Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
15. mar 2010

čaute kočky, ako sa máte? dlho som tu nebola, lebo som bola doma choručká ☹

lenocka84
15. mar 2010

jane ja najprv s mamou a potom svokrou, tak som vazne zvedava
a potom uz len s drahym, nato sa tesim najviac

janefonda
15. mar 2010

cau barbyes 😉 hej dlho si t nebola...teraz sme boli asi viacere chorucke ☹ a uz ti je lepsie? Ako sa citis? Tiez ti tie tyzdne pekne pribudaju 😵

janefonda
15. mar 2010

leni ved asi uvidis ako to zvladas, a ked to bude v pohode, tak mozes byt rovno s mm, ci nie?

lenocka84
15. mar 2010

jane ani nie, lebo bude u nasich v za, on v ba, apotom v pp, a on stale v ba
a ide sa prerabat byt, takze sa mu tu motat nebudeme
a hlavne do konca mesiaca uvidime kam vlastne ideme byvat
lebo mame terza nieco rozrobene, tak som zvedava

janefonda
15. mar 2010

jaaaaj tak vy mate teraz rusno, ked aj prerabat sa chystate, tak to je o inom. Nastastie to sme mi zrobili pocas tehu. Teraz uz len skrinu kupit... to nas caka asi v piatok 😉 hlavne nech vam to vsetko dobre dopadne 😵

barbyes
15. mar 2010

ja už som celkom v pohode, ešte mám trošku ucpatý noštek, ale inak OK 🙂
čo aj ty si bola chorá?

lenocka84
15. mar 2010

mm to chce kym budem prec
takze ma tie 4 mesiace nato

janefonda
15. mar 2010

barbyes no ja som nebola nachladnuta ani nic take, ale moj naj kamos na isty cas bolo wc...poriadne ma prehnalo.
Ale uz je to ok, teda dufam, ze sa to z nevrati 😉 Inak kupila som plienocky latkove, teda su uz objednane 😵
leni tak ty potom prides do noveho, to je super 😵

elko69
15. mar 2010

lulu4 vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninkam 😉 no skoda ze aj moj lekar nema 4D... ☹

lenocka84
15. mar 2010

jane aj ja sa tesim

vejula
15. mar 2010

čavte kočky

Tak ja chodím od rána po doktoroch. Lebo sa mi čosi vyhodilo na bruško také male červené bodky a ma to svrbí jak fras... Fakt neviem z čoho to môžem mať. Mám aj iný prášok, tak či je to tým, tioež ssa mi minul ten krém na strie tak som sa začala natierať detským olejčekom s harmančekom... Neviete z čoho to môže byť???
Ráno som bola u obvodnej od nej som sa šla zapísať na kožné a teraz som prišla domov a o pol hodku idem znova ku kožnej... Tak snád mi poradí že z čoho to mám. A dufam že to nemôže nejako ku maličkému prejsť... Nemali ste to niektorá???

Inač nervy mám od rána pešo behám po celom meste a ked som už nevládala že sa zvezem busom tak ten hnusný šofer ma nechcel počkať kým si lístok kúpim a zdrhol, hnup jeden. Tak zas pešo a teraz pešo do nemocky, lebo tu máme také blbé spoje s nemocnicou že až Snad cestou už neporodím

lenocka84
15. mar 2010

veji ahoj
tie vyrazky mozu byt alergickou reakciou, a prasok robi svojje
a ty soferi, to je des vsade

vejula
15. mar 2010

😒 no to hej strašne ma nasral 😠 Taký hnusný neochotný...

No idem ja teraz na to kožné tak som zvedavá čo mi na to povie dokina 😅 Snad to rýchlo zmizne 😝

barbyes
15. mar 2010

Jane, ja mám už tiež nejaké kúpené a teraz som si objednala tie nové z ekoplienka od mirky tak som zvedavá 😕 a ktoré si si objednala?

janefonda
15. mar 2010

Barbyes ja si idem pre BL v stredu do BA z druhej ruky a z ekoplienok som objednala 2 flipky- jednovelkostne, baby ich chvalia, tak skusime, BL organic jednovelkostnu a objednala som aj klasicke stvorcove a snappi sponku a nejake vrchne nohavicky. Tak uvidime co nam bude najlepsie vyhovovat 😉

barbyes
15. mar 2010

Mne sa tiež najviac páčia tie BL, tie ešte budem dokupovať a objednala som si tiež tie flip, tie nové 4 kusy a k nim 12 vkladačiek(čo mala tie zvýhodnené sady) tak uvidíme. Štvorcové som objednala s dugy z čiech, vidíš to mi pripomína, že jej musím napísať či jej to už neprišlo

lenocka84
15. mar 2010

jeeee dlho nerozoberana tema latkovky 🙂

ahoj barbyes, ako sa mas?
uz zdrava ako rybicka?

barbyes
15. mar 2010

úplne ako rybička ešte nie, ale už som inak v pohodke 🙂 ďakujem za opýtanie?
a ty ako? vidím, že jane nám zdrhla ☹ a ja sa tiež na chvíľočku vyparím lebo som už moooc hladná tak idem niečo spapkať. budem sa ponáhľať naspäť 🙂

garonka
15. mar 2010

kuk kuk 😀 😀 😀

lenocka84
15. mar 2010

barby ja uz takmer ok, chvalabohu, ved uz toho bolo dost

onellyo
15. mar 2010

janefonda,,, no neviem presne aky druh toho kociara to bol ale mal 3 kolesa ,, a nedalo sa sklopit,, takneviem,,, ...lenocka ake tabletky ti dali???

lenocka84
15. mar 2010

onellyo dostala som atb, zinnat 500mg
este to mam na 2 dni

lulu4
15. mar 2010

ahojcek gari, ako sa mas? dlhsie som ta tu nevidela, malicky zdravy, pozeram ze uz bude mat pomaly mesiac, ako to leti

garonka
15. mar 2010

lulu čauko

a gratulujem k včerajším narodkam 😵 😵 😵

mame sa oki, je zdravučky, papa, kaka, a veľa haja a v noci sa budí na papanie len raz tak sa zatiaľ vyspíme 🙂

no jo zajtra ma prvy mesiac a zbehlo to akosi rychlo 😅

lulu4
15. mar 2010

gari: jeej dakujem, vidim ze si citala aj par stranok pozadu, no veru som o rok starsia uz, nic s tym nenarobime 😀
to je dobre ze je maly zdravucky a ze sa pri nom aj v noci vyspite, chcela by som take dieta, velmi si zelam aby sa nam nenarodila draheho sestra lebo to bol taky diablik, jeho mama tvrdi, ze mala kazdu noc silvestrovske noci lebo ona sa narodila priamo na silvestra v noci, ze kazdu noc bola hore nonstop do stvrtej piatej rana, potom mala zaspala na hodku dve a potom bola hore zase cely den a celu noc, proste hyperaktivne dieta.... to by ma asi porazilo...

garonka
15. mar 2010

lulu

no ja keď sa poriadne nevyspím ma tak bolí hlava ah jaj a cez deň sa mi ťažko zaspava, hoci aj ked je u nas mamina tak i tej sa venujem aby sa nenudila keď Tobi spinka

joj mať hyperaktívne dieťa musí byť riadna fuška nie? tak naš zatim haja v noci pekne len sme zvedaví dokedy mu to vydrží 🙂

barbyes
15. mar 2010

asi kým mu nezačnú rásť zúbky 🙂
lulu, tiež gratulujem a koľko si oslavovala?

lulu4
15. mar 2010

gari: nikdy si clovek dopredu nedokaze vybrat ake sa mu narodi dieta, ale to hyperaktivne ozaj nikomu nezavidim... nech je to nase kludne po mojom, on bol hotovy anjelik 😀
to verim, ked sa clovek dobre nevyspi tak potom je taky ospaly a boli ho hlava, no tesim sa na vsetko co ma caka, verim,ze sa nam zivot zmeni od zakladov...

barbyes: dakujem za gratulaciu, oslavovala som 26tku 😀

lenocka84
15. mar 2010

jeeej lulu gratulujem k narodkam
pekne cislo
mna to caka v auguste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre