Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
7. máj 2010

dugy ved ani ja nemyslim, ze by to bol priznak porodu, ale mozem sa tym aspon tesit. Myslim ze to sposobuju hormony, tak snad po tehu to prejde. Mne totiz byva hrozne teplo v poslednej dobe. Aj vcera som myslela, ze sa rozpustim a manzelovi bolo zasa zima 😕 V noci sa budim uplne mokra, no nic prijemne....

8. maja?- to je uz zajtra... radsej toho 10.5. 2010 😵

mimi21mimi
7. máj 2010

dobre ranko baby 🙂 co vy dve tak skoro hore?

jjana17
7. máj 2010

dobre ranko ,,,,,,,
ja som sa tak fantasticky vyspala juj uz dlho nie tak dobre.
včera som tu ani nebola, cely den sme boli prec a poobede s mm na predporodnej priprave,,,to bolo

garonka
7. máj 2010

dugy jej si si všímla 😉 😉 😉

lulu dostali sme krasne vecičky, zapísany je v knihe a odfotený v kolíske aj fotku dostaneme tak som zvedava 🙂

mimi21mimi
7. máj 2010

jaaaaj prave mi volal kurier, ze mi prisli zavinovacky, ale poslali ich do nejakeho ineho mesta :( pritom ja som vyplnila adresu spravne... tak som sa potesila - na chvilu 😝

mimi21mimi
7. máj 2010

garonka, pekna pozornost 🙂 to je akoze od mesta?

garonka
7. máj 2010

mimi jo pozvali nas na uvitanie do života bolo nas len 11 deti dosť malo lebo väčšina ani neprišla a môžu ľutovať veď to bola len taka pol hodinka zablahoželali nam, dali balíček, podpisala som sa do knihy v mene Tobiho a cvakli ho v kolíske
celkom pekne to bolo jedna baba spievala a druha recitovala no krasne
takže ta mestska časť bola taka pozorna voči nam 😉

tadotami
7. máj 2010

ahojte dievcata 🙂 vie mi niekto poradit?pocula som ze ked mate v aute na mieste spolujazdca airbegy nemoze tam byt autosedacka.a ak su aj v zadu tam uz moze byt?alebo sa deti nemozu vozit v takychto autach?dakujem

tadotami
7. máj 2010

garonka u nas robia program na uvitani deti zo skolky 🙂

garonka
7. máj 2010

tami no je to pravda nesmie byť autosedačka tam kde je airbag, my mame vzadu 😉

garonka
7. máj 2010

tami aj zo škôlky to môže byť veľmi krasne
fakt môžu niektore maminky ľutovať
ale bola to aj nevhodna doba dali to včera a o 15.00

tadotami
7. máj 2010

a tu sa dostavaju navlecky na manz.postel a deti dostanu somarinky do piesku 🙂

simcab
7. máj 2010

todami, ak dávaš mimi v autosedačke na predné sedadlo, treba airbag spolujazdca vypnúť! tam ako je tá skrinka otváracia, je taká skrinka, kde otočíš kľúčom a airbag sa vypne.

garonka
7. máj 2010

tami i to je super nie?
my sme mali v taške samu drogeriu hoci to Tobi nepoužíva ale ja hej 😀

mimi21mimi
7. máj 2010

ktovie co sa dostava u nas 😀

baby, ja som kupila tu deku na hranie pre malu, z ktorej vysia aj hracky... myslite ze sa to moze nejako oprat? Neviem si predstavit, ze by som mala babo polozit na taku kupenu z obchodu a nevypranu....

garonka
7. máj 2010

mimi a na dečke nieje štítok? že či sa to da preprať? ja našu som oprať nemohla tak davam Tobiho ľahnuť na deku a tak na tu podložku lebo naša ohradka i chladí a ak je aj na deke je aspoň teplučky

tadotami
7. máj 2010

simcab a je nieco take aj v zadu?
mimi oprat mozes 🙂

mimi21mimi
7. máj 2010

noo ono je tam napisane "Prac na sucho" ... to mam z Polska :D ... neviem ci to znamena ze to mam prat v rukach alebo co... su tam totiz take hracky co hrkaju a jedna hracka ma nieco ako zrkadielko, takze do pracky by som to asi nemala hadzat....

simcab
7. máj 2010

no ja si myslím, že iba v predu.. ale nie je to 100%-ná informácia

tadotami
7. máj 2010

😀 simcab....diky za info 🙂
musim sa offffffnut 😀

garonka
7. máj 2010

mimi jaj to len handričkou treba pretrieť keby si to šupla do pračky sa to zniči

mimi21mimi
7. máj 2010

a keby som to do vane namocila? Lebo to je balvna s niecim kombinovana, neviem ci by som to handrickou vycistila.... 😕

garonka
7. máj 2010

mimi radšej to nedavaj do vody aby nahodou nepustila farbu alebo sa nepoškodila ale fakt mohli by vyrabať take deky aby sa dali prať nie?

mimi21mimi
7. máj 2010

no mohli... to som nedomyslela moc, ale na co je hento? kto by na to polozil len tak babo... ja to risknem tusim 🙂 drrrrzte palce

jjana17
7. máj 2010

ahojte, co preberate?
mimi myslim ze keby to das len tak namocit do vane a potom vyschnut ze by tomu nemalo byt nic, ale ake to ma farby aby sa ti to nepofarbilo navzajom

lenocka84
7. máj 2010

dobre ranko vospolok, ako sa tu mate?

jjana17
7. máj 2010

no leni mam pocit ze som tu len ja,,,,vsetky niekam zdrhli,,xixi
ako malinky spinka?

lenocka84
7. máj 2010

jani ty si tu uz staaaalice, este ze si tu, by som zdrhla aj ja kebyze som sama 🙂
maly sa puci, ale inak spinka, este ma cas na papanie

jjana17
7. máj 2010

no ja pozeram net, takze som stale prihlasena a sem tam kuknem ci nahodou sa to tu nerozbehlo. vies ako cely cas sama doma tak aspon tu na koniku mi je veselsie,,,
ty uz mas postarane o zabavu, mozes na maleho pozerat, kazdu chvilku papka a tak,

mimi21mimi
7. máj 2010

ja som tu tiez 🙂 ... a podobne ako ty Jjani, cely den sama 🙂
Len som sa rozhodla, ze poperiem tie detske veci, lebo sa mi zle stoji pri zehleni a tipujem, ze uz to bude len horsie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre