Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
6. máj 2010

mňa už tiež začali otravovať tí poslíčkovia, ale našťastie sú zatiaľ slabunkí

barbyes
6. máj 2010

jej miri, ty ideš tiež zajtra do tej nemocky, tak si potom napíšeme čo a ako

mirka12011
6. máj 2010

no barbyes hnusaci su ne?

mirka12011
6. máj 2010

zatial to vyzera ze tam pojdem peso ta ked neporodim tu dialku ta budem happy 😅

barbyes
6. máj 2010

čo máš nemocku ďaleko od domu? mňa našťastie vezie manžel

janefonda
6. máj 2010

aj ja mam prave poslickov, ale znesitelnych... Nam dnes hovorili, ze ak mi odtecie doma plodovka treba si lahnut a zavolat si sanitku 😅 to by som sa v nej prvy krat viezla...

mirka12011
6. máj 2010

no mm ide do prace no chodia tam autobusss ale na taku hodinu ako mne treba tak nejde ani jeden 😅

barbyes
6. máj 2010

a načo jane? veď to máš ešte kopu času do reálneho pôrodu, či nie? 😕

barbyes
6. máj 2010

aj môj bude v práci, ale odíde a potom sa vráti, tvoj to nemôže tak urobiť?

mirka12011
6. máj 2010

nie mna keby tam aj chceli nechat co nenechaju hih tak my nema kto tasku doniest 😝

barbyes
6. máj 2010

no pekne čo robí? to by ho snáď pustili keby Ťa tam nechali..

janefonda
6. máj 2010

barbyes casu kopec, ale placenta je uz zrela na porod, tak to moze dojst kedykolvek. Aj brusendo uz kleslo, cize nam hovorili, co mame robit, ked to dojde 😉

vejula
6. máj 2010

ahojte kočky, tak my sme už doma z poradne a ážime už 4630g 😝 také malé prasiatko 😀 😀 😀

a čo vy kočky??Už ste začali sexovať??? 😝 😀

janefonda
6. máj 2010

veji jeeeej, tak to krasne rastiete 😵 Dufam, ze dnes sa s mm k niecomu dopracujeme 😅

My sme sa dnes hlasili k nasmu buducemu pediatrovi, ze ci nas vezme a sestricka zlata, -pravdaze, ze sa tesia a ze nam praju, aby nam to vsetko dobre dopadlo. Ze mame potom len zavolat, ked sa mala narodi 😉 Tak som rada, ze aj to sme vybavili 🙂

vejula
6. máj 2010

jj ja som tiež vybavovala týžden pred TP 😝 😅

vejula
6. máj 2010

a dakujemeeee, škoda že ho aj nemeraju

janefonda
6. máj 2010

veji ved kam sa ponahlat, ze? 😀 staci aj tyzden pre TP 😉

Zmeraj si ho doma, ved hadam mate nejaky krajcirsky meter 🙂

vejula
6. máj 2010

jj jane uplne stačí, aspon vedel že musí pekne počkať a nepýtaťž sa moc skoro... 😀 A zmeram ho veru sama trošku ho vynaťahujem 😀

barbyes
6. máj 2010

ja som dnes tiež chcela ísť, ale už to asi moc nestíham 😒 teda, stihla by som, ale mám rozpozeranú kriminálku 🙂 zajtra je tam do 12.00 tak tam možno zbehnem zajtra

elko69
6. máj 2010

baby a kedy je vhodne zacat sexovat podl avas??okolo 38 tt???

liv1
6. máj 2010

dakujem babulky za tie typy na monitory, kupim teda ten angelcare 401 a aj to co sa dava na plienku. super, mam dalsiu vec vybavenu 🙂

janefonda
6. máj 2010

liv aj my mame angelcare 401 😉

veji len pekne pomeraj, ponatahuj.... a daj vediet aky ste uz veliky 😉

elko kedy je to vhodne neviem, ale viem, ze mi to uz chyba, takze u mna to je vhodne dnes 😀

vejula
6. máj 2010

jane 😀 😀 😀

elko mne v 36týždni povedal gyndoš že nech začnem s predpôrodnou prípravou čiže častým sexom 😉 ale môžeš aj teraz určite, len potom by to malo byť na každodennom poriadku 😉 😵

vejula
6. máj 2010

inač ja už sa tiež pomaly chystam keksikovať, len ešte trocha krvacam ale tak do konca týždna by to už mohlo prejsť 😉

lubka89
6. máj 2010

ahoj vejula ty si uz bola z malinkym vonku?

vejula
6. máj 2010

lubka - jasnačkááá. Prvý krát sme boli ked mal malý týžden a dva dni 😉

lubka89
6. máj 2010

no a aj medzi ludmi ? lebo mne kazdy vravi aby som este neisla

vejula
6. máj 2010

lubka my sme boli najprv len tak sa prejsť, nie moc medzi ludí, ale už sme boli aj u našich aj u svokrovcoch a u starkých. Ale to sme začali trošku neskôr, lebo každý ten byt ma svoje špecifika na ktoré si bábo musí pomaly zvykať, tak len postupne.. Najprv chodte len tak na prechádzku a na navštevy radšej až trošku neskôr... Ale ja som bola už ked mal malý 2 týždne, a nič sa nestalo.

lulu4
6. máj 2010

ahojte je tu este niekto? ci zase je to tu prazdne?

mimi21mimi
6. máj 2010

ahojky lulu... ja som tu 🙂 konecne som dorazila domov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre