Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
3. máj 2010

čavte kočky... Tak aj ja skoro, ma volať detska doktorka ohladom očka, lebo malý ma zahnisané a kvapky nepomahaju tak ideme ku očnej, len som si zabudla mobil u našich tak teraz ide ocino mi ho zaniesť... Som nervozna že či mi už nevolali 😒

mimi21mimi
3. máj 2010

Ahojte baby... ja som tu tiez len na skok, lebo dnes doobeda mam nejake vybavovacky. Ako pozeram dnes tu veru prva nie som, dnes je Vas kopec hore skor. 🙂

lusa889
3. máj 2010

ahoj veji, a z coho sa vam tak ocka zahnisali? z prievanu? neboj vsetko bude oki, babatka mavaju obcas ocka zahnusane bude to dobre. a kde byvaju vasi, nepojdes si pre mobil?

vejula
3. máj 2010

lusa no nam sa to zahnisalo ešte v nemocke asi na tretí den... Vôbec neviem či tam nejaký prievan chytil alebo čo 😕 ale kvapky nepomáhaju, tak uvidíme čo vymyslia, možno pôjde na preplach očnych kanalikov chudatenko moje zlatučké ☹

lulu4
3. máj 2010

lusa: tak nie vzdy vydrzim tak dlho hore, niekedy sa aj ja musim premahat, ze este toto napisat, este toto dokoncim... aj vcera to uz bolo len tak tak, ale uz som si hovorila, este dve strany no nedopises to uz? 😀
ale niekedy som aj ja priserne unavena, si musim niekedy aj poobede aspon na dve hodiny lahnut... cez vikend sme boli opekat u znamych a o stvrtej prisla na mna taka unava ze by som zaspala za minutu, tak sme isli normalne domov a ja som si isla pospat 😀

lusa889
3. máj 2010

ahoj mimi, len mam pocit ze tu o chvilku niekto nebude, kazda sme tu len na skok, ja tiez pojdem niieco povybavovat dooveda este mam nejake uradne resty ☹ tak nech mam uz konecne pokoj .... aspon na chvilku 😀

lulu4
3. máj 2010

veji: to je strasne co vsetko mozu tie babenka chytit v nemocke, no nic, pozri bude to dobre, mozno mu da na to iba nieco ine a nebude potrebny preplach... je to silak tvoj aj ked je drobnucky a bezbranny.... zvladnete to... drzkajte sa, bude to dobre uvidis 😵

jjana17
3. máj 2010

dobre ranko....
ako vidim uz ste hore, to som rada lebo som sa bala ze budem jedina
aj u vas tak straaaaasne prsi ☹ ☹ ☹

vejula
3. máj 2010

jj lulu verim tomu že nakoniec ten preplach nebude nutný, ale na druhej strane už sme využívali dvoje kvapiek a vôbec sa to nezlepšuje, tak ja fakt neviem... Ale maličký je silný, ako hovoríš, zvládne to, aj ked určite poplačká pokričí ale mamička ho rýchlo ukludní... Cicku do pusy a snad bude lepšie. No ved uvidím ako bude

lusa889
3. máj 2010

veji, to je neprijemne, ale radsej nech sa mu urobi ten preplach ako by ste sa mal trapit dalej ked kvapky nezabereju, nieje to nic prijemne pre maleho ☹

lulu ..... no to je jasne, ze posledne strany dopises aj keby nieviem ci bolo 😀 ja si poobede zdriemnej len niekedy a to je velmi vynimocne, lebo to zvycajne prezenie a spim dlho a potom v noci neviem spat 🙄

baby idem sa ja nachysta nech postiham vsetko co treba a nech som skoro doma a pisem na kona 😉 hadam mi dnes nohy neopuchnu 🙂

jjana17
3. máj 2010

ahoj vejula, tak vy mate s malickym taketo starosti? ale tak neboj urcite mu doktorka poradi a bude dobre

vejula
3. máj 2010

dakujem kočky..

lusa maš pravdu aj ja to takto beriem že radšej si vytrpíme qako keby mal mať potom celý život problém s očami

mirka12011
3. máj 2010

bre ranko....

jjana17
3. máj 2010

mirka dobre ranko

mirka12011
3. máj 2010

ahojte no teda dnes sa to tu rozbehlo od skoreho....
jjana ahojky ako sa mas?
tu krasne prsi sice uz asi neprsi hihi ale je pod mrakom tak sa mi nechce ani z postele ist zrobit kavu a ranajky hihi

jjana17
3. máj 2010

no mirka aj tu prsi strasne, rano som este stilhla ist na nakup do lidlu, dnes maju v akcii detske veci tak som bola nieco pokupit
🙂 🙂 🙂

tadotami
3. máj 2010

ahojte mamicky aj cakatelky 🙂

jjana17
3. máj 2010

bre ranko tami,,,asi som tu len ja

mirka12011
3. máj 2010

hmm janne a co si pekne kupila?
ahojky tadotami....

tadotami
3. máj 2010

lulu dakujem za komentar.to sme kupili krsniatku v anglicku a teraz s nam to vratilo.a stalo to nejako do 2£.na eura asi 2.
ja idem dnes do poradne 🙂 zatial by som chcela nieco uvarit ale nic ma nenapada 😒 este sa nestalo ze nieco po vikende zostane ☹

tadotami
3. máj 2010

baby tak som cakala do rana zazrak-no ze mi niekto pozehli a nic ☹ je to tu stale ☹

mirka12011
3. máj 2010

tadotami dnes mas poradnu juj no teda hlavne nech je vsetko ok a co ides fajne varit?

jjana17
3. máj 2010

mirka , sestra chcela pre maleho nejake body tak tie som zobrala , ja ich mam uz strasne vela a ja som malemu kupila sadu flasiek nuk ,,,,maly v dobrej cene 2 flasky 2 dudliky a hrkalka za 8€

tami,,,jej no aj ja cakam na taky zazrak ze by mi niekto ozehlil a stale je to tam,,,,,,ach aj varit si dnes musim ,,,vsetko sme popapali co sme mali na obed

tadotami
3. máj 2010

mirka nemam tusaka co navarit ☹ a poradna?no necakam nic zle,komplikacie ziadne takze davam tomu 10min.a ide sa domov.
len ma stve ten30tt stale 😒 ach jaj ved coskoro je to koniec zaciatku.
jjana.....posli mi tu maminu tvoju 😀

jjana17
3. máj 2010

jaj tami to utecie ako voda teraz tych posledych par tyzdnou
tami no ani nevrav hned by som maminu zavolala keby nie je v praci,,,,xixixixixi

mirka12011
3. máj 2010

jani tak to si dobre kupila
tadotami ale este je vela casu...

jjana17
3. máj 2010

mirka hej sice je ta sada flasiek a dudky az od 6 mesiaca ale bude mat,,,,,,
ako pozeram ty to mas za par,,,,pre drobceka vsetko nachystane??

tadotami
3. máj 2010

vcera som ukazala muzovi baby kocik bugaboo.chcela som vediet jeho nazor,no a smial sa jak sialenec.stal 700ecok a ze jeho babka mala lepsiu karu na jacmen.kukla som na bazar a mirka videla som ten tvoj a ako sportovy je super.take milene golfaciky a prakticke.a pridala si si prebalovacie pultiky.su velmi pekne.aj ja som nieco take chcela ale zial.drahe su jak slak.
inak v sobotu som dostala taku hrazdicku nad babino.taka som rada.u nas ju jedna mila pani chcela niekomu darovat tak mi ju dala.

mirka12011
3. máj 2010

jani no este oblecko na vankus a prikrivku do postielky hihi a sme ready a mne kozmetiku do porodky este.... 😀
a ty si ako natom?

tadotami
3. máj 2010

a vcera sme zistili ze krasny baldachyn sme dostali ale mame kolisku a neda sa tam ten stojan upevnit.tak ho ani kupovat nebudeme ale chcem aby tatko nejaky skusil urobit.a take to mohlo byt pekne ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre