Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

chrenkovae
4. sep 2010

@lulu4všetko dobre vam prajem hlavne vela vela zdravička a radosti 🙂

chrenkovae
4. sep 2010

@linea22 tak prajem krasne a bezproblemove tehotenstvo 🙂 ja mam dneska termin a ešte stale nič ☹

gali
4. sep 2010

@mnavik joj, mne skoro, lebo ja som hned vedela, ze som tehotna a test som si urobila len na "potvrdenie". Este mi ani mesiacky nemeskali. Ale bola len taka slabulinka ciarocka.

@solinka
@linea22 gratulujeme dievcata a vitajte. My uz pomaly koncime, treba sem nove tvare a tehulky 😉

gali
4. sep 2010

@chrenkovae hadam by si ma nechcela predbehnut 😀 😀 😀 Len vydrz, vidis ako ja statocne drzim a drzim... 😀 ale uz je to skor o nervoch, ale zatial sa drzim pri zdravom rozume, len sa asi strasne vela posledne dni pozorujem...

janefonda
4. sep 2010

@solinka
@linea22 aj ja tu vítam nové tehule, ako gali napísala treba sem nové tváre, keďže väčšina z nás sú už maminy a niektoré majú tesne predtým! Užívajte si tieto krásne tehu chvíle!!!! 😵

janefonda
4. sep 2010

@gali v pondelok ďalšia poradňa? 😀 😀 😀 či už pôrod? 😉

8808
4. sep 2010

suhlasim.. (: ale aj ked viem co ma caka, tak sa tak isto bojim porodu ako prvy krat.. keby sa to dalo nejako urobit aby to nebolo take hrozne ((:: 😀 a my uz nasu malu pripravujeme ze v brusku je babo a ono teraz spinka... a ked bude vecsia tak pride ku nam.. a ona taka zlata da vzdy pusinku na brusko tomu babetku.. aj ked je este mala aby to tak chapaLA-13mesiacov.. .ale radost velka ((::

chrenkovae
4. sep 2010

@gali no čo ty vieš možno pôjdeme naraz ked ty to nevyšlo z lulu tak možno so mnou je strašne to čakanie hlavne pre teba ked už prenašaš

mirka12011
4. sep 2010

@janefonda ach jaj mame opuchnute dasienka a biele bodky na dasnach k tomu si davame do pusky rucky co sme nikdy nerobili a sme nervozne a reveme ☹

mnavik
4. sep 2010

gali@ako si to vedela??ja co som si vcera kupila test tak tam ani citlivost napisana nie je.uvidime v utorok a skadial si??a kam ides rodit??

gali
4. sep 2010

@janefonda poradna 😀 😀 😀 , vsak kam sa mam ponahlat... 😉

@chrenkovae som akosi az podozrivo kludna, skor je uz vynervacene okolie a ja sa tak dobre bavim... 😀 a najlepsia je otazka: "Tak kedy to cakas?" a ja poviem: dnes, vcera, predvcerom... a ako plynu dni 😎

@mnavik tolko veci mi bolo cudnych. Nie take, ze napinanie, ale bolo mi telo a to mne nebyva, zadychala som sa pri minimalnom pohybe a to pravidelne sportujem a tak jedno s druhym...

janefonda
4. sep 2010

@gali moja odpoved na to, ze kedy to uz bude bola ku koncu, uz vcera bolo neskoro 🙂 Mozno ma nakoniec trhnes v prenasani 😠

chrenkovae
4. sep 2010

@gali no však to aj u mna je to tak len sa vypituju že kedy už že čo ešte robim doma 🙂 ked to dojde tak to dojde su viac nedočkavi ako ja.Lulu ako sa ma kedy sa jej narodil malinky? 🙂 určite musi byť štastna že to ma za sebou a malinkeho ma pri sebe

elko69
4. sep 2010

@mimi21mimi a kojis este alebo uz len prikrmujes??no to ma aj jakub ze sa nevie ulozit niekedy ale tak ked ho neviem ucicikat na rukach tak ho polozim na postel,dam mu dudel,plienku do rucicky a tlapkam po zadocku alebo po hlavke hladim a potom zahaja

mimi21mimi
4. sep 2010

@elko69 naposledy pred dvoma dnami trochu islo s prs mlieka, ale minimum, tak ale skusam statocne dalej, aj ked ma to uz nebavi....

riag
4. sep 2010

@lulu4 Lucka,Gratulujem k Vladkovi 🙂 Vela zdravicka a lasky prajem 🙂 🙂 🙂

kwa_kwa
4. sep 2010

chcete nove tvare??? Tak som tu.. :D

gali
5. sep 2010

@janefonda
@chrenkovae dievcata, mam pocit, ze dnes by to slo... Von mrcha cas, tak co budem doma po daromnici vysedavat? 😀 😀 😀 Od 4h mam bolesti a uz je to tusim kazdych 7min. Len neviem ci sa dostanem na net ☹ , tak napisem potom Lulu, ona bude urcite skor doma ako ja. Nejak sa tam netrham v rychlosti, lebo tych 7min. je dostatocne dlhych, aby som zabudla... 😀 Zevraj nedelne deti su stastne deti, som zvedava ci to nase bude nedelne a aj stastne.

@kwa_kwa vitaj 😉

chrenkovae
5. sep 2010

@gali juj tak všetko dobre ty prajem nach to maš čim skôr za sebou a hlavne bezbolestne držim palšeky nech ste v poriadku s malinkou 🙂

chrenkovae
5. sep 2010

baby už aj ja chcem isť dneska 🙂

happy8051
5. sep 2010

@gali jeeej, zeby uz??? tak sa drz, nech je malinka vonku lahko a rychlo 🙂 mslim na teba

mimi21mimi
5. sep 2010

@gali Drrrrrrrrrrrrz sa 🙂

janefonda
5. sep 2010

@gali veľa síl! želám krásny pôrod!!!

@kwa_kwa no vitaj v tejto témičke!!!

solinka
5. sep 2010

@janefonda ďakujem za privítanie 🙂
a blahoželám k nádhernej dcére 🙂

janefonda
5. sep 2010

@solinka teraz táto téma bude postavená na vás, keďže my sme už väčšinou v téme prvýkrát tehotné už mamičkami 😉 pozerám, že si dostala krásny dar na narodeniny 😵

dugyna
5. sep 2010

@lulu4 gratulujem k Vladkovi a prajem vam vela zdravicka a uzivaj si mamickovanie plnymi duskami deticky velmi rychlo rastu 🙂

solinka
5. sep 2010

@janefonda hej hej moja 🙂 na 30 som dostala ,-pozitívne teho testy 🙂 čakali sme na anjela 8 rokov ....

chrenkovae
5. sep 2010

ahojte babenky tie ktore mate už skusenosti tak prosim o radu ked už začnu pravidelne kontrakcie je to bolestive alebo da sa to vydržať ako to je prosim o popis dakujem moc krat

janefonda
5. sep 2010

@chrenkovae už ti píšem asi dosť neskoro....no ale u mňa to bolo spočiatku akoby tvrdnutie bruška pravidelné...nie moc bolestivé. Keď mi tvrdlo bruško každých 5 min. šli sme do špitála, tam mi odtiekla plodová voda a potom sa začali riadne kontrakcie 😠

elko69
5. sep 2010

@mimi21mimi inak ja uz pomaly odstavujem a dnes bol cely den na umelom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre