Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

maminakatka
18. máj 2010

lulu4 : prosim Ta najdem tam aj take balicky ,myslim pre miminko viac kusov oblecenie a tak ?...ak ano kde to mam hladat ,ja som asi fakt šiši 🙂)

lulu4
18. máj 2010

miri: kuk do albumu mojho na ten set co tam mam do postielky tie zirafky taky kremovy podklad no a akurat si pisem s tou pani ze akej farby mi ma poslat plachtu na matrac lebo ma taku svetlu broskynovu alebo bezovu co by sa mi k tomu mohli hodit a v spalni mame aj taku marhulovu stenu, tak premyslam nad tou borskynkovou plachtou co na to povies? potrebujem nejaky nazor 🙂

lulu4
18. máj 2010

maminakatka: v tej tabulke co vyplnas su vsechy kategorie a to sa da rozrolovat a tam su komplety, supravy, skus to ale tie komplety sa moc neoplatia podla mna... ja som si tam pekne hladala vzdy polodupacky, k tomu kosielky a tak da sa takto od jednej predajkyne dobre vybrat.... skus predajkynu www.mimibazar.sk/lugerka ma pekny vyber veci

mirka12011
18. máj 2010

no teda skor bezova nie? ale to je taka farba a ked mas stenu merunkovu a ked je slabo merunkova tak tu merunkovu....

lulu4
18. máj 2010

miri: uz som jej odpisala ze taku bezovu alebo smotanovu nech posle radsej lebo som pozorovala ten obrazok tie zirafky a fakt to k tomu pojde lepsie ako marhulova... nech to zase nekrici vsetkymi farbami v izbe 🙂 toto bude aspon take jemne

mirka12011
18. máj 2010

no smotanova ano len aby nebola biele to sa rychlo zaspini ja som kupovala zltu lebo mam tych mackou do zlta tak ja som to mala lahsie hihi no a co ti povedala na to postovne....

happy8051
18. máj 2010

caute babenky, ako sa tu mate? ja som vcera absolvovala amnio, je to uplne pohoda 🙂

lulu4
18. máj 2010

hihi Miri ta uz zo mna bude mat dost, som jej napisala este poznamocku, ze nech ta farba nie je prilis do biela ze nieco do bezova alebo kremova, ze nechcem aby sa to rychlo zaspinilo 🙂 ved ja to kupujem tak mam pravo vyberu ale je mila hned odpisuje 🙂 na postovne mi hodila link Sloven. posty ze je to balik do 2 kg a plus poistenie ze to vychadza 3 Eura, ze ona sa nesnazi este navyse zarobit na zasielkach, ze sa praveze snazi poskytovat aj ten tovar co najlacnejsie co sa zase musi nechat lebo ten vankusik a paplonik co som inde hladala mali za 15 Eur a vyssie a ona mala ten set za 10 eur aj tu odsavacku mala lacno, zase v tomto je dobra...

lulu4
18. máj 2010

happy: takze uz mas amnio za sebou, tak uz len cakat na vysledky, a prajem aby boli len a len pozitivne spravy 🙂 a kde si na tom vysetreni bola v AT ci tu na Slovensku? inak kde chodis na poradne, mas lekara na SVK? a kde chces rodit?

mirka12011
18. máj 2010

happy a vyslekdy kedy budu?
lulu ano bielu radsej nie vies ako to biela rychlo sa spini....no super ta bebenka je potom...

lulu4
18. máj 2010

jeeezis ja som aka precitlivena v tehotenstve, pozeram konecne DVD zo svadby a placem ako mala 🙂

tadotami
18. máj 2010

😉 ahojte dievcata 🙂 som tu len na skok 😉 co mate nove?

tadotami
18. máj 2010

porodil niekto pokial som bola mimo?

mirka12011
18. máj 2010

tami neviem kedy si tu bola naposledy ale lusa vcera porodila...

tadotami
18. máj 2010

cooooooooo?malinka moja,a je vporiadku?kuratenko uz to ma za sebu.

janefonda
18. máj 2010

ahojte tehule, maminy a nove tehule 😉

Tak my sme po navsteve nemocky...vsetko ok, len tlak som mala nezvycajne vyssi oproti mojmu priemeru... Mala ako obvikle na pasoch spala, babica mi ju par krat bola prebudzat, tak sa to nakoniec podarilo 🙂 Ale boli sme tam zasa tristvrte hodku kym sa zobudila 😠 Mala vazi 3033g...cize podla mna bude mat do 3500 g pri porode. V piatok zasa tato ceremonia, ak sa krpana nenarodi 🙂

janefonda
18. máj 2010

tami obe su v poriadku aj Nelka aj Lusa, malicka sa narodila o 15:16 a mala vazila 3690g a ma 51cm 😵 😵 😵

No uz len toto moje zlaticko by sa mohlo vypytat... 😠

mirka12011
18. máj 2010

no jane mohla by sa vypytat aby sa mohlo pokracovat dalej potom hahahha

tadotami
18. máj 2010

baby som fkt rada ze to obidv zmakli.ukazkove miery.juj super 😀 pekne meno vybrala.

jane ja s myslim ze piatok toto este podstupis ale do pondelka si mamca 🙂 taka ta moja intuicia.

baby ja som asi vadna ale neskutocne to prezivam v poslednom case tieto porody s vami 😅

mirka kto je pred tebou?
no ja musim ist zajtra k dr lebo sa od piatku necitim vobec dobre.na bolest som zvyknuta ale toto je moc.

janefonda
18. máj 2010

mirka len pekne cakaj do radu, ano???? Ziadne take, ze ma tu niekto tromfne 😠

mirka12011
18. máj 2010

tami predomnou je janefonda hihih
jane ved ja povinne cakam....

janefonda
18. máj 2010

mirka no ved viidim, ze si v poradovniku 😀
Tami no ved uvidime, ja by som ale radsej keby uz do piatku bola tu...uz sa mi nechce nosit tento moj sudok predomnou... 😠 a stale mi tvrdne brucho, uz to nie je ziadna zabava. V noci zase poslickovia, cize ja som sa uz poriadne nevyspala niekolko mesiacov a asi to v buducnosti tak skoro ine nebude 😅

tadotami
18. máj 2010

ved jane do pondelka porodi tak to ju urcite nepredbehnes 😀 timca musi este trochu pribrat 😀

mirka12011
18. máj 2010

jane ja by som sa barbyes bala ona sa ponahla hahahaha
tado no cakam cakam povinne tak uvidime 😝 kedy jane porodi...

tadotami
18. máj 2010

jane mam pocit ze to fakt do piatka nebude.raz mi jedna dr hovorila ze ak sa dievcata rodia prve trva im to trochu dlhsie.ze chlapci su rychlejsi.tak si myslim ze si tam v piatok este pospinka a v sobotu ta to chyti.dobre som to vyratala?a ak by som tomu mala pomoct tak sa na tvojom mieste hodim do teplej vane.

tadotami
18. máj 2010

dievcata takze dnes sa uz nechystajte rodit,deticky este nechajte v bruskach.musim ist do skolky.majte sa 😀

janefonda
18. máj 2010

tami tepla vana nezabera, snad si nemyslis, ze som este neskusala 🙂 No ale Lusina mala bola presna ako hodinky 😉 A moja ma dnes termin tak mozno si z nej vezme priklad 😵 Ale ved v pohodke, nech je tam kde sa citi dobre....

mirka ale ved ja kludne prepustim miesto aj niekomu inemu, ale hlavne aby ste uz mali vase malicke pripravene na porod 🙂

cottage
18. máj 2010

Ahojte žienky mam otazočku, môžem byť tehotná, ked sme mali s partnerom nechránený pohlavný styk den pred ovuláciou? Dakujem:D

lutsine
18. máj 2010

samozrejme...ja som otehotnela den pred menstruaciou.... 🙂

jjana17
18. máj 2010

ahojte tak som spat,,,,,s kamoskou som pokecala , pozicala mi nejake veci na sobotu na krst co ideme tak som veeemi rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre