Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
17. máj 2010

ok dobru noc 🙂

mimi21mimi
18. máj 2010

Dobre ranko.... potrebujem sa spytat, ci mi moze zubar pichnut v tehotenstve injekciu - od vcera mam velke problemy so zubom mudrosti :(

mirka12011
18. máj 2010

ahojte kocendy tak som tu....
lusa gratulujem k malinkej vela zdravicka.....

mirka12011
18. máj 2010

mimi ano moze ti pichnut ....

jjana17
18. máj 2010

dobre ranko.......vybuvane??? 🙂 🙂

mimi21mimi
18. máj 2010

mirka, ahoj, .... ja som prave volala so svokrou a povedala mi, nech si skusim dat nejaky propolis nato, vraj mi to vytiahne zapal :-/ tak asi tu zubarku odlozim

jjana17
18. máj 2010

mimi ja som bola cca pred mesiacom u zubara vrtal mi a dal mi aj injekciu, ze to nevadi ked injekciu daju uz vo vyssom stadiu tehu nemozu sa dat ked si v prvom trimestri

mirka12011
18. máj 2010

mimi ale to by si ani nemusela injekciu si davat to neboli hih ci mas strach? mne zub mudrosti sa prerezaval a zapalil bolest neskutocna a len mi tam dala taku liecivu vlozku ktora po 3dnoch sama zisla a uz nebolelo hihi

mimi21mimi
18. máj 2010

Ale ja ho mam taky ze skoro vyrasteny... odlomuje sa mi z neho a este je aj pokazeny - "super" kombinacia.

jjana17
18. máj 2010

mimi fuu no tak to mas peknu kombinaciu

mirka12011
18. máj 2010

no tak to je teda kombinacia to je pravda hih

mimi21mimi
18. máj 2010

tak to skusim s tym propolisom a uvidim... ja sa zubarov bojim jak certov brrrrrr

a co inak ako sa mavate? Toto pocasie mi paradne lezie na nervy....

jjana17
18. máj 2010

boze kocky aj vy mate doma taku kosu???ja tu mam zimu jak v ruskom filme

mirka12011
18. máj 2010

omg pocasie brutalne vcera ma skoro odfulko dnes otras zasa a to az do stvrtka tak ma byt vraj len nech v piatok je pekne....

jjana17
18. máj 2010

no ja idem zajtra na poradnu a ked bude takto tak pridem mokra jak kura,,,,
mirka preco v piatok aby bolo pekne?

mirka12011
18. máj 2010

lebo idem na interne darovat znova krv kvoli tlaku a tak na ctg aby malinka zasa nespala a ja nestravila tentokrat 5hodin v nemocnici hihi lebo zvycajne tam som 3hodky a teraz idem este aj krv dat tak to je plus dalsia hodina no mna picne ked bude hnusne kto tam ma tolko behat.....

mimi21mimi
18. máj 2010

noo u nas je tiez dobra kosa... sme zapali radiatory vecer

mimi21mimi
18. máj 2010

mirka, to ten posledny mesiac stravi clovek v nemocke tusim viac casu ako doma.... 🙄

mirka12011
18. máj 2010

mimi daco mi hovor v piatok som bola 3hodky v sobotu som len hodku na ctg bola napojena v pondelok som isla za svojim po vymenny listok na interne a na internonm som sa len objednavala a som tam stala pol hodky a to nikoho nemali a k tomu doktorka ma volno hahahah tak no neviem neviem hahaha

jjana17
18. máj 2010

a u nas nekuria!!!!!!

mimi21mimi
18. máj 2010

eeeejha, tak to ten posledny mesiac, tolko lietas, az to nie je normalne... ako tak citam....

mirka12011
18. máj 2010

no nalietam sa teda a porod nikde keby aspon sme zacali rodit s toho behania bo ja skoro vzdy peso chodim hore dole jak koza a nic 😀
vcera poslickovia teda riadne bolestivy boli az som hovorila nerodim bo som dala vsetko vyprat a co mam ist v pyzame hahahah

jjana17
18. máj 2010

no kocky ja som este poslickov nemala ani raz,,,,,,som zvedava ako ich budem vnimat ja

mirka12011
18. máj 2010

no teda ja som citala ze u prvorodicky poslickovia sa objavia 2-4tt pred porodom no tak ja ich mam uz 3tt hahahah no teda neviem neviem, ale vcera uz som aj na mrchu myslela ze to cisto taka hnusna velka bolest auuuu kurnik mrchovske bolesti nemam rada....

jjana17
18. máj 2010

no pekne tak sa mam na co tesit,,,,,,,mrcha aj mna vzdy straaaasne bolela,,

lulu4
18. máj 2010

Mirka vitaaaj, ja ze si sa ta uz v nemocke nechali ked si sa nehlasila ale vidim, ze ty si tam bola viacej ako doma pomaly...:( je to fakt zabava ten posledny mesiac , mam sa na co tesit a to este v auguste v teple 😖

jjana17
18. máj 2010

ahoj lulu

mirka12011
18. máj 2010

no v piatok a v sobotu uz som mala na male sestricky stresovali okolo mna furt sa ma vypytovali na termin porodu a tak doktor 5min sa rozhodoval a nakoniec sme doma.....

lulu4
18. máj 2010

ahojky Janka, no co dnes ta nechyta upratovacia mania alebo varenie? ja sa zatial nemam k nicomu....
inak vcera som objednala do postielky uz aj paplonik, vankusik, nepremokavu plachtu a odsavacku na mliecko vsetko z mimibazaru nove od jednej predajkyne za super cenu dokopy 🙂 a slubila som manzelovi ze dam uz teraz s objednavanim pokoj... ved oblecko uz mame, tieto veci okolo postielky tiez... kozmetiku a vanicku kupime aj tu niekedy v juli a este ten kocik objednam v priebehu juna vyzera to tak

lulu4
18. máj 2010

fuuuha Miri tak to si mala fakt na male ako sa povie, ale tak hlavne, ze ste doma a co sa im zas nezdalo, mala si asi silnych poslickov a tvrdlo ti brusko ze? no ta tvoja malicka ti dava ale zabrat, ta ked bude vacsia by ta mala na rukach nosit pre to co si si vytrpela cez cele tehotenstvo 😵 inak ta zasielka ti este neprisla tie obliecky? ja este cakam tiez...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre