Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
21. apr 2010

elko nestras
ste poculi ze 10rocne dievca uz neviem odkial ci z japonska ci odkial caka mimino, lebo ju znasilnil jej otcim?
ved to je strasne....

elko69
21. apr 2010

no veru rozpisali,ked je dobra tema tak nas ani nik nezastavi :D

jjana17
21. apr 2010

mirka to fakt, boze mna az striaslo

elko69
21. apr 2010

miri no veru to je strasne...sak to co je uz??ziadne detstvo a to je vobec aj mozne myslim po fyzickej stranke - pohlavnej dospelosti??

mirka12011
21. apr 2010

elko tak to neviem ved mrchu moze mat kolko rok ani tolko nie ja neviem ako normalne ved gule by som mu odrezala....
jjana no husia koza mi vcera naskocila ked mi to segra citala....

jjana17
21. apr 2010

ako povedzte je to vobec normalne, ako ja neviem co by som takemu ani slusne neviem nazvat toho debila co jej to urobil ako za toto by ja davala trest smrti, prisaham , to je co za blby svet ako aj ta jedna slecna co svoju dceru predala na sex nejakym chlapom a to dievcatko malo nejakych 8 rokov ci kolko neviem kde sa to stalo v akom state ale viem ze tu niekde na okolí

mirka12011
21. apr 2010

😲 no teda 8rocne dieta? vies ja niekedy mam pocit, ze sme boli super vychovavany a teraz ta skazi obycajna len to ze je to trend omg kde to spejeme...

jjana17
21. apr 2010

no tak som sa sekla toto je ten clanok,,,ako normalne nechapem a rozum sa mi zastavuje
Pätnásťročná Američanka zo štátu New Jersey predala skupine mužov svoju nevlastnú sedemročnú sestru na sex. Dievčatko bolo počas večierku opakovane znásilnené siedmimi mužmi. S odvolaním sa na americkú políciu o tom informovala agentúra AP.

janefonda
21. apr 2010

dugy no mrkla som tvoju loptu, krasna je 😵 POckaj ked uvidis to moje mega brusisko 😀 ved v piatok porovname 😉
Sestra este upravuje fotky, co sme vybrali, tak potom to sem supnem 😉

mirka12011
21. apr 2010

jjana omg to je chore....

jjana17
21. apr 2010

jane to ste sa len tak fotili ci si si dala spravit profi fotky

barbyes
21. apr 2010

ježiši jani, chúďatko dievžatko, až mi slzy idú do očí 😢 toto fakt nie je normálne, celý život má dosraný

janefonda
21. apr 2010

jjana len tak sestra nas fotila, ale ona ma dobre oko . My obe straaaasne rady fotime, tak sme si aj kupili riadne fotaky za vela penazi 😅 ale naozaj milujeme fotit, no len tak pre nas. aspon mame zabavku. Ja fotim hlavne prirodu a ludi a segra zvieratka-psikov a ludi 🙂

jjana17
21. apr 2010

no ja sa k tomu ani nevyjadrujem lebo normalne mam nervy musime zmenit temu

vejula
21. apr 2010

ahojte kočky, kukam že rozoberáte dosť smutné témy...
No o tom dievčatku to boplo aj v správach strašné 😔 Inač by som nedala ruku do ohna že aj na koni nieje kopec uchylakov ktorý pozeraju fotky babatiek, preto tu ani nedávam také fotky kde je malý holatý alebo tak, lebo človek nikdy nevie...

jjana17
21. apr 2010

jane tak to je fajn, neboj teraz budete mat o zabavku postarane cize vase deticky budu mat fotiek a fotiek

jjana17
21. apr 2010

vejula to si dobre napisala a dobre robis ja tiez nedam fofo maleho len tak,,,inak tu by to mohli tiez spravit tak ze normalne zaheslovat fotoalbum a uz ty si rozhodnes komu das pristup

dugyna
21. apr 2010

kocky presne tak..

tak nastastie ked aj baby su na nete ich kontolujem a aj same dojdu ked niec..ze im niekto pise..muz aj ja sme im vysvtelili ze to su taky uchylaci..no proste sme im vyvstelili ze nkdy nevedia kto je na druhej strane..atd...myslim ze to chapu...
ale aj tak neviete co si kde preictaju...
lebo casto aj v novinach alebo casopisoch..
a nemozete ich 24 h strazit.. to sa neda

presne ako pises elko ked my sme konicli gmypel tak tie prvacky fuha...
ale podla mna tie deti potom budu znudene..co budu robit ked kvazi vsetko co je na nete vyskusaju..a myslia si ze je to spravne??

lusa889
21. apr 2010

ahojte babule, pozeram ze ste sa poriadne rozpisali, aj ked niektore veci su strasne ☹
ako sa inak mate?
Mirka v PO prsalo? tu je od rana krasne som zvedava ako dlho to vydzi?

mirka12011
21. apr 2010

ahoj lusa prsalo asi 15min tak z nicoho nic sa zatiahlo ale zatiahnute je stale, tak asi to bude pokracovat
inak bolo krasne vonku ajajajaj no co uz zajtra dufam, ze bude krasne ako dnes...

dugyna
21. apr 2010

jjana to je strasne

vejula co by len babatiek..ale ver tomu ze sem chodia uchylaci a to sa na fotkach brusiek...ako myslim ze niekore kocky tu maju foto v podprde..alebo len v spodnom pradle..alepo pripade som videla aj tak ze sa len hore drzia..a nemaju podrpdu..ver tomu ze na o chodi este viac uchylakov...

jjana17
21. apr 2010

ako podla mna to musia byt inak zakomplexovane osoby co im toto robi dobre ako ja neviem to pochopit vobec,,,ale fakt vobec

janefonda
21. apr 2010

baby teraz bola aj v AT velka afera o takych co ich vzrusuju deticky, a chytili ich dohromady okolo 60 z celeho Rakuska. Moderatorka len povedala, ze to boli muzi od robotnika po profesora z celeho uzemia AT. Hrozneee!

lusa889
21. apr 2010

strasneeee, ked si to tak clovek uvedomi, ani nevies co mozes kde dat, ake foto a tak, ... a to sa my vytesujeme ze ake sme krasne kinderka

barbyes
21. apr 2010

dugy, akurát som pozerala tvoje foto zo svadby, veľmi pekné 🙂 ja keď som chcela svoje nahrať tak mi to nešlo. akoby mi to stále niekto mazal, ale to bolo ešte začiatkom februára, hneď po tej mojej.

jjana17
21. apr 2010

ja neviem je to vsetko nejake chore !!!! najlepsie aj ti fararkovia stale ruky spinaju a porzime sa jedna afera za druhou

jjana17
21. apr 2010

lusa presne mi to berieme normalne tesime sa z brusiek, z babatiek tak normalne a fakt niekto prepnuty ma z toho inu radost,,, ineho druhu, no nie je to na hlavu

barbyes
21. apr 2010

hmmm...je to smutné, ale na svete je veľa zlých ľudí a bohužiaľ s tým musíme rátať ☹
baby, zmeňme tému, mne je z toho už smutno ☹ mi hneď napadne, čo by som robila keby niekto ublížil mojej malinkej a...brrr, nechcem na to ani myslieť

lusa889
21. apr 2010

suhlasim, zmenme temu, nemali by sme na take zle mysliet, aj ked je to realita okolo nas, staci ze o tom vieme

inak citala som ze ste si pisala o prenasani baba z porodnice, ja som chcela aby sme ju dali normalne do vanicky, viem ze sa da dat a normalne pripevnit do auta, ale vraj podla vyhlasky musim mat vajicko?

dugyna
21. apr 2010

barby dakujem

jjana sak ale to je vsetksy a cirkevny vymysel ze faray sa nesmu zenit..volakedy mali aj zeny aj deti...
a nehovoriac ze kolk ich je tam homosexualov....
a v podtate len rimskokatolicky farary nesmu mat rodinu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre