Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
20. máj 2010

@janefonda a kolko ťa chcu nechať prenašať???

janefonda
20. máj 2010

@vejula zatial mi bolo povedane, ze ak je vsetko ok tak 7-10 dni. Ale zajtra sa na to spytame v nemocke, kedze nas caka zasa maraton, poradna, ctg, ultrazvuk... Dufam vsak, ze max do pondelka ak by sa mala nevypytala dovtedy...

vejula
20. máj 2010

hihi ja som tiež tak mala isť v pondelok na vyvolavačku ked by sa nič nedialo a v piatok som porodila tak možno zajtra porodiš 😝 pôjdeš po mojich šlapajach, len porod ti prajem lahší 😅

vejula
20. máj 2010

@janefonda hihi ja som tiež tak mala isť v pondelok na vyvolavačku ked by sa nič nedialo a v piatok som porodila tak možno zajtra porodiš pôjdeš po mojich šlapajach, len porod ti prajem lahší

janefonda
20. máj 2010

@vejula si zlata, dufam, ze porod prebehne bez komplikacii. Je to strasne divne takto cakat, kedy to uz dojde. Vies, ze to uz musi prist a stale nic. Aj ludia mi uz riadne lezu na nervy, kazdy len ci uz som porodila, dost ma to znervoznuje 😠

vejula
20. máj 2010

idem ja do hajan nech v noci vladzem vstavať ku malemu. Bruuu nocku všetkym a jane ty rychlo porod 😉

dugyna
20. máj 2010

@vejula veji dobru noc

vejula
20. máj 2010

jane viem o čom pišeš, nebooooj ja to tipujem že do pondelka prirodzene porodiš 🙂

vejula
20. máj 2010

@dugyna dobruuu 🙂

janefonda
20. máj 2010

@vejula dobru nocku tebe aj malickemu 😵

@dugyna kedy mas dalsiu statnicu?

dugyna
20. máj 2010

@janefonda 3.juna--uz

janefonda
20. máj 2010

@dugyna no tak to je uz za rohom, vtedy mam ja skusku, len neviem ci ju uz stihnem...asi skor nie. Ale ty tu svoju snad hravo zvladnes, nech mas uz pokoj...teda o jednu dalsiu menej 😉

dugyna
20. máj 2010

@janefonda vdaka za podporu🙂

janefonda
20. máj 2010

@dugyna urcite to dobre dopadne 😉 😉 😉 ok ja idem do hajan, dobru nocku tebe aj miske 😉

liv1
20. máj 2010

jane tak zajtra mysli na to 😉

mimi21mimi
21. máj 2010

Dobre ranko.... dnes tu tusim este nie je nikoho zatial....

lutsine
21. máj 2010

Ziadne nove deticky?

mimi21mimi
21. máj 2010

u mna nic 😀

dugyna
21. máj 2010

@janefonda ahoj jane dakujeme sorry my sme vcera odkvecli behom chvile..

jjana17
21. máj 2010

dobre ranko,,,,,
🙂

barbyes
21. máj 2010

čaute kočky, ja len na skok lebo idem na kontrolu do nemocky a musím utekať do sprchy..už tam idem ´3-krát tento týždeň, začínam rozmýšľať, že sa tam rovno presťahujem 🙂
a vy ako?

dugyna
21. máj 2010

@barbyes barby preco treti krat? to co tam chodis na klavir? 😀

jjana17
21. máj 2010

barbyes tak sa drzkaj,,,,nech je vsetko oki
ja som mala vcera take tlaky zo spodku som myslela ze porodim,,,,no to bolo

lutsine
21. máj 2010

jjana17, ja som tiez mala vcera take tlaky zo spodu na posvu a konecnik,akoby sa chcelo prekopat vonku 🙂 asi to bude pre nas tyzden typicke....

tadotami
21. máj 2010

ahojte dievcata 😀

liv1
21. máj 2010

caute babule

jjana ked pises o tych tlakoch, tak ja som si asi pred tyzdnom myslela ze jak ma tam mala kope dole, lebo tiez take supy, ale prosim ta dokina mi vcera povedala ze ma dole hlavicku, takze ona tou hlavickou sa tam dole vrti.... to by som fakt nepovedala, ze to nie su nozky, ale hlavicka... 🙂

a ked mas nejake tlaky tak len si lahni a vyloz nohy 😉

tadotami
21. máj 2010

baby s tlakmi sa nezahravajte 😉

jjana17
21. máj 2010

lutsine, juj som rada ze to nie len mna tak kopka,,,,ako ale bolo to fest neprijemne, som sa aj so segrou stretla a mi vravela ze pokial ja mam maleho KP tak ma bude takto dole kopkat ,,,,no tak som happy tak maleho len presviedcam aby sa uz otocil

jjana17
21. máj 2010

liv ja som bola na kontrole v stredu a je otoceny KP,,,
toto boli fakt take kopance a steklenie a bolenie zo spodku, som mm vravela ze boze ved on ide von

liv1
21. máj 2010

tami caf 😉

jani aha, no tak to si tam maly rozkopava miesto 🙂 len nech sa pekne otoci 😉
ja som tej mojej vcera dohovarala, lebo robila tam supy tou hlavickou, ale mna nic nebolelo. a myslim ze sa trochu otocila v noci. predtym sa mi ju podarilo otocit, ale teraz uz nie. uz len dohovaranim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre