Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi co z prsta.z kona to teraz taham.do kelu to je toto system.nikto z dr nic nepovie len same skratky a debil jak mraky som potom.ved neviem co mozem a co nie cakat.pri tamare mi nic nebolo,dali tabletku 2 tyzdne po termine,vyvolali porod a bolo.a co ma toto znamenat to fakt neviem.

mimi21mimi
1. júl 2010

@maminakatka ja ani neviem ako sa poslickovia prejavuju... 😖 ci je to takato bolest ako pred menzesom. Takze ja si zatial sleduj, ci mi brusko neklesa, ked mavam tieto bolesti.

maminakatka
1. júl 2010

@mimi21mimi ved to ,ze ani ja uz neviem co to je -poslickovia ☹ .....brusko nekleslo este ,ale tak ja sa bojim uz ,lebo ak to na mna pride a maly je KP a za porodnikom ideme az 14 teho

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi
@maminakatka ja som pri prvom ziadnych poslov naspozorovala.ani som nevedela ze nieco take je.do teraz som studovala na nete co je to s score 10.slahne ma z tych skratiek.

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami Tami, lustis svoju diagnozu? a co su to ti poslickovia vlastne? ako sa to prejavuje?

mimi21mimi
1. júl 2010

aaach idem spravit velky nakup a mm nech si tasky ponosi do bytu 😠

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi je to taka narazova bolest ako pred mrchou.mas pocit ze kazdym momentom pride.trva to chvilu a potom to prestane.kym pri porodnych bolestiach sa to stupnuje a neprestane pokial neporodis.

elko69
1. júl 2010

@janee_ ja som plakala prve dva dni iba lebo to bol sok,tiez som si myslela ze som na to neni pripravena ale potom ako som ho videla n aultrazvuku a ked som citila kao sa hybe vo mne som bola neskutocne stastna..ono je to take lebo si uvedomujes ze zivot sa ti uz navzdy zmeni a uz budes za niekoho zotpovedna ale je to krasny pocit ked sa na teba pozre a usmeje...neboj to prejde...
@dugyna blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam k milovanej dcerke,nech je Miska len zdravucka a robi Vam radost..tesime sa na prve foto a rychlo sa zotav mamina...a aky je to pocit????
@maminakatka ani ja som toho moc nenaspala 😒

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami tak take nieco som mala teda.... aj som to hovorila doktorovi, ale nepovedal mi, co to ma znamenat.

elko69
1. júl 2010

@tadotami heh mna sa to akosik ani nestihali pytat kedze maly sa narodil o 2 tyzdne skor 🙂 vsetci skor boli prekvapeni.... 😀

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi pokial decku netrci hlava vonku tak asi nezaujem.aj tak sa da.

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami a ti doktori su tusim vsade rovnaki co pocuvam.... asi len ak si ich nezaplatis samozrejme.

tadotami
1. júl 2010

@elko69 tak to bud rada moja.ja si idem dnes kupit ten caj s ostruziny malinovej a tato ma bojovu ulohu.dnes ho pred sexom ani povoden nezachrani.co si robila ked 2 tyzdne skor vykukol krpec.

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi tak ale takto sme si sami naucili nasich panov doktorov.such do vacku stovecku,tisicocku,kluciky od auticka.ja som robila francuzske zemiaky.strcim mu tam tie?

elko69
1. júl 2010

@tadotami no a ja som ani nestihla mm znasilnit,lebo sak som sa bala skor tak som si to nechavala na ten 38 tt ze zacnema a kazdy den uz som sa tesila a vidis maly somnou vypiekol a isiel von skor..praveze nic take som nerobila,vlastne ja som stale upratovala nieco,ma nejaka mania asi pochytila, behala som po meste stale a tak,mna nebavilo byt doma...

tadotami
1. júl 2010

@elko69 mne ten 38tt aj skonci za chvilku.takze chce nechce musi.mne to ani velmi nechyba ale je to pre dobro veci takze tak.

hmla
1. júl 2010

@dugyna blahoželám k malej Miške a mamine rýchle zotavenie 😉

elko69
1. júl 2010

@tadotami hehe no sak treba dopomoct trosku tomu,nie? hocijako !!!!!!!!!!!! tak mm aj potesis praveze nie?

pepppe
1. júl 2010

@dugyna waaa super,takze dalsia maminka 😉super ze su obe kocky zdravucke,,,a gratulujem a nezabudni potom pridat foto malinkej mišky

gali
1. júl 2010

@dugyna gratulujem 🙂 hlavne nech ste zdrave a uz domka 😉

tadotami
1. júl 2010

jaaaaj ma slahne.v celej nitre nemaju ten zazracny caj z ostruziny malinovej.kupili sme ho az v cajovni.a uz ho chlipkam a cakam do 3 dni zazrak.

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami noo sak vacsina doktorov je takych..... co maly sa este nepyta von?

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi do teraz sme lietali po nitre koli tomu caju.na nervy.spicka jak svina v meste.na klokocine v kauflande kukali jak blbe na mna ze co to chcem.az na spitalskej v cajovni mali.vecer si teplu vanu zase napustim.

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami to skor asi lekaren nez Kaufland.... ale tak hlavne ze ste zohnali 🙂

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi to bola lekaren.a ani v jednej lekarni ho nemali.no na nervy.mm uz tak hresil ze len kraviny vymyslam.

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami jemu sa dobre hresi, ked nie je tehotny.... moj mi minule povedal, na co chcem rodit s epiduralkou.... 😠
ved co, ich to neboli....

tadotami
1. júl 2010

@mimi21mimi to su debilny chlapi.oni tochu nachladnu a su z toho hotovi.

mimi21mimi
1. júl 2010

@tadotami hej hej.... u muzskeho pohlavia sa "zomiera" aj na nadchu 😀

tadotami
1. júl 2010

baby ja uvazujem ci je ten moj mm zdravy.ze on chce miesto tadeasa meno nikolaj.tak som sa s nim povadila a tymto momentom ho nechcem pri porode.ze on nepojde na matriku s menom tadeas.skor pojde s nikolajom.cez moju mrtvolu.co uz vazne nema rozum?tak ma vytocil kurnik ze asi ani nezaspim.uz mam nervy.

zuzumajko
1. júl 2010

@tadotami a to ti vravi par tyzdnov pred porodom? ten snad chce vyvolat ten tvoj porod skor 😀 😀 ja z neho umrem!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre