Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
9. máj 2010

jajajaj tak to je ina kava hihih no ale trosku si pospinkala aspon hih
a ako bolo?

mimi21mimi
9. máj 2010

Bolo vyborne... ostatni popili vinko a ja ako momentalny abstinent som sa na nich aspon bavila....

..... uuuu ta burka by uz mohla prejst, lebo stravim nedelu doma zatvorena vo vnutri... aj u vas je tak dazdivo?

mirka12011
9. máj 2010

juj mimi dazd nieeeeeeeee tu je pekne pod mrakom sem tam vykukne slniecko nech len svieti sak tu prsalo vkuse do piatka tak je tu dost mokro tak nech trosku svieti slniecko 😝

riag
9. máj 2010

Ahojte kocky 🙂
Mirka,prosim Ta,ked ti tvrdne to brusko ,tak s prestavkamy alebo vkuse? A mas aj bolesti?

lilkam
9. máj 2010

Ahojte dievcata. Neviem ci mozem pisat do tejto temy aj moj problem,ale potrebujem poradit:( 29.4.2010 som mala dostat menzes, robila som si 2 testy - jeden 5.5. a druhy 6.5 (obe boli negat.)a do piatku som mala bolesti v podbrusku take ako keby som mala dostat menzes. Uz som si aj myslela, ze dostanem a az doteraz nic.Teraz uz druhy den bolesti vobec nemam a vobec sa necitim ako na menzes. Myslite, ze by som mohla byt tehotna?? S manzelom sa velmi snazime a tuzime po babätku,ale uz si nechcem robit marne nadeje. Tak co myslite? Ak mate nejake skusenosti alebo radu prosim napiste lebo moja Dr. ma dovolenku este tyzden a ja uz neviem co si mam o tom mysliet-som z toho dost nervozna. Dakujem

katkabg
9. máj 2010

ja som mala tieaz takto len ja som netuzila po babatku a ked som mala take bolesti v podbrusku tak som sa modlila nech ta menstruacia doje a nic...a mam tu malu zabku uz 4 msacnu z ktorej sa hrozne tesiiiiiim...drzim paceinak urob si test z hruba po 2 tyzdnoch od datumu 29.4.2010.

lilkam
9. máj 2010

Dakujem ti velmi pekne za radu aj nadej...my by sme naozaj veelmi chceli, tak dufam, ze to vyjde🙂

dugyna
9. máj 2010

lilkam v klude si dnes alebo zajtra zoapakuj test.
ak by bol stale negativny a menszes nechodil treba zajst k zastupujucemu gynekologovi sa dat vysetrit ci si teda tehu..alebo je tam nejaky iny problem.
drzim ti teda palceky aby vas vysli // 🙂 a daj nam potom vediet

mirka12011
9. máj 2010

riag praveze mne vkuse no teda ked som sa postavila alebo chodila ked lezim ani nie.....
tu zacalo prsat pozehlila som a rozmyslam nad kavou bo asi zaspim hihih

lilkam
9. máj 2010

dugyna - dakujem a urcite dam vediet🙂

janefonda
9. máj 2010

to pocasie je nejake aprilove 😠 rano slniecko ani oblacika, potom lejak a zasa mame slniecko a krasne teplucko 😵

Lilkam verim, ze testik dopadne podla tvojho ocakavania 😉

mirka to mas s tvrdnutim ako ja. Tiez mi pri chodzi hned tvrdne, ale ked sedkam a som v klude, tak ovela menej.

Som nam prave urobila krupicnu kasu 😵 mnamky

mirka12011
9. máj 2010

jane ja som dostala injekciu a nemam pocit zeby to bolo mega lepsie hih zajtra idem na dalsiu 😀

janefonda
9. máj 2010

mirka no tak ja som veeelmi spokojna aj bez injekcii. Zasa az tak ich k zivotu nepotrebujem 😉 A inak kludne si chod lahnut spat, to som robila ja doteraz. Pozrela som si start formuly a potom koniec. Idealne nacasovane. 😀 Teraz sa napchavam a uz sa mi vari ryza, urobim nam rizotko zeleninove s klickami a baby mrkvickou 😵 Tiez robim vsetko, okrem pisania tej prace do skoly 😅

mirka12011
9. máj 2010

jane mne kazali lezat 😀 no teda to mne lezat kazu ved ja to nedokazem 😅

mirka12011
9. máj 2010

jane hihi no teda rizotko mnam mnam

mimi21mimi
9. máj 2010

baby, mne pri chodzi a niekedy aj pri lezani sem-tam posledne tri dni zacalo brusko tvrdnut.... nie je to skoro?
V utorok idem na poradnu, tak neviem, ci mam stresovat alebo je to zbytocne

lenocka84
9. máj 2010

baby huraaaaa,maly pije uz 80ml, tak sa tesim
posledna davka dokonca vypita za 8minut
moje zlaticko, sa velmi tesim

lenocka84
9. máj 2010

http://www.zilinskyvecernik.sk/index.php?option...

baby na druhej strane, sme uvedenyyyyy

tadotami
9. máj 2010

mimi aj mne v 28tt tvrdlo a dal mi dr magne b6.
lenka tak uz to vedia vsetci 😀

riag
9. máj 2010

Ja som mala posledne 3 tyzdne momentove tvrdnutie aj s poslickamy,doktor my dal magnezko......teda klasicka pre toto obdobie. No od vcera mam pocit , ze brusko mam tvrdsie castejsie,bez bolesti a je jedno ci lezim,sedim,chodim...ale uvedomim si to len na dotyk,.a maly sa nonstop pcha na pravu stranu az viditelne.No mozno sa otaca konecne,lebo stale kopka a mrvi sa.Na poslednej poradni 28.4.este nebol otoceni....na dalsiu ideme v stredu tak uvidime.
Jane,ja som pri F1 zaspala tiez...🙂az doteraz.
Lenocka,to je super,ze maly sa rozpapal...uz to bude len lepsie🙂

elko69
9. máj 2010

ahojte babulky,ako sa dnes mame?mame nejake novinky tunak?dnes som bol amimo domova takze sa mi nedalo pisat 😒 zajtra ideme na poslednu poradnu k mojmu dokymu a potom uz do porodnice len takze som zvedava na to vsetko co nas caka...

lenocka84 aha a tak hadam sa uz nebude odtahovat..

lenocka84
9. máj 2010

weeeeeeej prisali sme saaaaa, dokonca sme potiahliiiii, kraaaasne, normalne krasny dar ku dnu matiek mi dava ten moj syn

elko69
9. máj 2010

leni tak to je super!!!!!!!!!blahozelaaaaaaaaaaaaaam

lenocka84
9. máj 2010

elko dakujem, az som zostala sokovana, necakala som to
len enviem ci je normal, ze maly sa napapal, a stale je hore, aj hodinu od jedenia
pretos om ho len skusila dat, ci sa neunavi, a on zacal sat. tusim mu bolo malo z flasky, len to nespanie ma trapi

elko69
9. máj 2010

leni ja som dnes bola od rana u sestry a mala sa napapala a veru bola skoro hodinu hore potom na chvilu zaspala a zase si vypytala papat...a to ma dnes 12 dni este len...

lenocka84
9. máj 2010

tak som zvedava, maly sa teraz napil, z obidvoch prsnikov, a zaspal
tak som zvedava, snad sa bude hlasit ked bude hladny

elko69
9. máj 2010

neboj Leni on sa ozve ked bude hladnucky.... 🙂 😉

no idem off asi pomaly aj...papa dobru nocku

zuzumajko
9. máj 2010

babyy ☹ ja som sa strasne rozozrala ☹ ako sa to da zastavit? 😅

riag
9. máj 2010

No Zuzu...🙂 to nezastavis,ale ked mas chut zober si na papkanie nieco zdrave....zel-ovoc napr...🙂 a dobru chut.

mirka12011
9. máj 2010

zuzu tak to len papkat hihih

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre