fajn, ale nie v tehu
take filmy by si mala teraz vynechat

ja robim zoznam videi pre maleho z youtube, take tanecne so zvieratkami

dugyna
1. feb 2010

ako mu teraz pustas alebo potom aby mal?
co ja viem leni ja som ten folm uz videla takze..myslim ze to v pohode mozem kukat..
a aj avarata som kukala 😉 a ale leni strasne sa asi malinkemu pacilo sumrak-twiling.. 😉 vtedy som ho prvy krat citila..a je na 100% to bol drobcek 😉 na druhy den som ho citila menej..a vcera a ani dnes nie..asi by som si mala znova kuknut ten sumrak.. 😉
leni nevies ci su aj dalsie casti uz sfilmovane?

dugyna
1. feb 2010

toto som nasla z dneska na junovkach:
miroslava89 • 1d • Dnes o 08:16 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
dobre ranko...u nas vsetko po starom.. malinka sa drzi bojuje statocne..vcera som ju mala (konecne) moznost vidiet...je to proste nase malinke babatko..len skoda ze sme nevydrzli ako kinderko dlhsie ....

dugyna
1. feb 2010

a uz ste tu nikto neni ☹

lenocka84
2. feb 2010

dugy to pre synovca davam dokopy

inak dobre rano

sada twilight ma nezaujala, takze ani neviem ci je sfilmovana
a celkovo by sa taketo filmy pocas tehu nemali pozerat, lebo aj ked nechces, ma to vplyv na babo.
a mozno si ho citila lebo sa neciilo ok

mirka pisala? to je super, harmony statocne bojuje.verim ze to zvladne

jjana17
2. feb 2010

dobre ranko maminkam a aj bruskam,,,,,, 🙂 🙂 🙂

elko69
2. feb 2010

Dobre ranko bambulky..

jjana17
2. feb 2010

este asi vsetci spia

tremonti
2. feb 2010

ahojte tehulky,mam jednu otazku,rano ked som sa zobudila tak som citila nieco mokre kuknem do intimky a tam tri asi 1cm velke ruzove flaky ako keby taky vytok,hrozne som sa zlakla som cca 5tt+nejaky ten den.teraz uz nic ,co ted??? mavali ste take na zaciatku tehu? keby som nebola tehu tak by mi vcera abo tak nejak koncila mrcha.co vy na to?

evelina19
2. feb 2010

ahojte, dobre rano vsetkym,
tremonti, mne sa to obcas stalo. hlavne, ak som mala mat povodne menstruaciu. kym sa to nezhorsi, nemalo by to byt nic zle. ja som ale pre istotu par hodin lezala s nohami vylozenymi vyssie. a preslo to...

bonsai
2. feb 2010

tremnoti..nemala som takýto problém..ale čo som čítala, je možné, že v tomto období sa niečo také stáva..ináč som od kamošky počula, že aj neskôr, v čase, kedy by mala byť menštruácia môžu pobolievať vaječníky...tento pocit som zažila...ale ak máš pochybnosti..choď podľa mňa k lekárovi..je to istota.. 🙂

mirka12011
2. feb 2010

ahojte kocky ako sa mate

lulu4
2. feb 2010

dugy: sumrak bola prva cas twilight sagy uz je aj drha cast sfilmovana a vola sa the new moon, bola som na tom v kine tam sa to volalo nov 😀 tretiu cast by mali filmovat tento rok, zrejme v lete alebo na jesen to pride do kin a stvrta tak ta je v nedohladne 😀 ale aj mne sa to velmi paci, mam doma aj knihy tejto sagy....
mna to zaujalo a toto mozes urcite pozerat ved to nie je ziadny horor ale romantika 😀

rogerka
2. feb 2010

dobre ranko 🙂
ja som si dnes pospala trosku dlhsie, nad ranom som bola curat a uz som potom nevedela zaspat 😔

mirka12011
2. feb 2010

regi vsimla som si ty spachtos 😀

rogerka
2. feb 2010

ale nie som sama spachtos 😉 ci hej? 😕

mirka12011
2. feb 2010

ta garonka isto spi to je jasne...takze isto sama niesi.... 😝

rogerka
2. feb 2010

tak to mi odlahlo 😀 co parabas takto skoro rano? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre