Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
9. dec 2009

caute zeny moje
ako sa mate?
vidim ze tu zase niekto nie je, tak ja len pozdravujem, a pojdem

pozeram ze nam pribudla tehulka ahoj adka1986
kde v ba byvas?
spolukocikarka sa zide 😉 😉 😉

mata1001
9. dec 2009

ahojte babule,mozem sa opytat lebo sa bojim....som asi v 6tt a teraz som si vsimla na nohavickach vytok.co to je alebo z coho?

mirka12011
9. dec 2009

normalny vytok?

mata1001
9. dec 2009

no neviem co je normalny vytok.bol taky ruzovkasty no na nohavickach uz uschnuty 😢 😢 😢

mirka12011
9. dec 2009

vytok je normalny ja ho mavam tiez a aj spinenie som mala 2x tak toho sa nezlakni potom... 🙄

mata1001
9. dec 2009

jaj Mirka si ma trochu upokojila.dakujem.ale aj tak idem k dr v piatok tak sa ho opytam na to.

a ty ako?babenko poslucha? 😉

mirka12011
9. dec 2009

no keby bol vytok inej farby napr.hnedy bolo by to zle citala som, ze je to zacinajuci alebo prebiehajuci potrat, ale pocas tehotenstva obycajny vytok je obycajny vytok, k tomu pride spinenie, ja som sa toho prv zlakla, ale tak som prisla nato, ze je to len spinenie a tak pride moc...
babatko dnes je extremne hladne...vcera a predvcerom ani nie no dnes extremne hladne 😀

mata1001
9. dec 2009

mirka tak chod nieco papat.ja som predchvilou jedla grankove slize a uz som zase hladna.... 😝 😝 😝

mirka12011
9. dec 2009

hmm ale uz neviem co papat, nieco by som si dala ale neviem co 😀

mata1001
9. dec 2009

tak si daj chipsy alebo keksik,alebo spagety s kecupom....

mirka12011
9. dec 2009

no ja asi pizzu by som si dala ale ta pride s manzelom az po 20.00 😀 keby som keksik mala ta uz je davno spapany :D

mata1001
9. dec 2009

no mojka ja si gavam teraz huspeninu s chlebikom. 🙂

mirka12011
9. dec 2009

hmm tak to ti tak zavidim 😀 dostavas uz chute? ja tiez som v tom case bola stale hladna no stale nie ale tak ako teraz a tak prisli nevolnosti 😀 a nechutenstvo juja este ide aj bez servitky ja asi budem zaslintana 😒

mata1001
9. dec 2009

vies co?ja velmi chute nemam a ani mi zatialnic nevadi ziadne vone..

bez servitky no to aj ja kukam.tak si daj aspon rohlik s maslom

mirka12011
9. dec 2009

no ja pijem cajik tak zahanam hlad 😀 ale tu huspeninu si mi dala teraz do hlavy 😝

mata1001
9. dec 2009

chces poslem ti? ved presov je tu za rohom 😀 😀 😀

mirka12011
9. dec 2009

a ty si vlastne odkial?

mata1001
9. dec 2009

z Galanty 😀 😀 😀

mirka12011
9. dec 2009

no tak to je totalne tu za rohom to mam za minutu tu huspeninu 😅 ja si idem po jablku a vycikat sa odpovies a uz som spat a nezabudni tu huspeninu posielat aby do polnoci dosla 😝

mata1001
9. dec 2009

Miri neboj poslem expresom a zaraz to tam mas. 😀

mirka12011
9. dec 2009

no a v praci ako zvladas?

mata1001
9. dec 2009

ale da sa.len dneska mi uz bolo dlhsie zle ako obvykle.ale najedla som sa a uz bolo lepsie.sem-tam ma boli podbrusko...a je u nas zima.take som mala zmrznute ruky a nohy ze az...dufam ze neprechladnem.no nerada by som.a to som mala silonky a hrube ponozky.

mirka12011
9. dec 2009

no hlavne sa vyhybaj mhd a sad lebo tie chripky cihaju hlavne tak a pre tehotne a deti je to zle...no zima je to je pravda

mata1001
9. dec 2009

mhd a sad nechodim uz vobec,nastastie.ale teraz ma zacina boliet hrdlo a to nieje dobre...

mirka12011
9. dec 2009

no to nieje povedz to gynekologovi nech ti da marodku aspon do konca roka a pytaj sa co na hrdlo a tak....ja take nerv mam ked niekto na mna zakasle ty brdo som schopna normalne ho dakde poslat 😝

mata1001
9. dec 2009

Mirka to aj ja.ja si tak davam pozor,nebyt v smrade,kde sa fajci...ked mi niekto rozprava hlavne cudzi tak spravim krok vzad.pripadam si jak cvokino ale bojim sa...co ty vies akeho bacila ma,nie? a ked niekto pri mne fajci idem prec.
no chcela som v piatok navstivit aj obvodnu,nech mi nieco vypise

mirka12011
9. dec 2009

no moja a ja v tom smrade robim...robim casnicku a to ti teda hovorim ziadna sranda....boli ma hlava z toho dymu a co ja ale bo babo jemu to tiez musi smrdiet....

mata1001
9. dec 2009

a preco sa nedas vypisat?a tolko na nohach...juj umrela by som tam 😖

mirka12011
9. dec 2009

no mne gynekolog "spieva" o marodke od 2mesiaca no nic dajako nato zabudol 😀

mata1001
9. dec 2009

no tak mu to pripomen.a nech ta vypise.ved on ma zato bonusy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre