Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
19. apr 2010

lusa tak isto uz kazdy tt budes chodit hih juj to sa zas v cakarni nacakame...

lusa889
19. apr 2010

no ja len dufam, lebo ja som veeelmi dlho chodila kazdy mesiac, a teraz asi len 3 krat idem po dvoch tyzdnoch, ...a tiez sa mi celkom nepozdava ze do porodky na poradnu nastupujem skoro od 38 tyzdna, ddufam ze sa tam aspon 2 krat stihnem ukazat 😀

mirka12011
19. apr 2010

neboj ak je vsetko ok tak ta nebudu zbytocne nahlit, ale kazdy tt isto uz budes chodit tak dufaj, ze stihnes sa tam aj ukazat 😅

garonka
19. apr 2010

lusy aj tebe sa to pekne krati a pribudne sem ďalšie babenko 😵 teším sa na fotky 😵

mirka hej haja od 15:00 a som zvedava kedy vstane lebo do obeda spal iba hodinu rehotal sa a chcel sa rozpravať šak bol vyspaty po tych 8,5 hodinach 😀 😀 😀
a tvoji havovia aspoň drichmu ale naš sedí pri mne v kuchyni a čaka či sa mu ujde niečo z lasagni 😅

mirka12011
19. apr 2010

😀 no teda hladneho mas hafana asi tak nebud skupa a daj mu trosku 😀
no teda rehotal sa a uz aj rozpravat sa chcel tak on aky rychli je pocuj tu....aspon ste pokecali?

mirka12011
19. apr 2010

citala som co napisala leveretka o lenke v junovkach tak som rada ze su OK

garonka
19. apr 2010

mirka to sranda ako rano vstavame o pol 6 a on sa nezobudí s plačom ale sam so sebou sa rozprava a rehoce sa a ako sa otočim k nemu usmieva sa na plne hrdlo no užas 😵
a babätka tak od 2mesiacov pomaly rozoznavaju hlas a zvuky tak jeho asi môj škrekľavy hlas pripada smiešny 😀

lusa889
19. apr 2010

gari, sak to ze sa to krati a ja nejak nemam pocit, ze to uz tak blizko, alebo zeby som bola nejak pripraveny, sice to sa asi neda, .... 😝

mirka, viem ze ma neprehanaju ale ked ja sa na tie poradne tie poradnie tak tesim, jak mala niekedy, vypadnem z domu, doki vsetko skontroluje, pozrie malu a ja viem ze je vsetko ok 🙂
no ja sa splanujem minimalne 2 krat ukazat na tej poradni, potom moze mala svet, mm jej vcera opakoval dookola teminy kedy sa mu paci datum, ze by sa mohla narodi, tak som zvedava co z toho bude 😢

tadotami
19. apr 2010

ahojte

jjana17
19. apr 2010

ahojte, ako sa mavate? 🙂 🙂

lulu4
19. apr 2010

ahoooojte, tak sme doma z morfo UTZ - babo sa stale otacalo chrbtom az nakoniec zahlasila dokina, ze vidi bimbaska a vajcaky, takze cakame chlapceka 🙂

dugyna
19. apr 2010

lulu ja som si to myslela podla tvojich foteciek 🙂 gratulujem

lulu4
19. apr 2010

dugy: dakujem ti, ako ste to mohli vediet podla fotiek, ved stale vyzeram tak isto, teda zevraj niektore zienky co cakaju dievcata ospatneju ale neviem co je na tom pravdy 🙂

jjana17
19. apr 2010

lulu blahozelam,,,,,,,,tak syncek bude, mne to povedali minuly tyzden co cakame
🙂

miska1981
19. apr 2010

ahoojte,

lenocke srdecne gratulujem a prajem tiez len to naj do zivota, vela zdravicka a spolocnych usmevov 🙂 🙂 🙂

aj ja uz chceeeem............................v stredu idem konecne po mesiaci do poradne, u mojej dr. sa asi do konca tehu chodi raz za mesiac, bude mi brat krv a ster, uz sa nemozem dockat, dufam, ze mi povie, ze co nevidiet budem na rade 🙂 pacilo by sa mi 1.5. ale tak skoda, ze to nemozem ovplynvit.

lulu blahozem, ak si pamatam ty si aj dufala v chlapceka, vsak? 😉

neviete co je s janefondou, dlho som ju tu nevidela, dufam, ze ma nepredbehla 😅

lulu4
19. apr 2010

Janka dakujeem, viem ty si mala najprv napisane ze dievcatko ale to si nebola doktorka ista, to sme si pisali, takze vidis nakoniec obidve budeme mat chlapcekov 😀 mm bol so mnou aj vo vnutri a hned ten jeho usmev na tvari ked to povedala, bol zlaty 😵

lulu4
19. apr 2010

Miska: neboj ved teba to uz ozaj pomalicky caka... len si radsej pockaj nech sa pekne v termine narodi dcerka..
No ci som dufala v chlapceka? tazko povedat, skor som si to myslela, lebo mi to vsetci naokolo hovorili, ze to bude urcite chlapcek aj aj mm sa velmi potesil, hlavne aj to ze meno mame vyriesene, bude sa volat po nom 😵 ja som v podstate spokojna, nech sme zdravucki

jjana17
19. apr 2010

lulu presne tak,
aj mne sa strasne pacila reakcia mm, to bolo take krasne pre mna ked som videla ten zablesk v ociach,,,,,
aj si sa citila ze to bude syncek,,,,,,ja hej , sice pozerala som aj tie cinske kalendare tam bolo ze dievcatko, ale ja som stale citila ze chlapec, aj chute som mala take ako mala aj sestra ked cakala syna , z cokolady ma brucho boli ale ked si dam masko tak juuuj jedna radost

lulu4
19. apr 2010

Jani, u mna to bolo take vselijake jedny mi stale otlkali o hlavu, ze uvidis ze dievcatko, druhi ze jednoznacne chlapcek, ze som opeknela a pod... uz som nevedela comu verit 😵 chute som mala rozne, aj ked je pravda ze sladke mi moc neberie, radsej som mala slane a kysle 😵 a podla cinskeho to mne vyslo 😀

miska1981
19. apr 2010

lulu jasne, ze pockam hlavne nech je zdravucka, ale posledny tyzden je to fakt narocne uz je vsetko tazke a pripadam si, ze ma brusko dvesto kil, ale tak vydrzim, ale citim, ze babanko tam uz veru ani miesto nema...

tak mozes nakupovat vybavicku, alebo uz nieco mas?

mne dnes konecne prisiel kociar, tak som rada, ale nemam silu ho ani vyskusat, uz som fakt jak veleryba....ale je pekny aspon co vidim cez igelit
😝

jjana17
19. apr 2010

lulu , je to asi fakt individualne, no mna po sladkom strasne zacne brucho boliet, zaludok, uplne krce tak sa tomu musim vyhybat,,,,no ale vsetci okolo mi vraveli ze to bude syn tak im to aj vyslo
🙂 🙂 🙂

jjana17
19. apr 2010

miska cez co si si kocik objednala

lulu4
19. apr 2010

Miska: vsetko co mam zatial nakupene do vybavicky a aj brusko mam odfotene v albume, tak urob kuk 😵

lulu4
19. apr 2010

veru aj mna zaujima Miska aku znacku si objednavala a z akej stranky?

jjana17
19. apr 2010

lulu aj mas nejaky kocik vyhliadnuty,,,,,

lulu4
19. apr 2010

Jani ja by som chcela tento aj slusna cena za trojkombinaciu: http://www.e-kociky.sk/?95,jumper-x-kolekcia-kr...

jjana17
19. apr 2010

ja chcem zase tento http://www.e-kociky.sk/?190,danny-sport-prestig...

idem ho pozriet asi buduci tyzden ako vyzerá naozaj ,

mimi21mimi
19. apr 2010

Lulu, tych 35 cm na sirku lozka nie je malicko? Ked sa da babeno do fusaku? Moj manzel vybratl ABC design a ten ma este uzsie lozko - 33 cm, ale mne sa to zda malicko.

jjana17
19. apr 2010

a co poviete na rozmer toho co sa mne paci, co som citala o nom ze je velmi velka vanicka , este aj baby smile ma dost velku vanicku co som videla v obchode

lulu4
19. apr 2010

mimi: no ja som nad tou vanickou tiez spekulovala ale neviem ani zohnat v takej cene vacsiu vanicku.... nechcem drahsi ako 350 Eur a take ceny maju ozaj len tie e- kociky.sk.... tak jedine cez zimu bude to babo v hlbokej vanicke a potom na jar uz moze byt sportak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre