Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

drzkosa
6. máj 2010

no tiez si myslim, ale tak ked sa to neprehana ....

liv1
6. máj 2010

ahoj Jani. ja dobre dakujem a ty? 😉
ja by som chcela taky co ma aj 2 podlozky, urcite to vyuzijem. a to snuzu toje to male co sa dava ze vraj naplienku?

lusa889
6. máj 2010

liv, ja som na tu otazku o monitorich celkom zabudla, ja som kupila Angelcare 301 a myslim ze jane na 401-tku, je to monitor aj vysielacka a ma to aj dve monitorovacie podlozky, ked si mala to na mysli 🙂
neviem to porovnat, mne sa ten Angelcare pozdaval aj mi sedelo ze je to 2v1 (aj monitor aj vysielacka) a to mi vyhovuje 🙂

lusa889
6. máj 2010

babennky opustim vas, idem si zacvicit nech mam nejaky ten pohyb, 🙂 zatila pa

barbyes
6. máj 2010

terz ste ma nakazili, ja som ho nechcela kupovať, ale teraz vážne neviem 😒

elko69
6. máj 2010

barby no mne ked ho bude kupovat svokra tak mi dojde asi az v auguste ked pridu tak hadam dovtedy bude vsetko bezproblemov...ja som to tiez najprv nechcela ale teda asi ho neodmietnem nakoniec,ked sa svokra ponukla ze ho kupi...

barbyes
6. máj 2010

budem to musieť prebrať s mužom a uvidíme, predsa je to dosť peňazí.. 😒

mimi21mimi
6. máj 2010

Jaaa sa musim pochvalit... uz mame konecne kupeny kocik 🙂 Nakoniec sme vybrali v Polsku - VR connect Verso.... bohuzial, rozlozeny ho nemam odfoteny a na internete nie je, ale je cierny s bielymi kvietkami (a tak som sa ciernemu branila).

mirka12011
6. máj 2010

no mimi super gratulujem...

barbyes
6. máj 2010

super mimi, teším sa s tebou 🙂

janefonda
6. máj 2010

Caute, tak mame za sebou navstevu nemocky....boli sme tam takmer tri hodky, robili nam ozvy srdiecka vyse pol hodku som si polezala 😉 a potom ultrazvuk, pomerali si nas...mala vazi 2996 g, tak trosku podrastla 😵

mirka12011
6. máj 2010

no jane ja ze uz si porodila pri prvej vete hihi a co ako to vyzera?
no teda pozeram na tu vahu tak ty asi budes prenasat hihi

barbyes
6. máj 2010

to je z nej už veľká slečna 😉 a aká je veľká? myslím dĺžku
dnes sa mi podarilo dať s Epinom 25cm 🙂 🙂

janefonda
6. máj 2010

mirka ved ja by som aj chcela porodit. Nemyslim, ze budem prenasat, aj ja som bola malicka ked som sa narodila, cize genetika. Najradsej by som bola, keby sa mala vypytala cim skor napr. 10.5., ale o tom ja zial nerozhodujem 😅

janefonda
6. máj 2010

barbyes mne vcera 27 cm , ale uplne v pohodke, islo by aj viac si myslim, lebo ma to vobec nebolelo... zasa mi ale praskla cievka dole, tak mi islo trosicku krvicky, zo tri kvapky...asi to suvisi s tou mojou anemiou si myslim 😒

barbyes
6. máj 2010

veľa sexuj a možno sa Ti to splní 😉
a vraj aj fazule to môžu spustiť(kamoška si to tak spustila), tak neviem čo je na tom pravdy a jedna kočka si to spustila tým, že vypila liter toniku

janefonda
6. máj 2010

barbyes tak my dame malej sancu nech sa vypyta sama, sexovat snad budeme, uz pomaly ani neviem co to je. Tak je na case si osviezit pamät 🙂 a tepla vana popripade, by mala tiez zabrat 😉 no ved uvidime

barbyes
6. máj 2010

hlavne to máme v tehu extra prekrvené tak asi aj s tým, mne sa tiež nebadatene sfarbil výtok do ružova, ale hneď to prešlo

barbyes
6. máj 2010

ja tiež už zabúdam ☹ tak ale čo spravíme keď nám to dr zakázal 😒

janefonda
6. máj 2010

barbyes aj my sme mali dlho zakazane, pre nizku placentu a teraz sme sa zasa bali, ze to vyvolame skor ako bude treba. Ale snad uz mozeme v pohodke, ked sa nam uz blizi termin 😉
Objednali sme si s mm cinu...mnamky sa uz tesim, takaaaa som hladnaaaa 😅

janefonda
6. máj 2010

pridem sem a vsetky zdrhnete ☹ aj u vas je take slniecko ako u nas? Len keby tak nefucalo, ale aspon mi slniecko zlepsuje naladu po tych uprsanych dnoch. No snad sem niekto prikvitne casom... 😒

mirka12011
6. máj 2010

jane a ja som prisla o mesiac skor no timka by mohla tiez 😀

lubka89
6. máj 2010

ahoj... ja som tu 🙂 u nas je zamracene a aj vietor fuka :(

janefonda
6. máj 2010

lubka tak mozno vietor to rozfuka a bude pekne...

mirka , ale no zasa nenahli ju az tak. 😉

mirka12011
6. máj 2010

😝 sak ja cakam na rad ale akosi sa to nehybe hih lusa no tej to uz vyzera na porod tak snad... 😉

janefonda
6. máj 2010

mirka ako to, ze lusa vyzera uz na porod? nieco som zmeskala?

mirka12011
6. máj 2010

hhih no zatka jej odchadza hihi aj ze jej porodnik povedal ze uz to bude alebo nieco take dnes pisala.... 🙂

barbyes
6. máj 2010

v Ba je tiež pekne
ja som papala pečenú makrelku, mňm

janefonda
6. máj 2010

ahaaaa no parada, tak dufam, ze hned na to som na rade ja! Uz by som chcela byt doma aj s malickou 😉

mirka12011
6. máj 2010

jane budes neboj uz coskoro 😀
tu vyslo slniecko jujujuj konecne dufam, ze zajtra bude pekne do nemocky po dazdi teda nechcem ist... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre