Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
4. máj 2010

lulu nevymazala, teda neviem o tom...

miska snad to budeme mat uz coskoro za sebou a porody nam prebehnu hladko 😉

lulu4
4. máj 2010

lebo ja len tak kukam fotoblogy ze kto uz co ma pre mimco a ty mas napisane ze fotoblog prazdny, tak ma to zarazilo... preto sa pytam...

lenocka84
4. máj 2010

lubka vraj sa ma ist az po krstinach, tak ja sa toho drzim

lulu pride mamkina sestra s muzom a detmi, tak sa tesim,
babovka ete neviem, este chladne, uvidime ked rozrezem, ale vyzera ze ano
recept hodim do IP

lulu4
4. máj 2010

dakujem Leni, no ale kto nebude mat krstiny nema na co cakat, lebo mi krstit drobca nedame, ja sice som ale moj mm nie...

lenocka84
4. máj 2010

lulu no aj tak cca tie 3 tyzdne

miska1981
4. máj 2010

baby o babovke tichooooooooooo prosim, to je moj naj kolacik, hlavne ked sa tam prida jeden dva bananiky, mnam....

lulu mamina byva asi tri-styri minuty autom od nas, tak pohodicka a svokra byva v tom istom vchode ako my, toho sa trosku bojim, aby u nas nebola stale, proste nemam nic proti nej, ale taketo byvanie ma aj dost nevyhod, ma nas stale pod dohladom, vie o kazdom nasom kroku, je to dobra zena, ale moc starostliva, neviem to opisat niekedy aj prilisna starostlivost lezie na nervy,ale nejdem sa stazovat, ona je uz starsia, tak aj tie nazory sa lisia, zatial sme konflikt nemali, ale ja co na srdci to na jazyku, ale je len otazkou casu, kedy nieco poviem.....hadam bude dobre 😉

mata1001
4. máj 2010

ahojte baby tak sa vam chcem len pochvalit fotkou nie moc dobrou z telefonu.zo 4D utz.tak ak chcete kuknite 🙂)) 🙂

miska1981
4. máj 2010

baby mne sa nejake vase prispevky neukazuju hned, ale az po case 😠

lubka ja som chodila na tu pred.pripravu a PA nam hovorila, ze ak je teplo kludne aj na druhy den, ze to nie ako kedysi, ze prvy den staci otvorit okno a dat ho k oknu pospat a na druhy den sup von.
do krstin cakaju tí co su povercivií, je to na kazdej mamine ako sa rozhodne, ale babatku len prospeje byt na vzduchu.

lusa889
4. máj 2010

ahojte babule 🙂
pozeram ze ste boli zasa aktivne a pisali a pisali, ....

miska s poslickami som na tom podobne ako ty, ja tiez ziadnych nemam, len nohy mi zacali opuchat 😠

jane, mne sa malinka tiez hybe uz pomenej, jeden dba dni mala take, ze som vecer normalne dumala s pominala ci sa vobec pohla a aj som sa poriadne zlakla, ona sa v podstate uz len akoby natahuje, nekope netancuje ten sa obcas akoby natiahne, ....

lenocka84
4. máj 2010

bambule dala som nove fotky patka

lusa889
4. máj 2010

lenka aky krasny ten tvoj Patrik 🙂 fesaaaak

lulu4
4. máj 2010

Leni ja som ti uz k jednej aj komentarik hodila...chutnucky je

lulu4
4. máj 2010

mnaaam bola som si umyt taky strapcisko hrozna tmaveho, uzasne je nie prilis sladke take akurat.... juuuj dobra vecera 😀

lenocka84
4. máj 2010

lulu ja som z neho hotova,je uzasnyy

lulu4
4. máj 2010

Leni verim ti, mas byt na co pysna... ja sa tak velmi tesim uz na svojho chlapceka... viem ze sa uz nevyspim ako doteraz ale nevadi... vsetko je nic oproti tomu ze uvidim ten maly zazrak a budem ho moct drzat na rukach....

miska1981
4. máj 2010

lusa teraz som zistila, ze aj ja mam lytka riadne opuchnute, teraz by som si suknu teda nedala 😒 ale mne v nich aj tak sklbe, asi trpnu....potom uz ides ty...... 😉 boze je mi zle po tych chleboch, inak ja som niekedy jak svihnuta, doslova sa nazeriem a potom vzdycham preco som tolko jedla, neni mi rady....vsimla som si, ze dnes vam tu pisem skoro len o jedle, sorry baby, ale ja na nic uz nemyslim 🙂

leni to je krasny drobcek, si hrda mamina a nepodcenuj sa, ze pokom je taky krasny, no predsa po mamine musis hovorit 😅

elko69
4. máj 2010

mirka12011 ty si nedas uz pokoj s tym blinkanim????co ti na to lekar povedal???

vefi89 tak uz neviem,jedine fakt nieco co by aj teba prehnalo ako ten kompot nejaky alebo teda masirovat brusko mozno malinkemu a cvicit s nim...

baby jaky pomer sody bikarbony a vody si davate na zahu???

mimi21mimi
4. máj 2010

hmmm to s tou sodou bikarbonou by aj mna zaujimalo ☹ na co som len jedla tie cesnakove langoseeeeeeeee? 🙄

mimi21mimi
4. máj 2010

lenocka, maly je uzasny 🙂

elko69
4. máj 2010

mimi mas kyselinu z toho??ja teraz skoro zo vsetkeho,uz ma poraza ked sa neiem v noci vyspat riadne

mimi21mimi
4. máj 2010

elko, ja mam tiez tusim zo vsetkeho, hlavne vecer ..... snazim sa to zapit vodou, lenze to pijem kazdu chvilu a potom stale beham na wc.... z mlieka som mala kyselinu este horsiu, tak chcem skusit tu sodu bikarbonu .... na nervy toto!

elko69
4. máj 2010

mimi a nemoze to nejako uskodit??ani neviem jaky pomer s abojim aby som to nejako neprehnala a baby nam neodpisuju tie co to piju... 😒

barbyes
4. máj 2010

ahojte
elko, ja si dám čajovú lyžičku do úst a zapijem pohárom vody

mimi21mimi
4. máj 2010

ja by som si asi dala tak deci vody a lyzicku sody bikarbony... tak mi to zarabali ked som bola mala ...

julia225
4. máj 2010

ahojte 🙂 dievcata, ja odporucam fatru, pohar po kazdom jedle, nieje to take hnusne ...🙂

elko69
4. máj 2010

barby teda neznie to lakavo ale tak citam ze to tu viacerim pomaha tak musim vyskusat...a za kolko sa ti potom ta kyselina vrati??lebo ja aj ked si dam mlieko tak do 2-3 hodin ju mam spat...bleeee

mimi ty to vyskusas zarobit alebo ako barby radi ze lyzicka a zapit vodou iba??

upc
4. máj 2010

dobry vecer prajem

barbyes
4. máj 2010

veľa minerálky ale nie je moc dobré piť....ladvinové kamene a tak..

mimi21mimi
4. máj 2010

ja si to idem zarobit a rychlo to vypijem, lebo to zacne hned penit... idem najskor zavolat mamine a opytam sa jej radsej 🙂

elko69
4. máj 2010

idem kuk panelak..vratim sa este...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre