Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
28. apr 2010

mirka12011 no sak uz nech mame po poslickoch a nech uz mame drobcov pri sebe... 🙂

tadotami aj mna ked mi dosla v baliku...

tatiana1985
28. apr 2010

mirka rodila som v 40tt,takze v termine....a porod bol klasika, o pol 6rano mi odtiekla voda a o stvrt na 7 vravim mame:mami ta uz podme asi nie? 😀 som bola u nasich cez vikend vtedy,30km od presova 😀
billa nepoznam, ani z pocutia, ...my sme tam rodili pri hladkom, kudla tam bol...cop myslim...
inak tie porodne asistentkyto boli moje zname ...
mozno preto boli zlate 🙂 ale niee, aj sestricky na oddeleni potom boli mile,,,len jedny tam bola divoka 😀 neboj nic

tadotami
28. apr 2010

ty brdo mirka ja strasim?ve ty si ma vystrasila 🙂 ja som pri prvom nic tak nemala lebo posledne 2mesiace som bola v nemocke na udrziavani a na koniec mi museli porod vyvolat.ziadna slava ☹ ale ked som nastupila do nemocky vracala som a mala som pocit ako pri crevnej chripke.otvorena som bola na 3-4prsty.

elko69
28. apr 2010

tadotami ty si vracala pri porode ci ako??

jjana17
28. apr 2010

mirka ja som to lehatko si vyhliadla tu na bazare, ako uplne krasne zachovale nemam k tomu co dodat a za 20€ je podla mna dobra cena , ved to je len do 10kg takze potom hned sup do bezky

lulu ale ten fusacik v tom ppluxe je len ked objednas kociar s autosedacou

tadotami
28. apr 2010

jjana....ja spokojna velmi s mojim tatosom.a odkial budes mat to lehatko?som asi prehliadla.

mirka12011
28. apr 2010

no ja som billa dostala odporucanim lebo on bol porodnik v bardejove ale uz je v PO 2roky uz sme tam aj volali tak v maji tam mam ist...no teda sak maj je uz o 2dni hihi ale v utorok idem este za gynekologom....no a olejara poznas? zo starej nemocnici? aj nad tym som rozmyslala....
no tatiana tak ja som pocula ze niektore sestricky hlavne tie starsie su hnusne tak len nech ich tam neposlem do ...... 😀

lusa889
28. apr 2010

ahojte babulu, tak uz som s5 🙂
mirkka a ty sa kam chystas? este nie si v poradi 😀

jjana17
28. apr 2010

to lehatko som tu na konikovy tej panej pisala, a zajtra jej poslem korunky nech mi ho aj posle ,,,,,mala aj mordy este ale ked mne sa ten pomarancovy tak pacil aspon bude maly vykukat po farbe,,,,

tadotami
28. apr 2010

elko a poriadne!a po vyvolavacke som nevedela ci pojde vrchom alebo spodom.

lusa889
28. apr 2010

inak ja poslickov tiez nemam 😉

jjana17
28. apr 2010

Baby chcem sa vas spytat tý poslickovia to ako citite a od ktoreho tt to ste zacali citit a co citite hlavne

mirka12011
28. apr 2010

tadotami ja som tiez o nich nevedela len som sa to dozvedela ze posluckovia su bolest ako pri mrche a vo vyssom stadiu sa objavia ze to sa pripravujeme na porod ci co 😀 k tomu lonovka boli priserne hihi no teda ty si vraala pred porodom?
jjana tak to mas super cenu juj uz nech dojde ze?

mirka12011
28. apr 2010

jjana ja len od 34tt a su to take krciky ako pri mrche netvraju dlho....

tatiana1985
28. apr 2010

mirka musim ist, ale porozpravam ti v poho co a ako , co ja som tam zazila 🙂 len teraz utekam vonku s malou, cakaju ma.. vecer tu budem tak mozme pokecat, papaaa 😉

tadotami
28. apr 2010

no ja o tych slvnych poslickoch pocula prvy krat az tu 🙂 a to mam 30!no ostuda 😉

mirka12011
28. apr 2010

ok tatiana keby ze tu niesom napis IP a pokecame papa

tadotami
28. apr 2010

no a keby som si mala vybrat ze ci teraz vyvolat alebo nie tak urcite nie.podla mna su to umelo vyvolane bolesti a o to asi vacsie.si myslim.

elko69
28. apr 2010

baby uz jemoje krsniatko je uz na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
28. apr 2010

tadotami tak to sa malej teda asi velmi nechcelo ist co?
prv chcela a tak si to rozmyslela no teda...

jjana17
28. apr 2010

mirka no presne tak zajtra to lehatko objednam a juj sa budem vytesovat

a ty poslickovia su asi od ktoreho tt? lebo ja sem tam take jemne bolesti citim ale to fakt ze je nepatrne kratke

mirka12011
28. apr 2010

elko super gratulujeme.....

jjana17
28. apr 2010

ELKO to fakt blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

tadotami
28. apr 2010

elko a co je to?supeeeeer

jjana17
28. apr 2010

elko ale to ju moc netrapila a co aka je velika??

lulu4
28. apr 2010

Jjana: ja som to pochopila tak ze ked si objednam len hlboky a sportovy kocik tak mi to poslu bez toho vajicka za tu nizsiu cenu a nedostanem fusak zadarmo ale ty ked si to objednas aj s tym vajickom vsetko dokopy tak dostanes aj fusak... alebo k tej trojkombinacii hlboky, sportak, vajicko este aj autosedacku treba az potom ti daju fusak? uz som z toho vul 😀 ale tiez maju velmi dobre ceny... ja budem asi odtial objednavat...

tadotami
28. apr 2010

mirka ta ma teda natrapila 🙂 najskor ano potom nie.tak narodila sa v znameni vahy tak vahala ci zostat alebo ist 🙂

elko69
28. apr 2010

tadotami fuha tak na to sa netesim...hadam to nechyti aj mna...

jjana17 jak keby som mala dostt mrsku a uz asi dva tyzdne posledne to mavam,ale nie kazdy den zase...

lulu4
28. apr 2010

elko: supeeer tak gratulujem, ste sa s maminou dockali 😀 a ake dali malej meno? a rodila normalne ci cisarak?

mirka12011
28. apr 2010

no tak tadotami cista vaha sa nevedela rozhodnuat a to ti ako dlho vyvolavacku davali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre