Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
1. jún 2010

@lulu4 dakujem

Jeeej sa musim pochvalit, prave mi volali (tusim z JOJky), ze nas (moj tanecny subor) pridu natacat do jednej relacie.... sa to tu moc tehotenstva netyka, ale som taka happy, ze sa musim pochvalit. 😀

jjana17
1. jún 2010

@mimi21mimi jeeeej tak to sa len pochval,,,tak to sa tesim spolu s tebou

tadotami
1. jún 2010

vybavena za hodinku aj s cestou.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami no vrav som na teba myslela

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami ako si dopadla?

@jjana17 dakujeme

tadotami
1. jún 2010

@lulu4 gratulujem k vysledkom
@mimi21mimi tebe k jojke a aj mne sa velmi paci oblecko s menom.ja som si objednala take bodicko vo flaske.cez bazar.je tam tusim som mamickin milacik.
@jjana17 poslala som ti ip.

vefi89
1. jún 2010

@lulu4 gratulujem k testom 😉

@garonka kde sa skrývaš?

danulienkaaa
1. jún 2010

ahojte, prepacte ze trosku vtrhavam, viem ze tu mirka pise (som mirkina kamoska z MS) ale mirke sa vcera narodila timka 😵 tak aj tu jej blahozelaaam 🙂

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi celkom v pohode.krpec sa zase o nieco posunul a sme zase o kusok viac otvoreny.dnes drzat dietu a zajtra poradna a objednal ma na zajtra na sono ladviny.magnezko 3x denne a vraj klud na lozku.podlozit aj mierne zadok.

vefi89
1. jún 2010

@tadotami čo si pojedla??? 😅

lulu4
1. jún 2010

@tadotami dakujem ale myslela som na teba ako som si tu citala ze sa nemas prave najlepsie zdravotne tak co bola si u lekara a co ti povedali?

lulu4
1. jún 2010

@vefi89 dakujem, a co maly Miško, buva ti ked tak prsi teda aspon tu tak by sa mu malo dobre spat? a zuby uz vysli ci trapia dalej?

vefi89
1. jún 2010

@lulu4 ako sa má Vladko??kopká??

vefi89
1. jún 2010

@lulu4 uf že prší ako sprosté, už ani von nemôžem, záplava vo dvore ☹ sme dole kopcom, tak z okolitých dvorov všetko steká sem 😠 a zúbky ešte trápia 😖

tadotami
1. jún 2010

@vefi89 vraj to nema nic spolocne s jedlom ale ked zvraciam mam rozdrazdeny zaludok a odporuca dietu.
@lulu4 som v celku ok aj ked sa vobec necitim dobre.zajtra budem mudrejsia.mam len jednu ladvinu a preto idem zajtra na sono.dr si mysli ze v tom je najvacsi problem.no uvidim.

vefi89
1. jún 2010

@tadotami dám ti sovju ak ti to pomôže a drobec bude zdravý 😉

tadotami
1. jún 2010

@vefi89 zvladli sme to pri tamarke tak si myslim ze aj teraz.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami tak len oddychuj,,manzel bol s tebou?

tadotami
1. jún 2010

isla som sama a po ceste som mu volala ze keby ma niekde poslal tak musi dojst domov.nechcem aby vela vymeskaval v robote lebo je tam ako zivnostnik a ak neodrobi hodiny strhnu mu 30% a to si nemozeme dovolit.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami aha no to som nevedela len si pisala ze ides volat manzelovi do prace tak ze ci ste boli spolu,,,

tadotami
1. jún 2010

@jjana17 zvladla som to celkom aj sama.v podstate ako vsetko doteraz.

mimi21mimi
1. jún 2010

Baby, nevideli ste niekde na nete alebo v obchode take oblaciky alebo cosi podobne, co sa dava hore na postielku ako menovka? 🙂 Ja som to videla v americkych filmoch v porodniciach... a velmi sa mi to pacilo, len neviem, kde hladat 😀

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi ja nemam ani potuchy o com pises.asi pozeram malo americkych filmov.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami ved ty si sikulka

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami keby som to este tak vedela rozumne popisat, cooo? 😀

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi skus tak ako debilovi a ja pochopim.

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi je to z dreva alebo z coho?

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami no mas detsku postielku... na tom dreve hore, nad hlavickou, tak tam by sa dal pripevnit oblacik s menom... asi umelohmotny.... tak taky oblacik znaham :D

garonka
1. jún 2010

@vefi89 halooooooooooo drahaaaaaaa ja tu len maly zazrak papal a sam sa hrať nebude 😠

vefi89
1. jún 2010

@garonka ach taaaak...sme v piatok očkovali 😝 bez reakcie 😝 😀 ako sa máte??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre