Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

slovakia13
14. júl 2009

baby ani netusite ako je vam fajne ja mozem o sexe iba snivat 😒

inka28
14. júl 2009

slovakia nebud smutna mna sex aj tak vobec nelaka 😒

slovakia13
14. júl 2009

mna by aj ale neviem si to predstavit s nikym inym ako s otcom malej ,ale bohuzial osud to zariadil ,tak ze on o nas nejavi zaujem 😖 ☹

miroslava89
14. júl 2009

slovakia preco len snivaT?..mas zakazany sexik?..

slovakia13
14. júl 2009

..... ked som zistila ,ze som tehu, tak -teraz uz ex mi dal na vyber on ,alebo babo,ja som sa rozhodla pre malicku aj ked mam obcas strasne depky 2 roky sa nedaju iba tak zmazat 😢

kleopatris
14. júl 2009

ahojte babulky 🙂 pridam sa ak mozem 🙂

ani my nesexikujeme zatial, nejak sa na to ani jeden z nas neciti...a ja osobne momentalne bojujem sama zo sebou, neustalym nechutenstvom a napinanim na vracanie, takze mam myslienky niekde inde jak tam ☹ ale dufam, ze casom sa moj stav zlepsi a budeme si tehotenstvo moct vychutnat v plnej krase 😵

meusicka
14. júl 2009

ahojte, som nejak ku vam nakukla a slovakia si myslim ze si sa rozhodla spravne 🙂 so mnou chodila do snazilkovskej temy jedna baba, co an tom bola rovnako ako ty. dnes uz ma krasnu dcerku a myslim si ze nelutuje ze sa rozhodla pre dietatko. ak mas rodinu co ta podrzi a pomoze ti s babatkom uvidis, ze bude vsetko dobre. a tvoj ex si ta nezasluzi. ten sparvny na teba este len niekde caka a ked pride, bude lubit teba a aj to uzasne male stvorenie, co mas teraz v brusku 🙂

slovakia13
14. júl 2009

ja si tiez myslim ,len sa uz neviem dockat malej 😉
ja som tu uplne sama a tak modryKonik mi strasne pomaha,baby ani netusite ako je vam super ste doma s partnerom s rodinkou.ja iba takto na dialku.......ale uz som sa tak rozhodla 😉

miroslava89
14. júl 2009

slovakia to je 🤐 ale rozhodla si sa spravne chlapy boli aj budu uvidis ze najdes niekoho kto vas bude lubit obe🙂 2roky je dlha doba.. ale keby si ostala s nim a zriekla by si sa babetka tak by si vycitky mala cely zivot.. casom si najdes lepsieho🙂

miroslava89
14. júl 2009

kleopatris vitaj medzi nami a gratulujem k tehulkovaniu🙂 tehu nevolnosti ti pominu casom a potom pride aj chut na sexik🙂

kleopatris
14. júl 2009

slovakia a kde zijes ak sa mozem spytat?

inka28
14. júl 2009

slovakia ja som tu vlastne tiez sama ked sa to tak vezme, muz je stale strceny v praci a ja doma pri pc. 😉

slovakia13
14. júl 2009

som v uk a otec malej je brit tak zostavam tu koli vybavovackam s papiermi o vyzivnom.....

inka28
14. júl 2009

mala som priatela brita, ten mi po pol roku povedal,ze radsej mi kupi 5 psov ako babo keby sme mali, hned som sa s nim rozisla, celkovo mal divnu predstavu o zivote. ale v inych veciach bol zlaty. Nuz ked sme sa v tejto veci nezhodli nemalo to zmysel dalej pokracovat vo vzhatu, to by som len stratila roky mladi... 😝

miroslava89
14. júl 2009

slovakia a ked vybavis vyzivne vratis sa na slovensko?

qwixinka
14. júl 2009

ahoj miska doktorka mi to nezakazala tak to skusime

qwixinka
14. júl 2009

ahoj slovakia aj ja si myslim ze si rozhodla spravne chlap sa stale najde a verim ze ten bude stat zato 😉

slovakia13
14. júl 2009

miroslava
neviem ,co sa financii tyka tak budem s malou uplne sebestacna -socialny system je tu suprovy 😀 narozdiel od zdravotnictva. ved uvidim ako sa budu veci vyvijat ,nejak stale verim ,ze ked sa mala narodi,tak Siôn sa zobudi 😀

miroslava89
14. júl 2009

slovakia takze cakas vela peniazkov ze?..o zdravotnictve ci uz pisala minule ze to je ine...ale mozno to pohne chlapom ked malu uvidi🙂

slovakia13
14. júl 2009

baby tak prave som si musela urobit cibulu s octom 😀 😀 😀 mna tie cudne chute tusim zacinaju chytat az teraz.......

miroslava89
14. júl 2009

slovakia cibula s octom??? 😕 😀 tto znie naozaj dost zvlastne ja som skor na sladke od zaciatku tehu🙂

slovakia13
14. júl 2009

ved aj ja som bola .....toto je prvykrat 😀 😀 😀

miroslava89
14. júl 2009

slovakia a chuti?😀

ja sa uz tak tesim na nase babetka...dneska sme mojej neterke kupili 1.tasku do skoly- ta mala s nou od rana beha na pleciach a nechce ju dat prec- a ta radost v jej ockach🙂uzasne

babulka7007
14. júl 2009

ahoj....mam taqy problemm...s priatelom sme mali sex už 2 krat a po prwy krat som bola ešte panna.ale krwácala som aj druhý krát.....a teraz newiem kedy by som mala dostat menštruáciu..pretože som stratila kalendár.čo mám robiť????? pomoožte mi prosím :(

slovakia13
14. júl 2009

.....ja uz mam vybavicku pre malu komplet a z kazdej novej vecicky sa strasne vytesujem 😵 😵 😵 co sa jej uz neviem dockat 🙂 uz aby bol november 😵 😵 😵 😵
ale to mame asi kazda jedna 😉

slovakia13
14. júl 2009

babulka
ak ste pouzili ochranu neni sa coho obavat 😉
sice ja som otehotnela aj pocas bratia antikoncepcie comu som nesmierne vdacna uz sa neviem malej dockat 😵 😵 😵

miroslava89
14. júl 2009

slovakia to aj ja uz mam asi vsetko a to som"len" v 15tt...🙂 ale takniektorym vecickam som neodolala este pred tehu..kopu veciciek som zohnala cez net a vela toho doniesol priatel z nemecka

inac ostatne tehulky kde sa flakatE?? 😕garonka, andrejusa hmm?🙂

miroslava89
14. júl 2009

babulka

a cca si nepametas kedy by si mala dostat??.. treba pouzivat ochranu🙂 a ked ste ju nepouzili tak len cakat🙂

miroslava89
14. júl 2009

inac ja som mala jedne nadherne biele saticky take kratke take slavnostnejsie a myslela som si ze si ich obleciem v pondelok na svadbu - taku figu si ich obleciem na mne prasknu 🙄

januska26
14. júl 2009

Caute baby,
Slovakia-tak to mi je luto, ale myslim, ze taky chlap nestoji za nic, ked da na vyber...urcite si spravila dobre, ale chapem, ze ti je smutno...:((ale neboj, za par mesiacov budes mat toooolko roboty s malou, ze ani nebudes vediet nic stihat🙂)Ten moj chcel babo straaaaasne, ma prehovaral uz straaaasne dlho a tak som vysadila antinu a podarilo sa hned prvy mesiac🙂)a som velmi, velmi stastna!!!!!
Mirka, tak si svadbu uzi, my ju budeme mat asi az ked sa narodi babo, tak niekedy potom...
Zajtra mam ten NT scan, myslim na to kazdu minutu, drzte mi palce, dufam, ze vsetko dobre dopadne, nejake mam negativne myslienky dnes:(((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre