Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
16. apr 2010

lubka pichanie v boku je velmi vseobecny pojem..skus blizsie popisat...

baby vy ste vsetky zdrhli

mimi21mimi
17. apr 2010

Babeny, dobre ranko.... dnes tusim kazdy vyspava, len ja uz mam upratane 😀

lenocka84
17. apr 2010

ahojte

baby mam problem, dnes rano som mierne krvacala, nie jasna cervena, ale tmava krv, a par zrazeniniek,.co s tym????
teraz to prestalo. ale riadne ma to vyplasilo

garonka
17. apr 2010

bre rankoooooooooo

leni žeby to bola hlienova zatka? bolo to take ťahave? no lebo ty už si v 34tt či 33tt 😉

lenocka84
17. apr 2010

lusy ani nie, skor taka klasika, a take male zrazeninky krvi
tak teraz neviem

garonka
17. apr 2010

leni no uf i ja by som sa zľakla a teraz nekrvacaš? ono to zvykne byť keď je stena maternice podraždena ale ja by šla na pohotovosť pre istotu no ale si ma vyplašila moja

lenocka84
17. apr 2010

teraz uz nie
aj sa chystam, len neviem kam, bo tu gynekolog nebude
chcem skusit crn tomu svojmu

garonka
17. apr 2010

no leni skus ale neboj ak by si veľmi krvacala to nem dobre ak prešlo tak oki, len cinkni pre istotu a ja sa budem informovať ako s tebou dnes mi už mama vrati mobilak tak môžem konečne pisať 😵 😵 😵 😵

lenocka84
17. apr 2010

no super ze vratila, len ja uz nemam kredit, takze moc nepisem
to som krvacala rano, teraz uz viac ako hodinu nic

dugyna
17. apr 2010

lenocka chod normalne do nemocnice kde chodis teraz do poradne na CPO-centralny prijem --tam by mala fungovat aj cez vikend..ambulancie len urcite chod co nasjkor..neni to sranda v tom to stadiu tehu...
maleho citis?

dugyna
17. apr 2010

leni drzim palce a budem na teba mysliet

mima to mas super 🙂

zabka4
17. apr 2010

čavte baby, no ako sa mate? bubaci kopkaju? 😀

dugyna
17. apr 2010

ahoj zabka..nasa teraz spinka ..ona rano troska popokopka a potom na obdes a najviac vecer 😉

ako polsucha Eliska?

mimi21mimi
17. apr 2010

Ahoj... moja tiez rano chvilku vyvadzala ale ono sa to zase rozbehne vecer, ked budem chciet spat 🙂

zabka4
17. apr 2010

momentalne nalozila do plienok...tri dni nic a potom mi to spocita naplno :D a teraz lezka v postielke a rozprava sa s hrackami na kolotoci

zabka4
17. apr 2010

a si predstavte ze teraz si na to kopkanie zvyknete a ked porodite, tak uz ziadne kopceky na brusku...normalne vam to bude chybat. 😢

lenocka84
17. apr 2010

dugy maleho citim v pohode

mam sukromneho lekara do nemocky nechodim

dugyna
17. apr 2010

tri dni nic a poto naloz? to musi byt teda 😉 jej to kusi byt zlatunka ked keca z hrackami 😉
my uz sa strsne tesime na nasu malu princeznicku 😉

mimi tusim ze vsetky detciky kopu vecer 😉

dugyna
17. apr 2010

tak tomu sukromnemu zavolaj a nech ta vysetri urcite..nemusi to byt nic..ale istota je gulomet..takze

zabka4
17. apr 2010

a ako sa smeje...mam to aj nahrate, a vzdy ked si to pustim sa musim smiat. nic neni uprimnejsie ako detsky smiech 😀 😀

mimi21mimi
17. apr 2010

dugyna.... mna zacala najviac kopat po svadbe... asi za trest, ze som moc tancovala a musela sa natriasat so mnou 😀 to boli kopy!!! 😝

lenocka84
17. apr 2010

len ci sa mi podari dovolat sa mu
idem skusat

dugyna
17. apr 2010

leni ak nie tak chod normalne do nemocky..na ten urgetny prijme../v BA to ma kazda nemocnica/ a su tam ambulacie..a oni zavolaju sluzbukonajuceho gynkologa ktory ta vysetri...ked sa mu nevies dovolat chod radsej do nemocnice

lenocka84
17. apr 2010

dugy ja uz niesom v ba
to je ten problem

dugyna
17. apr 2010

zabka..to musi byt uzasen byt maminou.. 🙂
mima mozno chcela este tancovat 😉

mimi21mimi
17. apr 2010

lenocka, ale osetrit ta musia v kazdom meste, kde je pohotovost.... ja by som necakala ani minutu, uz len pre vlastny klud.

Dugyna, tak mozno bude tanecnicka po mamine 😀 ... inak vy este nemate vybrate meno? Ja som to nechala na manzela.

dugyna
17. apr 2010

leni to ja viem ale kazda nemocnica aj mimo BA musi mat centralny prijem pacientova..tam kde prides v pripade bolesti na hrudnikov...krvacania....takze normalne sa oblec a chod do nemocnice..tam povedz ze co sa stalo a hotov..
ako pise mima osetrit ta musia v kazdom meste..

mimi este nie..respektvie tak napolku...uz cosi kukam e ale napisem az ked budem rozhodnuty

lubka89
17. apr 2010

no dobre ranko baby ... mna to uz preslo 🙂 uz dneska som nemala to pichanie 😒

mimi21mimi
17. apr 2010

Dugyna a prezradis, co mate vybrate? 🙂 Moj manzel chce Natalku a ja Emu.... a potom este berieme do uvahy taku variantu, ze by sa mala volala po mne.... my sme totiz s dievcatkom vobec neratali 😀 v rodine mame 5 dievcatiek, kamoska ma sedemmesacnu dcerku... tak sme mysleli, ze to uz by bolo moc, musi to byt chlapec! ... ale nie je 😀

elko69
17. apr 2010

tak cim ho mam potom kremovat??no j abudem rodit v juni takze hadam kvoli spolubyvajucej nebude este nejake strasne teplo... 🙂 😉 ale aj kalciovka je na zpareniny aj to by sa mohlo davat alebo to je len ked sa urobia spareniny nam??ale baby zatial mi to nejako nesmrdelo,som bola teraz ocuchat....

lusa no veru ani nverav my mame take svoje obdobia ze raz s aidem zblaznit z paleni zahy a potom zase ani neviem ze som tehu...

baby moze byt ze malinky ma uz tak malo miesta teraz uz a este ked je taky valibuk ze citim menej pohyby???jako od vcera ziadne kopance sem tam s ami brucho zavlni ale necitim to nejako...sa bojim aby bolo vsetko ok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre