Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
7. apr 2010

babule kuk album, dala som aktualne foto 😀

dugyna
7. apr 2010

lulu ale ked si sa pri tom nenatahovala tak sa nic nestane neboj. ja som si dala rebricek alebo stolicku a bolo vsetko super 😉
a hlavne som sa citila dobre 🙂 a aj teraz sa citim super.

a dakujeme za pochvalu 🙂 som zvedava na tvoje fotecky. no lulu vymenovla si par dovodov preco sme mali malinku svdbicku. a mimochdom viem ze sa mi zle tancovalo uz par tydznov pred svadbou na plese, takze ..neviem si
predstavit ako by som mala tancovat teraz celu noc s roznymi ludmi ktory budu mat vypite..akurat by som bola z toho nervozna..

juj to som ta asi moc nepovzbudila, prepac. neboj urcite vam to vsetko dobre dopadne a dobre sa aj s manzelikom zabavite a k tebe budu urcite ohladuplny..takze ked sa ti nebude chciet tancovat povies ze sa necitis dobre a hotovo 🙂

dugyna
7. apr 2010

no liv tak kukni moj album..ze v ktorom tt som mala ja take brusko ako ty teraz

vejula
7. apr 2010

liv, už je väčšie bruško 🙂 Aj ked nieje velké ale oproti tomu predtým je určite väčšie 🙂

janefonda
7. apr 2010

liv no toto uz vyzera nadejne, ty si asi naozaj tehu 😀

dugyna
7. apr 2010

vejula len vyzera to tak ze mi nedovolia mat opravny skor..cize budem musiet ist s ostatnymi az 14.juna, nehovoriac o tom ze posledny majovi mam obhajobu diplomovky, 3.juna statnicu z pediartie, a potom 14.juna by som mala mat opravny z internej..a to uz budem v 37+1tt co bude dost...

lulu4
7. apr 2010

liv: je uz urcite vacsi domcek, no ja mam este vacsie 🙂 zatial mi ale nikto nepovedal ze je nejake extremne velke na 5 mesiac... takze asi pohoda... uz by som sa mala tiez odfotit a hodit sem nejake foto bruska, poviem po svadbe drahemu a hadam sem uverejnime fotecky lebo mne treba dat taky maly kurz ako ich sem dat vobec 😀

liv1
7. apr 2010

dugy tak nie lavor, ale plocha som bola lebo som schudla. ale bala som sa, radsej by som pribrala, ale bolo mi hrozne zle vtedy 😒 . teraz je to novy zivot, zivot je krasny odkedy mi je dobre a odkedy je vonku takeho naaadherneeee pocasie 😵
a este odkedy ma malinka kopka juuuj happy som z toho najviac 😀

lulu tak presne taketo pocity som pred svadbou mala aj ja, ale fakt je to v poho. ked uz si v tom si totalne kludna ver mi. ja som bola nervozna len pred obradom a pri prichode pred oltar. potom vsetko vsecicko zo mna odpadlo. a co sa tyka tancov, naucili sme sa len kroky valciku s mm este doma sme to vyskusali a len ta polku ale tebe staci ten valcik, vsak nebudes sa tolko namahat 😉

lusa889
7. apr 2010

ahojte babule 🙂

pozeram ze ste dnes boli celkom akcne v pisani, nestiham citat 🙂
uz sa podarilo aj mne pridat nejake to foto, aktualne ale este musis vytvorit 🙂 tak mozte mrknut 😉

vejula
7. apr 2010

dugy, ale to už budu k tebe určite zhovievavejší, im nejako naznač že už by si tam aj porodiť mohla, tak snad si ťa nezoberu na zodpovednosť

lulu bolo by na čase tu dať nejaké foto 😉

lulu4
7. apr 2010

dugy: v pohode, nezlakla som sa tych reci a tiez to beriem tak ze budu hadam vsetci ohladuplny a ked nebudem vladat tak si sadnem a oddychnem a basta...

vejula
7. apr 2010

lusa pekné brušeno... Ty ho máš tak nižšie že??? Ja som ho mala vždy až pod kozami, teraz minimálne kleslo... No ale nie nejako extra

lulu4
7. apr 2010

veji: ja viem ze uz by som nieco mohla pridat, dam sem foto brusenda uz a nejake zo svadby ak budu, ale ako hovorim, muzicek mi bude musiet pomoct lebo inak foto nebude 😀

liv1
7. apr 2010

lulu veji ma pravdu bolo by na case aby si pridala nejake foto. som velmi zvedava na teba 😉 . aj ja som dostala kurz od mm 😅

janefonda
7. apr 2010

jeeej Lusa aky domcek peknucky a aj nevesticka si bola krasna 😉

vejula
7. apr 2010

tak treba mužička pophnať, šup šup 😀

liv1
7. apr 2010

lusa krasny domcek, krasna nevesticka 😉 . ste ma nakazili, idem aj ja pridat nejake tie svadobne..

lulu4
7. apr 2010

Lusa: klobuk dole, skutocne nadherna nevesta, uces a make up ti velmi svedcali 😵

Liv: jasne ked budu svadobne nejake sem hodim a potom odfotim aktualne aj brusko... teda to sa uz bruskom nazvat neda 😀

janefonda
7. apr 2010

liv no len pridaj, rada si zasa pozriem tvoje svadobne 😉
Ta moja kraska sa zacala presuvat nejako moc, jaaaaj je to take zvlastne pri takejto velkej slecne 😉 Uz je riadne silna 😵

lusa889
7. apr 2010

dakujem 🙂
veji, ano cely cas rastieme tak trosku nizsie a sirsie 😀 a teraz hed je uz mala aj tak ulozena hlavickou dole, tak to je pekne vidiet 🙂

jane citam, ze chystas velke upratovanie, neprides aj ku mne? 🙂 ja este tiez nemam okna umyte 😀

janefonda
7. apr 2010

lusa ved prave , ze ho len chystam...snad ho aj uskutocnim 🙂

dugyna
7. apr 2010

liv ja som tiez pred tehu bola na bruchu plocha, moj mm hovori ze skor lavor som tam mala🙂 a teraz mame velinkansky domcek 😉

veji no sak uvidime 🙂 snad to budu na mne dostatocne vidiet. teraz co som mala statnicu co som nepravila tak som mala mierny pocit ze ten jeden s komisie moc na to ze som tehu ohlad nebral..ale co uz.. ta komisia vyhadzuje po kazde aspon 2-3 ludi..takze to bola uz len rutina pre nich a nie o vedomostaich

lulu sak aj teraz supni nejake foto 🙂

no mna uz susedy zastavuju ..jak sa oteplilo..tak uz som bola bez bundy vonku..a ze kedy to bude kedy mate termin a co to bude? a uz kope? 😀

lusa889
7. apr 2010

lulu dakujem 🙂 aj ty budes urcite prekrasna nevesta, a svadba dopadne super, budem na teba mysliet 🙂 ja som na svojej bola kludna od rana, som si jednoducho povedala, ze sa idem bavit a aj tak bezomna nezacnu tak som si to uzila 😀

liv pridaj svadobne to bude supe 🙂

lusa889
7. apr 2010

jane to poznam, ja sa chystam na tie okna uz straaaaaasne dlho, ..... a stale sa nieco najde co ma od nich odlaka 😀

lulu4
7. apr 2010

lusa dakujem si zlata... pozitivna energia takto na dialku sa mi zide hlavne ked dnes hlasili v pocasi, ze ma pris akurat v sobotu na Slovensko studeny front...

Dugy: ja popri tomto kecani s vami pisem pracu do skoly, takze pokial to nenapisem nejdem spat lebo zajtra uz cestujeme...
Po svadbe ked budu aj svadobne foto prinutim uz toho mojho aby mi dal kurz ako sem davat foto a nejake uz pridam...

vejula
7. apr 2010

lusa momu malému sa viac páči pri rebrach ako pri dierke 😀 😀 Sa mu moc nechce šupnuť dolu

dugy bude dobre uvidíš... Ja viem že na medine, vyhadzuju zo zvyku celkovo. No ale nabuduce bude dobre určite 😉

rogerka
7. apr 2010

fotky nebudu, strajkuje mi pc :(

vejula
7. apr 2010

rogerka ☹ škoda...

lusa889
7. apr 2010

vejula ved on na to pride .... 🙂 a mozno ma uz chut na mliecko 😀

rogerka
7. apr 2010

veji, skoda... sa tu s tym babrem uz riadne dlho a nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre