Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
11. feb 2010

jane keby som sit o dala do ust a potom zapila zarucene sa povraciam ☹

janefonda
11. feb 2010

noooo nie je to najprijemnejsie, ale tak ma to tato naucil pit. Ja by som to zasa asi nevedela pit rozpustene vo vode... 😒

lenocka84
11. feb 2010

proste v obidvoch pripadoch je to hnus

janefonda
11. feb 2010

pravda pravduca leni 😀

lenocka84
11. feb 2010

a keby to aspon zabralo, ale ani to nie
ma dnes asi porazi

mata0312
11. feb 2010

ahojte baby mate tu velmi veselo a zivo tak sa chcem k vam pridat, no zaha trápi aj mna ako vačšinu z vás

a norik ja mam tiez hava (činskeho chocholača) a spi so mnou v posteli a nemienim sa ho vzdat ani ked porodim vela ludi sa ma pytalo ze kde ho dam ked sa maly narodi, kam by som ho davala vsak to je moje prve babo 😀

leni uz zabralo 🙂 mne sa ako si neda spat bo som spal poobede

dugyna
11. feb 2010

mati vitaj 😉
presne tak nas Rockyno je take nase nulte dietatko 😉 on mal len 6tyz ked sme ho doniesli domov

liv1
11. feb 2010

Caute babule, ani vas nestiham citat za tie 2 dni.. 🙂

dugyna
11. feb 2010

ako bolo v prahe..ajojky?

liv1
11. feb 2010

Fu tak už som dočítala, ale všetky ste zmizli. Ani sa nečudujem, keď už bude trištvrte na 12.
Myslím na Mirku a modlím sa za ne... 😔

dugy ahoj, bolo dobre v prahe, po prvý krát po mesiaci a pol som sa zobudila bez nevolnosti. absolutne neuveritelneee 🙂 . praca mi robi dobre 🙂 . ale cesta bola dost neprijemna, vsade kamiony, sneh a tma 😠 .

dugy to stretko mame nakoniec v tom poluse ze? inak rozmyslam, ze ak je tam nejaka restika, napr. hore je taka pizzeria, tak tam sa nesmie fajcit ved tam sa vari. a myslim ze este jedna restika tam je. lebo ja tiez teda do fajciarskeho ani nepachnem, ale myslim ze to ziadna z nas. inak tu cukraren urcite musime este v blizkej dobe navstivit 😉

dugyna
11. feb 2010

no liv hej nakoniec ostalo pri poluse..ale radsej by som bola cukrarni..sak nemusime ostat v poluse tamsa len stretavame..

tak super ze si sa citila dobre 😉

liv1
11. feb 2010

uz vidim ako tam stojime pri hlavnom vchode a dohadujeme sa kam pojdeme. ked sme sa tu nevedeli tyzden dohodnut, kolko tak stravime tam 🙂 . pojdem ja zajtra omrknut ten polus, ved aj tak si musim kupit nejake vitaminiky, tak potom vam napisem ci tam nieco nehulacke je 🙂

dugy a citala som ze citis malicku to musi byt supeeer pocit 🙂

dugyna
11. feb 2010

liv ono podla mna by aj tak bola najlespia ta cukraren vo vajnoroch...len lulu ide busom a neviem ci aj ty...tak to by bolo najidealnesjie.. 😉

dugyna
11. feb 2010

liv ano citim malinku strasne sa z toho tesim a aj draheho kopkala do rucuciky 😉

liv1
11. feb 2010

to je krasne 🙂 potisku v dobrom zavidim 🙂

dobru nocku dugy, drahy ma uz taha do postele. tak zajtra 😉

dugyna
11. feb 2010

neboj aj teba bude kopkat prajem ten pocit zazit kazdemu je to uzasne 😉

ok dobru noc aj brusku 🙂

mici111
12. feb 2010

ahojte, pisal nam do nasej temy junovky 2010 manzel Mirky, Martin...malicka Bianca sa bohuzial v noci stala anjelikom... 😢

mirka12011
12. feb 2010

mici teraz si ma dostala ja rychlo na net isla ze co nove s malou a toto som veru nechcela pocut je mi to hrozne luto a tak sa drzala a bola statocna...

liv1
12. feb 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
uprimnu sustrast miruska je mi to velmi velmi luto
😢 😢 😢

kristinkamalinka
12. feb 2010

Mirka strasne som drzala prsteky aby malicka bojovala. Je mi to velmi luto, az mi slzy vysli ked som si to precitala. 😢
Posielam vela vela sily, opocivaj v pokoji malicka Harmony 😔

bonsai
12. feb 2010

Mirka, je mi to strašne ľúto 😢

dugyna
12. feb 2010

☹ ani nevien co napisat..ako som si precitala prvy prispevok dnesneho dna..az mi slzicky vyhrkli.
Mirka ja aj moj drahy praje tebe aj manzelovi uprimnu sustrast..nech malinka Hamony odpociva v pokoji.
Aj moj drahy odkazuje ze cital niekde : ze ak zomrie dietatko,tak to si ho Boh povolal k sebe lebo potrebuje nového anjelika s krásnou neposkvrnenou dušičkou.

vejula
12. feb 2010

😢 neviem čo napísať. Je to nespravodlivé, a fakt neviem čo napisať. Ja som verila že to zvladnete, aj maličká. Toto je šok. Miruška držte sa aj ked to teraz musí byť ťažké... Maličká je určite s vami. 😔

lenocka84
12. feb 2010

ahojte
akurat som si precitala co sa stalo s malickou,
a to co pise dugy je pravda, boh potrebuje takych anjelikov pri sebe, su prilis dobry a pekny pre nas skaredy svet.
Mirka a Martin drzte sa.

dugyna
12. feb 2010

rogi pisala smsku: to ma velmi mrzi:( tak som na ne myslela ...mirke a mazelovi vela sil. drzte sa

vejula
12. feb 2010

ja to nechápem ved maličká tak pekne priberala a bola zdravá, viem že by som mala teraz písať ako vy, ale nejako mi to nejde, asi preto že som až moc verila a toto som nečakala ani v najhoršom sne, a že stále myslím na to ako by som sa cítila ja keby som bola v Mirkinej koži a asi by som bola strašne nahnevaná, prečo mi dal Boh nádeej ked mi potom maličkú vzal... Nechcem sa ruhať ale nedá mi to sa nepýtať prečo???? Prečo to nemohlo isť stále tak dobre ako doteraz???

lucy1990
12. feb 2010

Mirka, prajem vam uprimnu sustrast, teraz musis byt silna...aj ked je to tazke 😔

lucy1990
12. feb 2010

Veji, pytam sa to iste 😔 svet bol, je a bude nespravdlivy ☹

vejula
12. feb 2010

Asi sa chovám ako malé decko, tak sa osprvedlnujem, viem že musíme byť teraz aspon maličkou oporou pre Mirku. Aj ked neviem či jej teraz dokážeme trošku ulaviť od tej velkej bolesti...

vejula
12. feb 2010

lucy 😔 Stále to nemôžem pochopiť... Fakt ved je hrozné ako niektoré ženy maju 10detí o ktoré sa nevedia postarať a niekomu sa stane takáto rana... Niekomu kto by sa staral o to maličké so všetkou láskou a dal by zaň aj život.... Ak to má nejaký zmysel ,tak som strašne hlupa a nedokážem ten zmysel teraz nijako vnímať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre