Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
25. máj 2010

@pepppe no moj muz sa skor prisposobi mne lebo ja bryndzove ani kapustne halusky nemusim a on to lubi tak to chodi vzdy k mojej mame na teketo jedla,,,xixi

@lulu4 inak to mas pravdu aj ten moj ako nie ze by bol sef kuchar ale vie navarit, take lahke jedla ako rozne salatiky, masko na masle a tak ako take hovadinky vie porobit aj ho to velmi bavi a to taky pysny je ze to varil on, a to je aj tym ze nie je v kute niekde pichnuty ale ked varim tak mi od zaciatku pomahal,,,
to svokra len pozera na mna ked sa pyta ze co sme varili a ja ze dnes varil tvoj syn kuracie prsia na bylinkovom masle,,,ona nan mna pozera a sa zacala smiat ze ci myslime na toho isteho chalana, a ja ze hej,,,,ze ked byval doma tak aj caj by mu prihorel

jjana17
25. máj 2010

@lulu4 ja nehovorim ani moj nie je tlsty, taky normalny ako pri svojej vyske a aj ruky ma jak spierac vymakane si neviem predstavit ze by mal 60kg
to by aj v robote v tych maskacoch vyzeral jak keby bol v armade dupackarov

dugyna
25. máj 2010

dievcata takze velka novina:
mala Natalka sa narodila 24.maja 23:20 ma 51cm a 3570g,
akurat mi jane pisala ze po 24h kontrakcii bola otvorena len na 5 cm, takze im urobili sekciu..ze je vytrapena a znicena ale ze su spolu.

Takze Jane gratulujem obom rodicom k Natalke 🙂

pepppe
25. máj 2010

😀 noo mnam to by som si jani aj dala,,,heh ja som uz zasmazku do polievky urobila,za chvilku sa bude papat,som uz inac hladna,,,,noo toho mojho by ozaj ten vietor odfukol,,,,heh ale to sa vsetko spravi,,ja si ho vykrmim pekne,,,lenze on sa aj pekne narobi v praci,,, 😀

pepppe
25. máj 2010

aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉 konecne sa dockala svojej vytuzenej malinkej,,,,jajha teraz im je pekne spolu super,,,,,verim musi byt po cisarskom dost vycerpana a ubolena

jjana17
25. máj 2010

Jej takze mala Natalka je uz na svete,,,krasna novinka
Jane prajem skore zotavenie, urcite to nemala lahke , ale uz su velka rodinka 🙂 🙂

tadotami
25. máj 2010

ahojte a jane gratulujem 😀

jjana17
25. máj 2010

tamus caves,,este sijes

tadotami
25. máj 2010

teraz som dosla.bola som krnatku kuknut tu supravu,oprazila som si zvysok sekanej a teraz ju tlacim do hlavy.

jjana17
25. máj 2010

no uz aj ja zacnam mat orchester v brusku asi pojdem aj ja si ohriat to leco,,,na ranajky som mala kakaovnik s jogurtom,,,a asi to bolo slabe pre nas s drobcom ked sme uz teraz hladny,,xixi
a co kupila si tej malej supravicku za tych 25€ alebo tych 10

tadotami
25. máj 2010

no kupila som jej teplaky,tricko,taku sadu gumiciek a celeniek,ja 2 nohavicky,tamarke 4gumicky do vlasov a teplaky a platila som tusim 8,50.a ci bude spokojna mi je jedno ale narocna je dost tak jej asi sanka spadne az na zem.musi konecne pochopit ze som 8mesiac bez prijmu a nekradnem.no a doma tiez treba dieta satit aj stravovat.takze ma smolu.

jjana17
25. máj 2010

no tak to si pekny nakup spravila a ta cena no wow,,,,ako ja toto nemam rada ked strasne je niekto narocny a nevie pochopit situáciu druheho ved vie ako ste na tom teraz

liv1
25. máj 2010

janefonda moc moc gratulujeeeeeem kraaasna novina. super 😵 tešíme sa na nové info o vás... 😉

jjana17
25. máj 2010

ja sa tak tesim na prve fotky malej natalky,,,,, 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
25. máj 2010

janefonda vyyyborne 🙂 gratulujem a vela zdravicka Vam obom.

natalia777
25. máj 2010

jane gratulujem 😀 k mojej menovkyni 😀 tak kto je z vas na rade teraz??? 😕

lusa889
25. máj 2010

Ahojte babule,
co tu noveho? uz nejak nestiham vas citat, kedze stiham dojst len na skok 😀
ako sa mavate, ako sa dari?

@janefonda GRATULUJEEEEM 🙂 vsetko dobre prajem obom, hlavne vela zdravicka a pohody 🙂

lusa889
25. máj 2010

@natalia777 ak sa nemylim a nezmeskala som nieco tak by mali byt na rade mirka a barbeys 🙂

tadotami
25. máj 2010

dalsia v poradi je myslim mirka 😀

lulu4
25. máj 2010

JANE tak to je najlepsia novina dna, ze uz mas malu Natalku pri sebe a konecne si sa jej dockala, musis sa teraz hlavne zotavit, urcite to nebolo pre teba lahke, ale malicka ti doda energie a sil... Prajem vela zdravicka a cakame dalsie infosky, ked Vas pustia domkov... A malinka ma krasne miery 😵

mimi21mimi
25. máj 2010

ale Mirka sa tu uz neukazuje, ci sa mylim?

lulu4
25. máj 2010

@mimi21mimi no Mirka sa tu neukazuje, mala ist vo stvrtok do menocky a porodnik mal rozhodnut ci pojde malicka o par dni skor von, lebo nemala nieco dobre na ctg, malinkej bilo rychlejsie srdienko a neviem kde je dnes, ani vcera tu nebola tusim... mozno aj ona je uz maminka, uvidiiime 😵

natalia777
25. máj 2010

lusa a aj tebe gratulujem k malinkej ani som si to nestihla vsimnut ze uz aj vy mate vase babatko pri sebe 😀

mimi21mimi
25. máj 2010

@lulu4 nooo to by sa tu pekne rozbehlo 🙂

tadotami
25. máj 2010

@lulu4 ale mirka tu vcera bola 😀 a moja intuicia mi hovori ze este neporodila 😀

lulu4
25. máj 2010

@tadotami tak to som bola potom ja asi mimo, ze som si tu Mirku nevsimla 😀 ale aj ja si este myslim, ze ona ma este cas 😀 a nebooj tvoja mala herecka doma sa potesi, tak nedostane adidasy ale to neznamena ze si jej nekupila pekne teplaky, tricko, celenky, ved toho dost dostane... a hlavne ty si spravila vela muziky za malo penazi co je super 😀

tadotami
25. máj 2010

inak aj jane som hovorila ze porodi v pondelok a nesklamala ani intuicion ani jane 😀 som tu sama v 33tt?hm,no asi.
tamarke rano o siestej zacalo sibat ze ona si chce ist s tetami pisat 😀 ju to vcera chytilo 😀

tadotami
25. máj 2010

offfffffffffffffujem sa 😀

lusa889
25. máj 2010

@natalia777 dakujeme 🙂

lusa889
25. máj 2010

babule, o porode som pisala na temu porodnica Kramare, tak si mrknite ak scete (str. 222)
prajem vam este pekny dnik, papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre