Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
22. jún 2010

@pepppe vybehame to s krpcami na prechadzkach po meste a parku.neboj.
@hmla hm zaujimave.

hmla
22. jún 2010

@tadotami ktovie,či to niečo znamená 😨

pepppe
22. jún 2010

😀 @tadotami sa uz neviem dockat,,,,,uz aby tu boli a pekne sme mohli ist na prechadzky ,,,,sa uz tesim veruze,,aj mm mi minule,ze uz aby bol na svete,lebo ze on pojde na prechadzku a neuvidim ich aj 3hodky,,ja ze no neviem ci mi ho nedonesies uz po pol hodke

tadotami
22. jún 2010

@hmla ale neznamena to nic.to s tebou len hormony trieskaju.do konca tehu sa ti este tolko kravin bude snivat.je to normal.

tadotami
22. jún 2010

@pepppe chi chi,to je reci.krpec sa rozreve a uz budu zase doma.

pepppe
22. jún 2010

@tadotami presne to som mu povedala,ale on si hrdinsky tvrdil svoje 😀 vsak uvidime,sice on uz ma dve deti,,takze mozno ze by si vedel aj rady,,,,uvidime veruze 😀

hmla
22. jún 2010

@tadotami 🙂 hm,no už sa teším na ďalšie zážitky so mnou 🙂 🙂

tadotami
22. jún 2010

vcera mi volala mama a ze nech sa krpec narodi v piatok ze lebo v piatok je tadesa.no to bude ine terno.

tadotami
22. jún 2010

a moj mm mi vcera oznamil ze ked dam meno tadeas ze chlapec bude mat traumu do konca zivota a bude ma nenavidiet.ze kto to kedy videl dat take meno.tak sme sa povadili ze na koniec som mu povedala ze ked bude rodit on nech si aj sandokana da.

jjana17
22. jún 2010

@tadotami no chudatko ten to bude mat na prd s darcekmi ked to ma takto

tadotami
22. jún 2010

@jjana17 no presne.v piatok to nemoze byt.sestra ma adama a viem ze bol vzdy nestastny ze na vianoce ma meniny a spolocne darceky.tak mu od vcera dohovaram ze bud nech sa ponahla alebo nech na vikend pocka.ale zase ked sa narodi v nedelu-co nechcem nebude sa mu chciet robit nikdy nic.mohol by sa v stredu aj tamarka je v stredu.a v stredu je tam aj docent mlyncek tak by som bola taka kludnejsia.strasne mily chlap.jediny dr co ta normalne ze aj vypocuje a ked ti nieco povie aj si pocka na tvoj nazor.a odpovie ti ako clovek nie ako dr.takze vsetkemu rozumies.

mirka12011
22. jún 2010

@janefonda idem kukucnut a som ti poslala ziadost na Fb

tadotami
22. jún 2010

dievcata na chvilu sa ofnem.nieco popiste nech je co citat.

lutsine
22. jún 2010

@tadotami este nerodis tami?

tadotami
22. jún 2010

@lutsine je to asi otazka casu.
baby koncim.

lutsine
22. jún 2010

@jjana17 no nas mal vcera 2565 gramov.....

jjana17
22. jún 2010

@tadotami jaj ja neznasam doktorov ktorym aj ked nieco povies ako keby ta ani nepocuvali, to je potom uplne o nicom,,
no tak to by ti pekne vyslo keby v stredu by boli s tamarkou rovnaky,,,,,
mojim rodicom sa podarilo to, ze vsetci sme narodeny 15teho,,,,,aj sestra aj brat aj ja, len ine mesiace a roky,,

jjana17
22. jún 2010

@lutsine no super,,,,,,tak potom sme v norme,,,,

lutsine
22. jún 2010

@jjana17 no to ano, uvidime kolko budu mat ked sa narodia. tebe nic nevraveli?

janefonda
22. jún 2010

@mirka12011 ved ja som ta este vcera aj potvrdila

jjana17
22. jún 2010

@lutsine ako co vraveli, nechapem,,,,,
mne aj prietoky robili no ale neviem z tych cisel co to znamena, a len mi povedali ze mam vela plodovej vody,,,,

mirka12011
22. jún 2010

@janefonda hej? mne neukazalo........ ☹

lutsine
22. jún 2010

@jjana17 no ze aku vahu odhaduju pri porode.....mne zas vraveli,ze uz mam menej plodovej vody,ale placenta este nieje poriadne vyzreta,tak mame este cas....

jjana17
22. jún 2010

@lutsine no mne vravela ze placenta boze ta je skoro vsade ale je v predu, tak tomu som nepochopila vobec,,,
no moj maly tam ma riadne akvarku, ako ona mi vravela ze tam mam strasne vela vody, tak som zvedava , kolko jej tam bude

jjana17
22. jún 2010

tu nik nie je??? 😢 😢 😢

mimi21mimi
22. jún 2010

@jjana17 ahoj Jani... ja som tu... vratila som sa z preventivky od zubarky brrrrrr..... a dala som varit obed. Len co sa najem, idem spat 😀
a inak ako sa mame?

jjana17
22. jún 2010

@mimi21mimi jej tak si to zvladla,,,,,????

jjana17
22. jún 2010

@mimi21mimi ja mam navarene nastastie,,dnes mam volny den len som si poprala este veci,,,,neviem kde sa kotia tie handry spinave, to je hrozne

maminakatka
22. jún 2010

caute baby ,zajtra ma caka poradna tak drzte palce nech mam vsetko o.k 🙂 a ideme aj na predpripravu k porodu ,som zvedava ....kamoska mi rodi dnes od rana od 6 -tej mi pisala ,ze jej davaju vyvolavacku a stale nic ☹ chuda moje

mimi21mimi
22. jún 2010

@jjana17 zubarku som zvladla s velkym stresom... ale to je normalne....
ja mam tiez pocit, ze stale len periem a periem.... uz som prestala zehlit niektore veci, lebo inak by som sa zblaznila asi.... u vas je tiez take blbe pocasie? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre