Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. dec 2009

hmm mne sa zda ze pre vsetkych aj pre tych co uz su na materskej aspon tak som citala,ale je to otazne ci to schvalia...ved si predstav 18rocne dievca co skoncilo skolu a porodi ako mala este robit niekde a ta ministerka co hovorila o zvysovani hovorila o vsetkych, ze teraz co je to tych 165 ci kolko eur vystaci tak na plienky a mlieko a na obliecko a tak uz nie, tak ze dala navrh...

vierapp
16. dec 2009

ja už mám tiež výbavičku, dosť veľa vecí som kupovala v Poľsku vyšlo ma to o polovicu lacnejšie 🙂

lenocka84
16. dec 2009

vefi na ten som dnes pozerala
ale vyhral ten co som teraz pridala
aj to je normal cena, myslim

garonka
16. dec 2009

Natali prala som v lovele tekuty prašok ale sa mi zda že nejake vecičky su tvrde ale ak sa vyžehlia tak hadam zmäknu, no zavinovačku som ešte neprala ale deky ano, a kvapla som aj avivaž nech to vonia troška

Vierka to je klasicky utz, zisťuje sa či je babenko dobre vyživovane

vierapp
16. dec 2009

mne sa tiež zdá že to platí aj pre tie čo sú už na materskej vraj treba po novom roku požiadať o zvýšenie

vefi89
16. dec 2009

Mirka, nie, určite to je len pre tie, ktoré odvádzali do soc. poisťovni. ja som sa nad tým tiež akurát včera zamýšľala, je to svinstvo, zo strany vlády, že takto vykorisťujú, že ktoré decko sa má mať lepšie a ktoré zasa nie. ale zasa na druhej strane si vezmi cigánov a darmožráčov, že oni niky robiť ani nebudú, a čím viac peňazí dostanú, tým viac háveďe nám tu bude behať 😀 😀

mirka12011
16. dec 2009

leni krasny kocik mne sa prave kombinacia s ciernom paci kolko stoji?

mirka12011
16. dec 2009

no uvidime, ako to napokon bude a ci sa vobec nieco zmeni, ved nasa vlada je trosku zaostala....

vefi89
16. dec 2009

luci, aspoň si dala detskú aviváž?

vefi89
16. dec 2009

mirka, vláda to schválila, platí to od 1.1.2010

natalia777
16. dec 2009

vefi su tu normalne chybala 🙂 a mozno to bude zniet blbo ale na akej teplote to mam vyprat? a mozem to hodit do pracky? teda tu deku aj zavinovacku aby sa nezrazilo 😕

vierapp
16. dec 2009

naozaj krásny kočík, mi máme taký ktorý som vôbec nechcela kvôli tomu že ležím išiel na nákup manžel a ako na truc kúpil ten čo som moc nechcela je ťažký ale čo už

mirka12011
16. dec 2009

hmm tak to je rychlost a porodne dostanes ci to sa dostava len pri prvom babatku?

lenocka84
16. dec 2009

Mirka IP

garonka
16. dec 2009

vefi jasne dala avivaž silan pre deti ale len trocha ostatne veci som prala bez avivaže

Natali skus dať na 30 stupňov prať aby sa nezrazila ja som deku tak prala ale zavinovačku ešte neviem bojím sa hoci je tam poznamka že sa ma šetrne prať ale tu v byte si ručne ju neviem predstavit vyprať ručne 🙄

vefi89
16. dec 2009

natali ďakujem 😉 ja periem všetko na 40-tke, ale nie,že to hodíš spolu prať. ja som zavinovačky prala normálne s oblečkom, deky zvlášť, aj futro so zavinovačiek zvlášť. Ak sa bojíš, a máš novšiu pračku, tak daj na ručné pranie, to určite neublíži

garonka
16. dec 2009

vierka kočík je krasny červena a čierna je super kombinacia 😉

vierapp
16. dec 2009

čo sa týka prania zavinovačky, ja som sa tiež bála, aby sa nezničila, ale tým, že som šla do nemocnice, a báli sme sa, že porosím skôr a nič nebude prichystané, tak prala veci svokra, tak to som sa bála viac, ma zvyk zafarbyť veci...

mirka12011
16. dec 2009

leni dakujem...

vefi89
16. dec 2009

Mirka, dostanem, to je moje prvé, tie ostatné dve sú mužove.

Garonka, daj prať na ručné pranie, keď sa bojíš, alebo na vlnu, aj to je jemný program

lenocka84
16. dec 2009

http://www.dobrywozek.pl/index.php?splash=1

lusy kuki tento
ten chcem najnovsie ja

vierapp
16. dec 2009

garonka, ďakujem.... 🙂

vefi89
16. dec 2009

leni, veľmi pekný je ,taký pestrý 🙂

lubka89
16. dec 2009

ahojte babiky ako sa mate?

lenocka84
16. dec 2009

vefi to sa mi na nom paci
taky zivy, a super cena tam je nato ze je aj s autosedackou

vefi89
16. dec 2009

jéééééééj, u nás snežííííííííííí

garonka
16. dec 2009

Leni to je užaasnyyyyyyyyyyy kočiarik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vefi no skusim dať tak prať 😀

vefi89
16. dec 2009

lubka ahooooj

leni, ale nebojíš sa z poľska??tam asi ťažko budeš môcť vyreklamovať, či nie??

natalia777
16. dec 2009

leni, ten cierny kocik s kvietkami je krasny 🙂 to kde si taky nasla?

vefi do ritky ja som to hodila spolu 😕 ale dala som na delikatne pranie 😕 tak a teraz som zvedava co vytiahnem 😀

vierapp
16. dec 2009

vefi, to u nás, sneži stále, tešila som sa z toho ako malá, mám rada Vianoce na snehu............. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre