Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
4. feb 2010

rogi ale mas pravdu..este som nekukala ci maju D a ani G..takze to zase neviem..viem len este z vtedy ked som kupovala B..ale drahy mi tam kupil k meninam krasnu ciernu hladku podprdu C aj ked je ten kosik vacsi ako na inych C..
baby myslite ze sa nam vratia prsia do normalnej velksti co sme mali predtym??

elko ja som sa z tej paradontax skoro pogrcala

a pisala som ze saty som si vcera oblliekla..a drahy ma aj skusal odfotit ..ale tie fotky nie su ono..saty tam vyzeaju uplne ako ine..takze musite pockat do svadby a potom sem dam fotky.. 😉 mozem ti ich popisat.. 😉 ak chces

rogerka
4. feb 2010

gari, hlavou sa uz netlaci, inac aj to bolo skvele, mam pocit, ze sa zgulal nizsie, tak hlavoe nedociahne 😀 ale zato ruky si vie natiahnut daaaaaleko 😀

garonka
4. feb 2010

rogi nech sa pekne zosuva nižšie 😀 😀 😀

rogerka
4. feb 2010

dik 😉 aj mne by to tak vyhovovalo 😀 este by sa mohol otocit dole hlavou 😀
tvoj tobik ako? uz je dole zgulany?

garonka
4. feb 2010

rogi je dole hlavou ale prevaľuje sa ako lenivy tuleň nad ranom ma kopal do pečienky teraz je ticho 😉
mimina sa zvyknu otočiť dole hlavičkou pred pôrodom len aby si nebola prekvapena 😉

rogerka
4. feb 2010

to moje je nejake pomylene, asi po tatovi 😀 dlho bol dole hlavickou, no potom zrazu sup a uz sme boli dole zadkom 😀

garonka
4. feb 2010

rogi 😀 neboj otočí a ak nie rob mačacie chrbty 😀 😀 😀 😀

janinna11
4. feb 2010

Kocky no tak na tu temu s tymi receptikmi sa uz tesim, aj ja velmi rada varim a aj peciem, najradsej nejake slane pecivo, to milujem🙂)

No teraz uz musim off, idem do prece, este sa cestu stavim v obchode, nejake hrozno su kupit, mam chut🙂)
Uz sa tesim, ako to pooviem v praci, ze som kinderko, mam to povedat len sekretarke-asis. sefa, alebo najprv priamo jemu, hmm?? On vsetko trochu inak chape, je rakusan a podla neho su 26 rocne baby mlade na baby, mali by robit karieru atd a podobne zvasty z rise.... Tak som zvedava ako sa bude tvarit ... 😀

rogerka
4. feb 2010

podla mna sa uz neotoci, ale to je jedno. ono to chce byt asi najkrajsie babatko bez sisatej hlavy 😀 😀 😀
idem si spravit puding, som straaaaasne hladna 😔

garonka
4. feb 2010

rogi dobru chuť
ja som sa pudingu nadobro zbavila len som z neho priberala a bolo mi zleeeeeeeee
naposledy som varila z 2l mlieka a jedla som ho sama 😅

janinna11
4. feb 2010

Ok kocky, tak ja balim, papa

dugyna
4. feb 2010

😀 uz som tu bola som vyvencit hafana..ale rychloo lebo je tam strasne zima..

rogi tak to musis mat vesele ked o rabra..a zaludok mas cely?

dugyna
4. feb 2010

no ja si pojdem asi zohrait kuriatko co drahi navaril..a nachystat zehlenie..lebo zase je tu kopa..ako po armade..

janine..sefovi to oznam..ale mala by si si dat potvrdit niekde ze prebrali od teba papier od dr ze si tehu..

garonka
4. feb 2010

aj u nas kopa žehlenia no manžo ma čo robiť 😉

dugyna
4. feb 2010

jejda baby take mam nervy..predstavte si ze sedite v obyvacke pisete na koniku a nad hlavou vyse pol hodiny pocuvate zvuk dup dup dup dup....v pravidelnom intervale..ta nadnami ma si pre svoje detsko hupacieho kona..alebo nieco take..a aod vcera vecera to nonstop ide..otras..to je na nervy..taky zvuk..
asi si pustim nahlas hudbu od 13-15 urcite sa potesi..

garonka
4. feb 2010

dugy to chce kľud ja pravidelne počuvam nad nami modlitby jednej starenky ona nepočuje až tak dobre a ako zapnu telku tak vieme aj ktory program pozeraju 😀

inač VERONIKE VEFI K DNESNYM MENINKAM VSETKO NAJ NAJ NAJ 😵 😵 😵 😵 😵

rogerka
4. feb 2010

dugy, on sa viac tlaci napravo, takze zaludok je cely 😀 ale boli casy, ked si tlacil hlavu do zaludka, to som ani jest nemohla vtedy, kym ju nedal prec 😀
dugy, nenervac, o chvilu mozno aj ty kupis konika 😀 😀 😀

inac aj vejula je veronika, ak sa nemylim a mozno ma uz po skuskach, verim, ze dopadli uspesne 🙂
tak obom vsetko naj 😀

lulu4
4. feb 2010

ahojte, no ja sa pridavam ku gratulacii a nielen VEFI VSETKO NAJ K DNESNYM MENINKAM ALE AJ VEJULE, OBIDVE SU VERONIKY 😀

garonka
4. feb 2010

tak aj vejule Veronike dnes všetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵

lulu4
4. feb 2010

dugy: co to citam vy ste kupili nakoniec tie saty?? a to kde sa vam podarilo a za aku cenu? ak nechces tu pisat napises mi do IP? tak to je paradicka uz mas pokoj uz len zavoj alebo rukavicky alebo co budes chciet ale to su uz malickosti a nejaka bizuteria... aj topanocky uz mas... dobreee... a ty kedze budete mat malu svadbicku asi nebudes riesit take ze po polnocne saty na prezlecenie? lebo mna aj take trapi ci sa oplati kupit ked bude bruseno ze potom ich aj tak nevynosim alebo tiez len pozicat niekde, no neviem neviem...

garonka
4. feb 2010

ježiši baby ja som total zavisla na koňovi zachvíľu mam 6000 príspevkov sa aj opijem 😀

lulu4
4. feb 2010

rogi: neboj budeme ti drzat vsetky palceky, ked tam este nebudes musiet byt nech natrafis na nejakeho mileho dokiho co ta aj domov pusti, ale u teba nevedia co a ako ci sa male otoci este alebo to bude sekcia, chcu ta mat pod dozorom, viem si ale predstavit ako sa tesis do nemocky, tam nechce ist nikto ale pozri ked mas takeho dobreho svokra ze ti papat donesie tak supeeer....
a daj nam cez dugy vediet ked sa ti maly/mala narodi kedze ti napise cisielko daj jej vediet nech nam to sem nacmara 😀

lulu4
4. feb 2010

gari: aspon budes mat co dvojnasobne oslavovat 6000 prispevkov na konovi a k tomu narodenie maleho 😀
ale musim uznat dobra zavislacka ked pozrem na tie svoje prispevky 😀 😀 mam co dobiehat do konca tehu

natalia777
4. feb 2010

ahojte kocky, garonka, rogerka tak co??? 😝 ja si pamatam ked mi garonka pisala ze mi tam svieti 40 ze mam ist do porodnice a teraz baby vy co? babulkam sa este nechce??? 😀

dugyna
4. feb 2010

vefinka vsetko najlespie k meninkam 😉

gari..ale toto je hosrie ako tvoja starenka..lebo doobeda budem terz pocuvat furt v obyvacke toho kona..a poobede dojdu domov dalsie jej tri deti..a to stado divych koni je orpti nim prd..takze otras..a nehovoriac o tom ..ze cez vikend..ked si chceme dlhsie pospat..nam skacu nad hlavami v spalni..tie jej deti..
a minule ked boli u nas baby tak tie ich zobudili tie jej detska..oni maju nad ich detskou tiez jednu detsku..a pustali tam rano od 8h nahlas hudbu a tancovali..takze parada sak..a predstav si ze stale bada akoby biliardova gula na hlavu..to je u nich nonstop..takze..ale moj pohar raz pretecie..
vies co ma na tom najviac sere..ze v decembri s anam koli vode predlzila prerabka ako sme dali oznam..tak nam tu zvonili ako velka sefka na mna zvysovala hlas ze ked sa nam to pretiahlo jej su jedno ostatny susedia ale laskavo jej sme to mali dat vediet aby sa zariadila..lebo ma deti..vacer tu zase zvonil jej muz o 18h/lebo bola odstavena voda..ale akurat uz ju zapli/ ze oni maju deti a potrebuju vodu..a bla bla..ja ze ok..a ze teda ked je problem nech povie o kolkej davaju toho maleho spat a teda vtedy sa nebude vrtat..takze sme sa prisposobili im ..aj nasi majstri..ze medzi 13-15 nevrtali..ale nebodaj ak vrtali eset 13.05 alebo buchali uz bola furia dole ze maly ide spat..alebo poslala dceru dole zvonit..takze sme ljej vyhoveli..uz sme doprerabali..
a pred silvestrom sme mali sakmozrejme nejake vrtania garnize nabytok atd..tak ona tu zase vyzvanal ze 13.10 ze akurat jej zaspalo detko....raz drahy dovrtal presne o 13h..a 13.04pouzil len srobovacku aby na strope zasroboval srobik..a auz tu zvonila jej dcera...chapete..uz sme cakali ze bude zvonit ked pouzivam mixer..alebo vysavac..otras..mame aj znamych co maju rovnako stare dieta..a tiez u nich prerabli ..ale urcite im nevyzvanal ze nemaju vrtat..a oni buchaju a dupu jak kobyly..

dugyna
4. feb 2010

juj vejula tak aj tebe vsetko najlepise 😉

rogerka
4. feb 2010

cauko natali, tak mne si to privolala, ja idem v pondelok do nemocky

natalia777
4. feb 2010

ano, tak to mas naplanovane?? 🙂

rogerka
4. feb 2010

jeeej, dugy, tak to potom aj ty nabehni zakazdym, ked zacnu dupat a konikovat, ze sa ucis na skusky a potrebujes klud 😉 ved nech si vezme toho maleho von, aj on potrebuje vychadzky 😉

dugyna
4. feb 2010

a rogi keby som nebodaj toho kona kupila..tak dam pod neho nejaky koberec a na tom sa bude hupat..aby to tak susedia nepoculi..lebo cez parkety alebo kachlicky je to otras

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre