Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
29. apr 2010

mirka ja som fakt zvedava co ti ten dr povie 😉

barbyes
29. apr 2010

tami to určite nepôjdeš tak skoro ak sa nejako nepreťažíš, neboj 🙂

xxveronikaxx
29. apr 2010

Ženy nebojíte sa tehotenstva a pôrodu?

dugyna
29. apr 2010

drzkosa to som rada ze som ta vyprovokovala 😉

garonka
29. apr 2010

ahojte čitam vas predbežne su tu nejake nove babätka či ešte nie? 🙂

barbyes
29. apr 2010

a čoho sa máme bať na tehotenstve? pôrod, no to je už iná, ale zvládli iné, zvládneme aj my 🙂 zbytočne sa stresovať nemá zmysel i tak k tomu dôjde a pôrodu sa nevyhneme 😉

xxveronikaxx
29. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dugyna
29. apr 2010

mirka musis sa setrit sup do postele

xxveronikaxx
29. apr 2010

len sa tak pýtam lebo ja od posledného pôrodu nechcem už byť tehotna

liv1
29. apr 2010

xxveronikaxx chod strasit do inej temy!!! vlastne ani tam!!!!!

tadotami
29. apr 2010

🙂 🙂 barby tk to mas sakra pravdu 🙂 🙂 bud to vyplujes alebo to z teba vyberu.ina moznost neexistuje 🙂
xxveronikaxx....a ktora sa neboji nech zdvihne ruku 🙂

lusa889
29. apr 2010

kazda sa bojime aj kazda sa s tym inak vyrovnava je indivindi, nemusise sa strasit navzajom, vsetko zvladneme 😉

babule, ja sa na dnes lucim, pekny dnik, pa

barbyes
29. apr 2010

presne tak, každý to vníma inak, ale ak ideš na sálu s tým, že máš stresy ako ..... a si celá strnulá a máš paniku a pod. tak je vysoká pravdepodobnosť, že si to privoláš a aj to tak bude. ja sa na pôrod teším a viem, že to bude všetko OK a v najlepšom poriadku a preto to tak aj bude 🙂

mirka12011
29. apr 2010

ahojte som spat bola som sa okupkat pripravit na zajtra a tak 😀
dugy ako bolo?

garonka
29. apr 2010

mirka čauko kam to zajtra ideššššššš? cik cik v pohode bolo? mne dnes vybehol tlak na 160/100 🙄

dugyna
29. apr 2010

gari ty mas taky vysoky tlak? ale to uz neni dobre sak ty uz si kolko po porode?

dugyna
29. apr 2010

mirka diky..dalo sa celkom...za 3h som mohla ist domov..takze celkom rychlo...ale aj tak sata cele 2h na nohach zaberak...

garonka
29. apr 2010

dugy ja mam tlak normal len dnes mi taky vyletel z nervoch u lekara potom sa znormalizoval
ja sa čertiť nesmiem vôbec

dugyna
29. apr 2010

veronika tak sa chod venovat svojmu diataku a nestras tu...minaj svoju energiu na uzitocnejsie veci...

dugyna
29. apr 2010

no lebo to neni dobre mlada baba taky vysoky tlak a tak dlho po porode...
tak sa necerti a doktora sa nesmies bat... 😉

garonka
29. apr 2010

dugy ja som mala v tehotenstve problem s tlakom tak mi taky vyletel i teraz ale pohoda je to oki
no nenervačila by som sa keby nas ti doktori neposielali kade tade a zbytočne no čo už

happy8051
29. apr 2010

baby caute 🙂

mam este kyselinu listovu dve balenia a tehotenske vitaminy, ktore sa maju brat do 12 tt mozem to brat aj teraz v 16tt nech uz to miniem?? ci mam darovat kamoske?

17.5. idem na amnio... ale nebojim sa 🙂)) tesim sa ze sa dozviem, co mam v brusku...

veronika... tvoj pokus o strasenie bol trosku dost trapny...

garonka
29. apr 2010

happy ak kamoška ich bude brať v pohode jej daruj aj ja som vitamínky ďalej posunula kamoške bola rada 🙂

mirka12011
29. apr 2010

dugy zvysene bielkoviny v moci mam ale internista povedal ze ok
zajtra idem do poradne.... 😀
dugy to je super a ako susedia?

dugyna
29. apr 2010

happy a co je napisane v pribalovo letaciku?je tam vyslovene zakazane brat to po 12TT?
ono je to preto do 12tt lebo vtedy je najdolezitejsia kys.listova...ale ja som acidofolan uzival este aj mnuly tyzden..
ale ak chces darovat kamoske v klude..ale hovorim k.litovu som brala dlho...
teraz beriem zelezi takze uz acidifolan neuzivam

miri ja vime ze ich mas zvysene..povedla ok preto lebo aj tie zvysene hornoty maju este uurcite normy..ked je to este ok 😉 😉
susedia ani my ich nespominaj...dneska piluju hore a vrtaju..a buchaju...sice nevrtaju stale ale uz aj tych 10 ier co sprvaili mi za dnes staci...uz som na nich alericka..

mirka12011
29. apr 2010

joj dugy viem tam malo byt garonka 😀
juj dugy tak nebudes s nimi asi kamoska co? hihi posli na nich hafana 😀

dugyna
29. apr 2010

miri ta susedova frajerka len pri dverach cuvala ked zbadala nasho psa.. 😀

mirka12011
29. apr 2010

😀 jej no vidis a doniesli uz ...... co mali?

dugyna
29. apr 2010

nie mirka nedoniesli.. 😠

a ty mas co nove?

mirka12011
29. apr 2010

dugy ale nic dnes zubar juj uz ho mam za sebou...
ganglion sa mi zasa spravil a mega to boli.....no neviem co s tym uz po 4 krat to vyberat nepojdem ako krava....
zjedla som placku a akosi sa mi vracia tak predychavam nech ostane dnu bo som brala vitaminky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre