Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lusa889
16. apr 2010

veji, na bradavky je vraj okrem Aventu a Multi mam Lanolin dobry aj Bepanthen - len neviem ci sa musi umyvat, ....

Jane, ano cajik som kupila v lekarni (Ostruzina malinova) Ja som uz nakup v lekarni anbsolvovala, sesterka mi este odporucila destsky kupel pre novorodencom Oilathum, je to olejovy kupel a vraj je velmi dobry 🙂

tinkarisko
16. apr 2010

Ahojte co mate baby nove? Pochvalte sa mi.

tadotami
16. apr 2010

tinkarisko......ahoj 😀 😀 😀

tinkarisko
16. apr 2010

tadotami ahoj co porabas? 😀 🙂

tadotami
16. apr 2010

dala som si rozmrazit maso takze pojdm varit a konecne vykuklo slniecko 🙂 .

tinkarisko
16. apr 2010

No ja dnes nevarim,ja som si vcera navarila. 🙂 No konecne je pekne.

tadotami
16. apr 2010

ja som bola vcera indisponovana ☹

tinkarisko
16. apr 2010

A co sa stalo?

tadotami
16. apr 2010

bola som u diabeticky a opadla som ☹ ale uz je dobre 😀 krpec ma len trapi.bude to asi velky huncut.myslim ze je ozaj pravda ze dievcata su lepsie.

tinkarisko
16. apr 2010

no pekne teda. ☹ Aj ja uz chcem vediet co to bude som strasne zvedava.

tadotami
16. apr 2010

a co by si chcela?

tinkarisko
16. apr 2010

No mne je to jedno nech je to hlavne zdraveeeeeeeee. 🙂

tadotami
16. apr 2010

no ja som radsej chcela babu.ale bude to chlpec.uz mi je to tiez jedno.v sobotu idem jednej pani liecitelke aby mi ho posunula trochu lebo je velmi nizko a dost mi tlaci na mechur.aj dceru mi tak popravovala.

tinkarisko
16. apr 2010

No aj ja ale je mi to v podstate jedno.No aj mne tlaci na mechur. 😀

tadotami
16. apr 2010

na chvilku sa strtim 😵

janefonda
16. apr 2010

caute, ako sa vam dnes dari? No len sa teste zo slniecka, u nas bolo vcera cely den, ale dnes od rana pod mrakom, aj ked zatial este neprsi...a ani by nemuselo 😠

Lusa tak kupim buduci tyzden cajicek nech popijam, ja mam zatial hipp caj pre tehule a ten mi chuti dokonca aj mm ho pije 😉 Ved este ze na svk mam dobru znamu lekarnicku a ta mi poradi, ako bude najlepsie vediet. Zasa miniem eurace isto 😅

mirka12011
16. apr 2010

ahojte tak mali sme vcera tie prietoky mame 2kg placenta este stale ll cize som happy, prietoky su dobre a vyter dnes bol dobry v pondelok ma vypise na MD a mame ist k internistov skontrolovat oblicky pre opuchy.... 😀

janefonda
16. apr 2010

mirka tak aj vy krasne rastiete. Ja som zvedava kolko bude mat mala 21. ked mame konecne poradnu po mesiaci! 😉 Uz som zvedava co a ako. A super, ze aj placenta drzi 🙂

lusa889
16. apr 2010

ahojte,

mirka to video je fakt super 🙂
no vidis ake pekne vysledky ste mali, to je supeer, tesim sa s tebou
my sme mali ster este minuly tyzden, svom zvedava ake budu vysledky, hadam OK, ziaden bakter mi nechyba ani ATB k porodu 😀

pocko sa konecne umudrilo aj tu, tak som zvedava na ako dlho, aj kedy nesvietilo ale stacu ze nebude prsat, lebo mi je mokro este to len pocujem

mirka12011
16. apr 2010

hih no rastieme rastieme hlavne ze sa mame dobre 😀 v brusenku teda dufam, ze sa mame dobre 😀
a co ty ako sa dnes mas?
21.4? no ved to je na dalsi tt jejejej tak daj vediet tie kilecka potom 😝

lubka89
16. apr 2010

ahojte baby 🙂

tadotami
16. apr 2010

ahojte 😀 😀 😀

mirka12011
16. apr 2010

lusa tak ster bude dobry neboj
pocko tu svietilo rano slniecko a teraz sa zamracilo a bude prsat teda asi len prehanky
sak mame povodne skoro na vychode ta uz nech prestane prsat.....
ahoj lubka ako sa citis?

lubka89
16. apr 2010

Mirka už to čoskoro asi na mňa príde ... lebo cítim ako sa mi rozťahuje panva 😖

mirka12011
16. apr 2010

😉 no tak to je dobre nie? ci mas strach? ale moze to trvat este par dni aj 3tt co ti zostavaju juj bojis ci tesis? asi aj aj....

lusa889
16. apr 2010

lubka, aj mna uz asi tri tyzdne 😎 nemusi to byt znak porodu, teda aspon myslim,
niekde som citala 😎 ze v 9. mesiaci je to normalne, .... ale ze to je dost neprijemne miestami to nepisali 😖

mirka12011
16. apr 2010

babenky len vydrzte trosku este hihi

lubka89
16. apr 2010

mirka ja neviem ani sama .. ale aj sa bojim aj tesim 🙂 uz nech to mam za sebou 🙂
lusa je to strasne neprijemne 😖

tadotami
16. apr 2010

lusa to je fakt.lubka.......este stale mozes aj prenasat.babinko sa ti zosuva nizsie lebo je uz aj tazke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre