Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
26. feb 2010

stastnevydatam no inak ja som bola u svojho lekara 9.2. a na 3D 15.2. a nebol problem,myslim ze horsie by to bolo ak by si sla obden ze jeden den k svojmu a druhy 3D,neviem myslim ze by to nemalo vadit...alebo ked sa bojis skus zavolat sestricke svojho dokyho a opytat sa preistotu...

lenocka84
26. feb 2010

stastnevydatam sono babatku nevadi, jedine co je nevyhoda mierne ohrieva plodovu vodu, a to moze byt babu neprijemne
ale inak mu nema cim skodit
ale urcite treba aspon 2-3 dni odstup

elko69
26. feb 2010

baby no konecne mi dosli dva baliky veciciek pre malinkeho od babky z Anglicka...uz sa tesim ked to pojdem vybrat a pokukam co tam je...hehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janefonda
26. feb 2010

elko vidim, ze o zabavu budes mat postarane 😉 sa budes isto zo vsetkeho vytesovat 🙂

mimi21mimi
26. feb 2010

Lulu4 .... pozeram, ze mame svadbu v jeden den 😀

mimi21mimi
26. feb 2010

V ktorom tyzdni sa robi druhy ultrazvuk? Ja uz chcem vediet, co to budeeeee.... jedenasteho ideme do Anglicka aj my, tak by som pokupila vecicky.

vejula
26. feb 2010

čavte kočky...

mimi myslím že okolo 20-21 tt sa robí 😉

garonka čaves, si k nám zavýtala, ako mamička, užívaš si to????

neboj elko... Aj ked čo čítam samí valibuci sa nám tu rodia 😀

lenocka84
26. feb 2010

mimi v 20tt morfologicky
nam sa tam synator ukazal ze ide byt chlap 😉

elko69
26. feb 2010

jane no sak hej lebo ona je v nakupovani blazon a teraz dosli dva baliky a to uz mi minule pisala ze nakupila dalsie veci ktore mi posle po niekom v maji a v juli teda dalsie,to je take strasne mile ked tie malilinke vecicky rozbaluje clovek...

mimi21mimi no az po tom 20 tt urcite...no nakup veru tam vyjdu 3 bodinka asi na 60 sk a u nas kolko 200-300 sk??

vejula to ani nehovor sak kto to ma vytlacit????au?? 🙂 🙂 🙂 🙂

vejula
26. feb 2010

no elko uvidíme ako nás prekvapia tie naše dieťtky... Snad sa to bude dať 😒 Ale z&atial ide podla tabuliek tak počítam okolo toho 3,5 kg... Snad 😒

mimi a ty čo si taká netrpezlivá... A čo myslíš že bude?

janefonda
26. feb 2010

to je super, ze nakupuje aspon budete mat a aj dobry pocit ku tomu, ze to nestalo tak moc. Ja nakupujem vsetko v akciach, uz aj na rocne dieta ak vidim nieco pekneho, tak to potom nebudem narychlo kupovat za predrazene ceny. Aj tu v Rakusku sa da dobre nakupit, ked su akcie, tak vzdy len pozeram co kde je a ak sa mi nieco paci tak kupujem. Nase maminy to robia rovnako 🙂

elko69
26. feb 2010

veji sak ale ty uz to mas za chvilu jak tak kuk - 35 tt hmmmmmmmmmmmmm to ja mam este cas teda oproti tebe...aj kamaratka ma uz 37 tt a padlo jej brusko tak cakam ci pojde este buduci tyzden somnou cvicit alebo uz nie :D lebo co chodime na cvicenie tak tam bola jedna v 39 tt este cvicit..sak jak vefi ta ma 42 a stale nic :D ta by mohla este aj teraz ist asi...hehe

natalia777
26. feb 2010

Ahojte baby, ako sa tu mate vsetky? vidim ze je tu plno novych buducich mamiciek 🙂 to je super 🙂
vefi: cakam na spravy o tebe kazdym dnom 😝 kedy ten maly lenivcek pride na svet 😀
kuk: dala som si najnovsie fotky mojej princeznej Chiarky 🙂

mimi21mimi
26. feb 2010

Ja sa nazdavam, ze to bude chlapec... aby som to nemala take jednoduche, kedze som od sestry dostala veci po jej dcera ... a tych je teda dost. :D

elko69
26. feb 2010

natalia jej krpcek maly jaka je zlatunka,ach ten sladky spanok,ze??? 🙂

natalia777
26. feb 2010

no ked takto spinka krasne ja by som ju zjedla najradsej 😝 dnes som s nou bola u lekara na kontrolu po 7 tyzdnoch a lekar mi povedal ze je nadmieru inteligentna 😀 na svoj vek, ha ha strasne sa tesim
aj klbiky mame krasne, vsetko super, veeeeelmi sa tesim, som sa musela pochvalit 😝

elko69
26. feb 2010

natalia a ty si ju aj balila na siroko ci nebolo treba?

janefonda
26. feb 2010

natalia naozaj krasnucka je malicka 😵

vejula
26. feb 2010

jeej natali tak to je super, len počkaj moc inteligentne dieťa to tiež nieje vždy výhra, ked ti len tak prejde cez rozum, alebo ťa odpalkuje tak že nebudeš vedieť čo povedať 😀 😀 😀 Jak môj bráško mal 5 rokov a fakt že som niekedy nevedela reagovať na jeho mudre reči 😝

jaj elko len teraz to už začína byť fest ťažké, hned sa zadýcham nič nevládzem tipujem že tento mesiac bude asi ten najťahší 😅

vefi89
26. feb 2010

nati no máš ty rozkošnú princeznú, už ozaj len korunku na hlávku a kralujete anglicku 🙂 s tým macom nemá chybu 🙂

natalia777
26. feb 2010

nie nebalila som, nemusis balit na siroko, nema to ziadny vyznam takto skoro, aspon do toho 6 tyzdna....potom sa uz ide na kontrolu a az tak sa to riesi...ale mne povedali ze predtym to netreba...tak som nebalila a je dobre
😀

vefi89
26. feb 2010

veji, ja by som tipovala, že tento mesiac aj porodíš 😀 😀 😀

vejula
26. feb 2010

jaj vefi veieš že by som aj brala, teda ak myslíš marec... Kluuudne v takom 38 tt by som už aj šla rodiť celkom s radosťou 😝

natalia777
26. feb 2010

jeeeej az teraz mi ukazalo vase prispevky, dakujem baby, ste zlate, aj vy budete mat take krasne deticky 😀
vejula, aj mna to napadlo ci je to take super 😀 mat take dietatko 😀
vefi: toho plysaka som jej dala na miesto mna lebo ona tak spinka nalepena na mne, a aby som mohla nieco urobit tak som jej ho tam dala 😝

elko69
26. feb 2010

vejula budem drzat palceky nech to zvladnes v pohodicke :D

ok babule letim uz off a pre baliky :D :D tesakujem sa jak mala..hehe

vefi89
26. feb 2010

nati, tak ty s ňou takto vybabreš??švagriá to tiež skúšala, ale jej sa to nedarí 😀 😀 inak je dobručká??alebo uplakaná??

vejula
26. feb 2010

vdaka elko šak si budeme držať prsty navzájom 😉

natali je to sranda mať take mudre dieťa, ale určite budeš na nu pyšná aj ked ti sem tam prejde cez rozum... Môj bráško ešte ani do školy nechodil a riešil sudoku 😝 Ale teraz sa mu akosi nechce v poslednom čase, najradšej by bednu pozeral a počítač, no ako všetky decka v jeho vekuuu. Kde su tie staré dobré časi ked sme skákali gumu a hrali cečka 😀 😀

vejula
26. feb 2010

Idem ja na chvílu s havom cik 😉

lucy1990
26. feb 2010

Ahojte 🙂 natali, kukla som do albumceku a rozplyvala som sa nad malinkou 😵 je uuuzasna 😀 kolko vazila ked sa narodila?

vejula
26. feb 2010

ahoj Luci asi sme tu samé 😒 Inač u nás začalo pršať ☹ Ani s havkáčom sa nemôžem poriadne vyvetrať, len tak aby sa nepovedalo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre