Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
29. jan 2010

ahoj veji,,,ja som taka ista, len ti chlapi to nechápu ze mame strach, neviem ako by sa oni cítili keby mi im neberieme telefón a sme niekde preč

lulu4
29. jan 2010

ahojte kočky, jaaj ci ste tu toho popisali kym som tu nebola, mala som co citat az na niektore pasaze, ktore mi vohnali slzy do oci.... tento svet je taky nespravodlivy na niektorych, ktori si to nezasluzia...
nechcem dalej rozvijat tuto temu lebo musime byt vsetky v klude a mysliet pozitivne 😀
co dobre dnes budete obedovat?

jjana17
29. jan 2010

nech zije tema jedlo,,, 🙂 🙂 🙂

mata1001
29. jan 2010

ahojte baby mam otzku.
teraz prechadzam do 4 mes.aku kys listovu mam brat?je to dolezite este aj po 3mes.?

ja som nevedela ze ju treba brat a hned ako som sa to dozvedela zacala som ju jest.tak ju beriem cca 3tt.poradte

jjana17
29. jan 2010

ja ju jem asi mesiac a som sa pytala doktorky ci mam jest nejake vitaminy a ona ze pokial mam vyvazenu stravu tak ani nemusim ale tu kyselinu listovu mi dala, ved sa spytaj na poradni doktorky to je najrozumnejsie

mata1001
29. jan 2010

ja som sa pytala dr a povedal ze nemusim brat nic.tak som sa s tym nezaoberala.dufam ze som neurobila chybu...

vejula
29. jan 2010

no jani presne, ale oni su asi z iného sveta...
Ahoj lulu ako??? ja busdem robiť na obed kurča 😉
mati ja berem od začiatku tie tehuvitamíny a tam je aj kyselina listová 😉

lulu4
29. jan 2010

mata: mne povedala lekarka jednoznacne femibion 800 do 3 mesiaca a potom Femibion 400 to je az do konca tehu, je tam kyselina listova ktora sa dobre vstrebava do tela, najlepsie zo vsetkych pripravkov s kyselinou listovou...

mata1001
29. jan 2010

vejulka a tie tehuvitaminy sa ako volaju presne? 😉

jjana17
29. jan 2010

tak pokial mas v jedalnicku zeleninu ovocie, tak myslim ze v poho

lulu4
29. jan 2010

veji: ahojcek, takze kuriatko? 🙂 no ja som sa rozhodla pre kyslu kapustu v zapekacej mise a na to dam upiect kuracie stehienka a k tomu spravim varene zemiacky... pojdem sa do toho veru aj pustit lebo pokial sa to upecie a uz ma akosi chyta hlad, rano som zjedla len puding so slahackou ten kupovany 😀

vejula
29. jan 2010

no brala som aj calibrum najprv babyplan a po prvom trimestri calibrum mami... Ale raz mi dal doki nejaký zlavný kupon na centrum matherna DHA tak jedno balenie som mala aj toho, ale to je dosť drahé...

lulu4
29. jan 2010

veji: a ako ti islo vecerne ucenie, hm?

mata1001
29. jan 2010

tak si kupim asi tu mathernu.dakujem za rady...

jjana17
29. jan 2010

veji, to ja som nic take nejedla ja iba kyselinu

mata1001
29. jan 2010

ja som brala do 3mas acidofolan-kys listova.a teraz naviem co dalej...vlastne uz viem vdaka vam...

vejula
29. jan 2010

luluuu ja by som si tiež dala kapustičku a s kačičkou a knedličkami mnááám. Joj ale máme pokazenu trubu 😢 Takže nemôžem picť takže kuriatko urobím v takom parnom hrnci, je to celkom fajn, skoro ako pečené, lenn zdravšie 😒 😀

vejula
29. jan 2010

no a večer mi bolo akosi zle takže som sa neučila už 😅

jjana17
29. jan 2010

no ale mi robite chute na jedenie, len stale neviem co si spravim

tremonti
29. jan 2010

ahojte 🙂 pls neviete mi poradit ze v ktorom tt je uz vidno babo na ultrazvuku?

vejula
29. jan 2010

ja som bola v siedmom a srdiečko už bilo ale myslím že už aj skôr v šiestom už asi áno 😉

lulu4
29. jan 2010

veji: no ja mam trubu az prilis dobru len keby sa mi chcelo ist do toho pustit ale budem musiet lebo hlad je potvora 😀
keby tak mal kto za nas varit 😀 niekedy ma to bavi ale niekedy vobec a ked si predstavim ze to tak bude cely zivot, ci uz mas deti male alebo odrastene aj tak k tebe budu chodit a potom vnucata 😀 😀 mame to my zeny zaujimave

lulu4
29. jan 2010

tremonti: tak ako pise vejula od cca toho zacinajuceho 7tt je uz drobca vidno na UTZ a aj pocut srdiecko bit

tremonti
29. jan 2010

nooo ja som mala ms 26.12 a tak ak spravne pocitam mala by som byt na konci 5tt ci nie? dnes doki este nic nevidel tak sa bojim ale testy maju konske //.tu je moj graf :
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

tremonti
29. jan 2010

ja tomu totiz nemozem stale uverit tento mesiac sme mali ist na prvu konzultaciu k ivf a ono sa to podarilo normalne po troch rokoch!!!

lulu4
29. jan 2010

tremonti: tak este nemusel nic vidiet v 5tt ale to ti nezobral ani krv? ved z krvi sa da hned zistit ci si tehu alebo nie ale ked ti aj testy ukazuju // kolajnicky tak by si mala byt tehu a v tych grafoch sa ja zial nevyznam 😒

lulu4
29. jan 2010

tremonti: tak to je krasne ze sa vam podarilo mimi po 3 rokoch, tomu sa uz povie teda riadna doba 😝
o to vacsia musi byt vasa radost, tak sa pekne opratruj a nech je vsetko ako ma byt, ked budes mat od lekara potvrdene tehu urcite sa nam ozvi...

liv1
29. jan 2010

Dobre ranko kinderka 😀

lulu4
29. jan 2010

ahoj liv, ako sa dnes citis je to lepsie?

tremonti
29. jan 2010

lulu4 dnes mi zobral krv asi 4 skumavky🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre