Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
13. máj 2010

tami.... sak chlap :D

elko, ja som zasa od neho odisla, lebo keby som tam ostala, tak asi "vykrvacam" ... lebo mi povedal, ze to sa potrebujem precistit (pocasu tehu), tak som sla do nemocky, tak som tyzden polezala a presla som k Strbovi.

elko69
13. máj 2010

miri no uz mam chvalabohu aspon budem ladit do fialova cela 🙂 sak ked ma niekto odfoti tak sem dam foto ...

tadotami to poznam ale chvala bohu ja osm mala dost triciek co som mala take skor ako saty polodlhe a take volne a teda dole zuzene s gumicku takze teraz pod to ked tak dam len nejake tielkove tricko a aj ked mi to vyskoci pokazde tiez tak pod tym dlhym trickom to nevidno...

elko69
13. máj 2010

mimi aha no ja som sice mala tiez taky hnedy vytok na zaciatku a teda povedal mi to iste ze je to pozostatok z menstruacie,ale umna to tak aj bolo,odvtedy mam vsetko ok...si musim zaklopat

tadotami
13. máj 2010

hm,podla mna su chlapi vhodny len na oplodnovanie.inak na nic.maju len jednu mozgovu komoru ktoru sa nucili pouzivat a aj ta po 40ke straca svoju funkciu.takze ked to tak zhrniem najlepsi chlapi su gayovia lebo maju aj nieco zenske.asi nejakeho zacnem zhanat.

mirka12011
13. máj 2010

omg akurat tu pustili a od presova 😀
elko ano sup sup nech ta sfotia a ukazes nam aka si bola kocica....

tadotami
13. máj 2010

barbi a kolko ma ten tvoj?lebo taketo zle je to po 40ke.ale myslim ze este mate cas.

janefonda
13. máj 2010

janina kuk na napr. na str. 1229 tam este miska je a veselo s nami disktuje 😉

Tami no dnes davas 😀 😀 😀 inak ja mam dvoch kamosov inak orientovanych a teda obaja su super! 😉

barbyes
13. máj 2010

to čo je za debila? 😲 čistiť sa počas tehu? čo sa zbláznil?tebe hrozí potrat a on Ti povie, že je to OK?ako môže byť krvácanie v tehotenstve OK? normálne nechápem, že takýto debili sa hrajú na doktorov.

mimi21mimi
13. máj 2010

tami.... tak dneska ti to ide 😀

mimi21mimi
13. máj 2010

elko, ja som zasa mala problemy s plodovym vakom a vyzeralo to veru vselijako vtedy....

barbyes
13. máj 2010

môj bude o 2 týždne oslavovať 35-ku tak dúfam, že mu tá komora vydrží dlhšie ako do 40-tky 😀 😀

tadotami
13. máj 2010

jane posli mi jedneho.zatial mi na skusku jeden staci.ak by bol nanic zoberem do skusobnej doby toho druheho.

janefonda
13. máj 2010

Tami inak ver, ze nasi muzici by sa od nich mohli toho veeeela naucit! 😉 Zial nedaju sa poslat 😀

drzkosa
13. máj 2010

mimi pocuj a u ktoreho mudr. si to bola co ta takto zanedbal?

tadotami
13. máj 2010

barby,hm,tak to ti moc casu nezostava.jaj baby ja si niekedy pripadam ze uz teraz mam dve deti a tretie cakam.
damy tak a uz to zacina vriet.je na poste a plcom mi vola ze stratil penazenku.ze co ma teraz robit.no ja mam dost.co som mu mala povedat ine ako chod k policajtom.si normalny?a ze mamina ja sa cely trasiem ides tam somnou?och ale iste zlatko dojdi pre mna.je to vymlete.boze mne z neho dotrha hlavu.co som si to uviazala na krk?

elko69
13. máj 2010

mirka no sak zoberem fotak aj ja,len ci budem az taka kocica,s tym bruskom si nepripadam az taka pritazliva 😒

barbyes no ja neviem ako mimi ja som nekrvacala len som mala trosku hnedsi vytok ale nie moc...tak neviem...jej teda hrozil potrat asi,no mne asi nie tak som nemala zatial dovod menit ho...uvidime casom

mimi21mimi
13. máj 2010

drzkosa... MuDr Navratil... ale ja osm mala potom este s jednym doktorom take "starosti", ked mi tvrdil, ze plod je mrtvy a nevyvija sa... a nebolo to tak.
ty si tiez z Trnavy?

elko69
13. máj 2010

tado tak to mam pocit aj ja niekedy ze nebudem mat jedno dieta ale dve...

elko69
13. máj 2010

mimi a kto bol ten druhy doktor?

mimi21mimi
13. máj 2010

Doktor Deckov ml. ... som ho mala ako izboveho lekara, ked som v decembri lezala na rizikovom.... ale vraj pri porodoch je dobry.

tadotami
13. máj 2010

baby koncim lebo tu uz za chvilu urcite bude.tak sa majte zatial.

janefonda
13. máj 2010

tami ja z teba dnes nemozem. Sa tu chichocem ako mala. A mm ani nemozem povedat na com, lebo by to bral ako utok na muzov 😀

barbyes
13. máj 2010

ja sa tiež dobre bavím, podľa mňa by tami mala ísť do telky alebo do rádia robiť nejakú komickú reláciu, najlepšie o mužoch a deťoch...to by bola sledovanosť 😀 a sĺz, samozrejme od smiechu

elko69
13. máj 2010

mimi a aj na toho som pocula vela zleho,mojho mm sestranicu rodil a dost pokafral zevraj porod,mly jej skoro zomrel lebo nieco zanedbal zevraj ☹

slavkazv
13. máj 2010

ahojte, chcem sa spýtať, máte niekto skúsenosť, že ste v 4 mes. špinili? A mojim príznakom tehotenstva je aj nechutenstvo a nadmerná tvorba slín a v poslednom odboví ma začína páliť záha. (som práve v 18tt). 😀

mimi21mimi
13. máj 2010

elko, myslis to vazne? uuuuf ja som kvoli nemu nechcela ist rodit do TT, ale nakoniec som sa rozhodla ze idem....
ty si zazmluvnujes lekara?

janefonda
13. máj 2010

slavkazv ja som spinila tusim okolo 13tt. Klud to poriesil nastastie 😉 A nechutenstvo a nadmerna tvorby slin je uplne normalna 😉 teda u mna to tak bolo. Hlavne to nechutenstvo, ale za to teraz mi chutiiiii 😀

Tami ja ta musim spoznat osobne! Ty si uplny rozosievac dobrej nalady. No tesim sa, ked sa vyberieme spolu kocikovat po NR 😉

elko69
13. máj 2010

mimi no sice to bolo pred rokom a pol ale stalo sa to a zase niektore baby z cvienia si ho dokonca zazmluvnovali a boli zevraj spokojne,ona ho dostala nahodou iba...ja si sice nezazmluvnim ale jednoho si vybavujem len tak po znamosti tiez sice za prachy ale tak neoficialne..ale psssssssssst 🙂 dr. Lahky sa vola a zevraj aj ta stefanikova a aj chovancova ci jak sa to vola su dobre a teda strbo a aj lahky zevraj su v pohode...no neviem kazdy ma iny nazor...

lenocka84
13. máj 2010

ahojte vospolok
dnes je konecne ako tak klud, maly spi, ja dokonca varim, hotovy zazrak

mimi21mimi
13. máj 2010

aj mne chcu tak vybavit 😀 takze tiez pssssssssst.... no uvidime ci to pojde.
a tak ked si ho zaplatili, tak mozno sa viacej snazil... ale tak verim, ze vsetko dopadne dobre. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre