Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lusa889
6. máj 2010

barby to je jasne ze pridu, ani ubytko nieje problem sak spat maju kde 🙂 ja sa nechcem trepat hned k nasim ale tak o par mesiacov by som sla, predsa mi bude lepsie v dome so zahradou na tu v panelaku, len o to mi islo, ...

vejula
6. máj 2010

ale vanička je o ničom lebo v nej nemôžete upevniť bábatko. aj ked vanička je pripasana tak bábo je v nej volne a to nemôže byť

elko69
6. máj 2010

no praveze vo vajicku by sa zevraj malo...ja neviem naozaj

vejula
6. máj 2010

lyusa o pár mesiacov už bábatko aj udrži hlávku takže v tom nieje problém

lusa889
6. máj 2010

veji, praveze v tom nasom kociku je aj asi troj alebo pat bodovy pas pre babo aj do vanicky, takze tam nie je volne, 🙂

lusa889
6. máj 2010

no som z toho debil baby, teba a riadny, .... este hodin diskurku s mm uvidim co on na to 🙂

barbyes
6. máj 2010

o pár mesiacov to podľa mňa bude úplne v pohode 🙂 ja som myslela, že hovoríš úplne o malinkom miminku, keď bude mať pár mesiacov tak úplne v poho

mirka12011
6. máj 2010

aj mne sa da vanicka pripevnit v aute a mame aj k vanicke bezpecnostny pas aby sa dalo babo upevnit vo vanicke no ale ja uz fakt teraz neviem

vejula
6. máj 2010

jáááj tak potom môžeš aj do vaničky podla mna
ale vravím o tých par mesiacov to už bude v poho aj vo vajičku

lusa889
6. máj 2010

barby aj ked to bude mat par mesiacov, mne to pride take neprirodzene pre male babo tak dlho sediet take zhrbene, ci jak je to tam poskladane 😒 aj mna by z toho chrbat bolel 😝

barbyes
6. máj 2010

juj moja, tak potom neviem 😒 je to dlhá cesta to je fakt, tak ale nejako ju musíš previesť...keď budete robiť časté prestávky a trošku sa s ňou poprechádzaš aby zmenila polohu tak to bude podľa mňa OK 😉 neboj, nejako to vyšpekuluješ

barbyes
6. máj 2010

baby, ja by som sa tak šla niekam aspoň na chvíľu prejsť

lusa889
6. máj 2010

barby len pekne vydrz, nech je vsetko v poriadku, prejdi sa trochu po byte kus na balkon a znova sup sup do postele, alebo sa skus niecim zamestnant, nieco citaj alebo tak 🙂

liv1
6. máj 2010

baby ja viem tak ze sa moze prevazat vo vanicke ked ma tie 5bodove pasy.... my sa teda urcite nechystame trcat niekolko mesiacov doma, myslim tym ze radi by sme na chatu, do Prahy atd., tak budeme to riesit asi takou vanickou, neskor vajickom. ale samozrejme kym bude uplne malinka tak nie daleke cesty..

barby vydrz pekne lezkaj 😉

mirka12011
6. máj 2010

babky mam v sebe jogurtik hih len dokedy 😀 😝 😉 uz si srandu musim zo seba sama robit 😎

liv1
6. máj 2010

miri dohovor jogurtiku nech nezmeni miesto pobytu 😀 😀 😀

mirka12011
6. máj 2010

no teda zatial to vyzera byt OK hihi len mi tvrdne brusko hih od rana vkuse a to bude tak az do vecera 😅

barbyes
6. máj 2010

mne už tvrdnúť tak často prestalo po tých tabletkách či dr nasadil, lebo už som mla chvíľami pocit, že mi snáď už ani nezmäkne, tak ale už OK 🙂

liv1
6. máj 2010

no mne chvalabohu uz tiez tolko netvrdne, alebo sa uz mozno tolko nesledujem 😅

mirka12011
6. máj 2010

no babenky mne zacalo tvrdnut pred 3dnami a tvrdne vkuse a magne b6 uz neberiem to sa berie do 35tt tak uz ani nemozem 😀

dugyna
6. máj 2010

Barby my chceme dat malu k dr.herzegovi na strecniansku,to bol moj lekar. Drzoska to bude roztahonie maternice,ale pokial by boli bolesti neprijemne al krce chod k dr.

barbyes
6. máj 2010

už som si našla jednu super na strečnianskej, to mám hneď oproti baráku, veľmi ju chvália, čo som pozerala v téme, ale aj toho tvojho odporúčali, vraj je super

barbyes
6. máj 2010

teraz pozerám, že ty píšeš tiež o strečnianskej, nevadí.... 😉

drzkosa
6. máj 2010

dugyna dakujem, pockam, pokial mi to bude silniet skocim k dr zatial to je ok len je to neprijemne vies...

barbyes
6. máj 2010

dugy alebo odporúčali na fedinke-Slezákovú a Španíkovú, tie sú vraj dobré a na tej strečnianskej baby odporúčali Gibalovú, asi tam rovno dnes zbehnem a uvidím čo povie, ordinuj poobede

drzkosa
6. máj 2010

baby co si myslite o sone, je to skodlive pre babo?

barbyes
6. máj 2010

to ti ako napadlo? 😅
samozrejme,že nie

liv1
6. máj 2010

drzkosa ze vraj nie je dobre casto ultrazvukovat. ale nazory sa roznia. kazdopadne presvecuje to vselico, tak asi uplne neskodne to nebude...

janinna11
6. máj 2010

Ahojte kocky, som tu opat na skok, ako sa mate??

Ahoj Liv, ako sa citits, lepsie??

janinna11
6. máj 2010

Liv vcera si tusim pisala o monitotroch, ja predtym, uz si sa rozhodla?? ja kupim Snuzu Halo, asi ju objednam z maderny, nazivo som ju videla v mothercare v auparku, zda sa mi celkom dobra, hlavne ked drobec zaspi mimo postielky, a v postielke asi Angelcare budem mat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre