Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
13. apr 2010

lenocka, no proste bol stastim bez seba az si nevsimol ze dvere su uzsie ako prepokladal a vpalil do nich,,,,

lutsine presne tak,,,

lenocka84
13. apr 2010

to musel byt riadne hotovy z tej info
moj mm taktiez, si pamatam ako sa vytesoval ked sme sa dozvedeli ze chlapec

happy8051
13. apr 2010

lenocka a v ktorom tyzdni ti to povedal lekar?

lenocka84
13. apr 2010

happy v 20tt na morfe
maly kraaaasne roztiahol nohy, doslova sa predvadzal
zato tvar ukazat nechcel, maly lotrik moj.

lutsine
13. apr 2010

My sme tiez zistili pohlavie na morfologickom ultrazvuku 🙂

tadotami
13. apr 2010

dobre rano vsetkym 😵 😵 😵

tadotami
13. apr 2010

mne zistili v 17tt na obycajnom sone ze je to chlapec v plnej parade.prva dcera bola prekvapko az pokial sa nenarodila.no ja som dievca chcela skor aj teraz ale co uz.mali sme vsetko ruzove pri nej a teraz skoro vsetko modre.len kocik je zeleny. 😅

lenocka84
13. apr 2010

tadotami ja kupujem stale neutralne farby aj ked viem ze je to chlapec
niesom za vyslovene modru alebo ruzovu pre dievca
ja asi aj keby som mala dievcatko, tak ziadna ruzova, by som zblbla z tejfarby

happy8051
13. apr 2010

veru baby, moja kamoska ma chlapceka a nakupovala vsetko modre, dostavala modre veci.... maly ma osem mesiacov a kamoske uz z modrej tottalne sibe.. 😀 😀 😀

tadotami
13. apr 2010

hm,bola to moja uchylka.ale s tym zelenym kocikom som spokojna lbo ked ho nebudem potrebovat mozem ho dat mamine ktora caka aj dievca.no ale ked to tak beriem,tym detom je to aj tak jedno.pokal nezacnu chodit do skolky.

lenocka84
13. apr 2010

happy ja si nemozem pomoct, totalne sa podobas na ssestricku u mojho gyndu tu v ba
ale nenormalne

dugyna
13. apr 2010

dobre ranko
no kocky tak podla sono okolo 15tt / ale este pred nim/ nam dr povedla ze bud je to pipik alebo pupocna snura
na to sme boli na vystreni pohlavia z krvi v genetone a vyslo nam dievcatko, takze asi tak 🙂 a podla sona nam potom pohlavie vedeli povadat az na 3D a to 29.3 dovtedy sa malinka nechcela vobec ukazat..takze asi tak 🙂
krv je 100%

happy a co si spominala stryka a susedu tak oni su tam vstiavnici lekari?

jjana gratulujem k chlapcekovi

lulu4
13. apr 2010

kočky dakujem vam vsetkym ku gratulaciam :o) tak uz mi vela ludi povedalo ze vyzeram na to ze cakam chlapceka, ze doslova ziarim, tak neviem co je na tom pravdy ale uz sa tesim na pondelok, ideme na morfo a snad nam drobcek uz prezradi co je 😵

lulu4
13. apr 2010

jjana: a aby som nezabudla velmi gratulujem ku chlapcekovi, tvoj mm sa musel teda neskutocne tesit 😀 😀

happy8051
13. apr 2010

ahoj dugy 🙂 ano susedka je lekarka a stryko je primar oddelenia 🙂

barbyes
13. apr 2010

ahojte kočky, ako sa máte, čo nové? nechce sa mi čítať všetko čo ste tu popísali 😝
ja som malinkej tiež väčšinu vecí nakúpila v ružovej, fialovej, červenej a také dievčenské farby. neutrálnych farieb mám minimum. Akurát obliečky do postielky a takéto veci kupujem neutrálne aby sme mohli použiť ak pri druhom ak by bol chlapec, ale nedokázala by som si odpustiť tie krásne ružové vecičky 😵 😵 už sa teším keď ju do toho budem obliekať aká bude krásnučká. a ja ružovú milujem tiež takže ma dúfam neonudí 🙂

lulu4
13. apr 2010

barbyes: tak si kukni moje fofo ako nevesty 😀

dugyna
13. apr 2010

ahoj happy..to je skoda ze potom musis rodit v rakusku 😒
no mi tam chceme dnes s manzelikom zavolat a este sa popytat na nejake veci...sa nam to zapacilo, takze asi nakoniec pojdeme tam 😉
barby mi mame aj modre aj ruzove, nejake zlte-ale strih je dievcensky/leginy a polodupky/...

barbyes
13. apr 2010

kukla, peknunká si tam 🙂 tak držím palčeky aby Vám to vyšlo 🙂

barbyes
13. apr 2010

a kam sa to chytáte?

garonka
13. apr 2010

ahojte som vas prišla kuk kuk

lulu nadherna si bola i ja chcem sa ešte raz vydavať 😅

baby včera tu bola vefi? a rogerka sem nechodí čo?

my to mame pestro stale sme vonku tak nestihačka Tobi poslucha ako ma 😀

a vy čo tu nove? už sa bližíte do finale juj ale vam zavidim

vefi89
13. apr 2010

garonkaaaaa 🙂

lenocka84
13. apr 2010

lusy ahoj
tak je fajn ze maly poslucha ako ma

vefi ty kde mas zase fotku???

tadotami
13. apr 2010

ja som pri dcere strase chcela rodit v topolcanoch.vtedy to bol taky boom rodit do vody.ale! boli sme tam raz na takej prehliadke ze ako to tam chodi a ukazali nam vanu a tak a jedna pani akurat rodila co jej muselo byt neskutocne neprijemne [potom zatiahli aspon zaves ] a sestricka zacala hucat po upratovacke ze ta chudera sa tam "posra.."a nerobi to nemocnici dobre meno.nech to ide poumyvat.bol to aspon pre mna sok tak som povedala nie.chudera zena.musela sa citit trapne a nie este ked to poculi chlapi.nakoniec som rodila v nitre a prezila som.v danom momente mi to uz bolo fakt jedno.ono az tak nezaezi podla mna na nemocnici ako na personale.ale to rakusko moze byt zaujimave.

vefi89
13. apr 2010

leni ja neviem, mi zmizla do rana 😕 asi admini

garonka
13. apr 2010

vefi rychlo nahoď dajaku foto jo?
to su nove pravidla musíš byť na fotke sama alebo s babom no

Leni čaukoooooooooo zajtra cestuješ čo?

lenocka84
13. apr 2010

vefi to je desne co tu teraz robia s tymi fotkami, uplne ze trapne

lenocka84
13. apr 2010

lusy ano, uz zajtra cestujem
a vobec niesom z toho taka nadsena ako som povodne bola

garonka
13. apr 2010

inač vefi vy mate paradnu vahu čo papate 😀 😀 😀 😀 😀
my ideme zajtra no uvidíme ako priberame no lebo spinkame dlhooooooo, papame pravidelneeeee a kakame furt 😀

garonka
13. apr 2010

lenuš a prečo? drahy za tebou predsa príde no budeš pri mamine to je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre