Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
19. dec 2009

treba si uzit sneh kym je ved aj s hafanmi ked idem von su seven haven...a to este nerozbalili darceky 😅

garonka
19. dec 2009

elko no lebo babka nevie čo s perinami 😀 aj my ich nukala či ich nechcem používať no 40ročne periny? fuha radšej antialergicke 😎

garonka
19. dec 2009

mirka teplo sa obleč a aj bruško nech je v teple 😉

mirka12011
19. dec 2009

no to jo je pod silonkami 😀

garonka
19. dec 2009

hrube pančuchy ber 😀

lenocka84
19. dec 2009

tu sype stale, a celkom ze dost
uz hucim do polovicky ze podme von kym snezi
no amte ho vidiet, lepi si modely
pooraziii ma

lenocka84
19. dec 2009

baby kam ste zmizli???
uz 2hod Vas niet
ja som bola s detmi vonku, trochu si uzivat snehu
paradne bolo

vejula
19. dec 2009

čavi lenočky. No ja som tu.... Sme boli dnes v Poľsku. PRíšerná zima bola, tak sme tam moc dlho nepobudli, rýchlo sme pobehali čo sme mali a frčali sme domov. Na nákupy pre maličkého ešte pôjdeme tak o dva mesiace.

garonka
19. dec 2009

čauko

veji ešte raz pôjdete do Poľska? a čo ste dnes kupili?

lenocka84
19. dec 2009

ahojky
veji a co ste kupovali dnes?
ja sa chystam do polska tak vo februari marci
a kam chodite?

garonka
19. dec 2009

leni ty furt tu? 😀
ja som bola v oktobri a ľuďom preskakovalo koľko ich bolo na trhu, my chodíme do Noveho Targu a je tam aj obchod pre babenka Baby dom ale tam sme sa nedostali nevladala som 😒

rogerka
19. dec 2009

cafte babula, vy ste este tu? 🙂

garonka
19. dec 2009

rogerka ahojky ako si sa dnes mala?

rogerka
19. dec 2009

ako sa mate, co ste robili?
my sme boli doobeda na nakupoch, no vela sme toho nekupili... ludia besni ako pred vianocami, az som obcas mala strach, nech ma niekto neprevalcuje 😕 ale vacsinou som sa stretla s tym, ze ked niekto videl moj velky pupok, vyocil oci a utekal kade lahsie, akoby to bola nejaka choroba 😀
uz sa tesim, ako po vianociach pojdeme nakupovat pre malicke 🙂

rogerka
19. dec 2009

ahoj gari 🙂
uz mame aj stromcek ozdobeny 🙂 drahy ho priniesol z pivnice, len vyzera tak chudobne, mame len 7 gul a este taku jednu sadu drevenych ozdob 😅 mozno este co to dokupime

garonka
19. dec 2009

rogi no dnes bolo neskutočne blaznivo v obchodoch aj v spravach bolo že doprava kolabovala, šialeny to narod, ja som dnes cely deň doma, hnačka furt neustupila už ma to štve druhy deň 😠 a doki mi vravel, pokym nemam teplotu a nevraciam mam si dať smectu ale ani ta nejak nepomaha, počkam aky bude zajtra deň a v pondelok naklušem k doktor. ak neprejde 😠

rogerka
19. dec 2009

a sama som doma, drahy siel na vianocny poker, posledny v tomto roku, tak uvidime, kedy a ako pride 😀

garonka
19. dec 2009

my sme ešte stromček nestihli ozdobiť keby som neležala cely deň 😠

rogerka
19. dec 2009

skus banany k tej smecte a len suche papaj. nejake susienky, suchare, suche rozky a pod. nic moc, ale mohlo by to pomoct. a ryzu bez bujonu 😉

garonka
19. dec 2009

môj bol dve hodky v obchode nemala som vodu a jedna pokladňa šla a v sobotu večer si robia pokladničky veget 🙄

rogerka
19. dec 2009

no, ten nas maly s par oozdobami bol za 10 minut vybaveny 😀 treba si aj polezat a oddychnut 😉
ja som planovala este dnes piect, ale sa mi nechce. drahy ani vsetok riad neumyl, tak mam zabavu, keby som sa nudila 😉

garonka
19. dec 2009

už som jedla banany, ryžu, varene mäso vo vode, ah jaj no dufam, že do zajtra budeme oki, a aj drahy mi kupil vodu na žaludok tak som zvedava ☹

rogerka
19. dec 2009

tak to uz mohol urobit komplet predvianocny nakup, vtedy by sa mu oplatilo cakat 2 hodiny v pokladni 😎

rogerka
19. dec 2009

nezavidim ti... snad sa ti rychlo polepsi. hlavne nejedz nic mastne, neviem, ci to masko bol dobry napad... 😒

vejula
19. dec 2009

no kočky my sme kupili stromček ozdoby svetielka také hlupostičky a drahý mi kúpil pod stromček kabát, bo už sa moje brucho veľké nezmestí do starých bund čo mám... A také hlupostičky ako rukavice a také drobnosti.
Inač chodíme do Tešína na trhy a veľša ľudí tam už nebolo lebo sme prišli tesne pred obedom a o chvílu už balili tak sme to vychytali bez nejakých veľkých davov. Super 😀

garonka
19. dec 2009

doki mi vravel kuracie vo vode uvariť len maly kusok ku ryži aj ryžu vo vode sme varili no fuj, už sa bojím o maleho môj chudačik ☹

rogerka
19. dec 2009

gari, neboj o maleho, ten ma lepsiu stravu ako ty 😉 vezme si co potrebuje, ma sa dobre, to si bud ista 😉

ahoj veji 🙂 super, ze ste to tak vymakli, vy uz mozete vianocovat aj zajtra 😉

garonka
19. dec 2009

rogi no to hej kopcuje ma do žaludka ako len vie 🙄 ale hlavne, že sa vrtí 😀
čo dnes pozeraš v telke? ja som si stiahla z netu rozpravku 😀

vejula
19. dec 2009

😀 no ešte nie... Musím poupratovať tak, lebo to tu ešte nevyzerá bohvie ako... Ale ked mi máme stále bnordel a stále sa snažím upratov&ať ale nejako sa mi nedarí aby to tu bolo na jedničku. Neviem prečo, nie som ten typ čo každý den umýva podlahy a utiera prach. Mne to stačí tak dva krát do týždna a kedže máme psíka tak tie chlpy a tak... No čo už 😅

rogerka
19. dec 2009

ty s tymi tvojimi rozpravkami 😀 keby to mne niekto stahoval, tiez kukam rozpravky 😀 zatial mam pustenu jojku, uvidime, co kde pojde... a ked nikde nic, mozem ist riad umyvat...

veji, aj ja mam doma bordelik a nejake velke predvianocne upratovanie ani nechystam. tento rok sme na jesen prerabali, tak mam upratovania plne zuby 😠 len utriem prach, povysava manzel, umyjeme dlazku a konec 🙂 ak by sa mu velmi chcelo, moze poumyvat okna, ja sa na to nechystam, nechcem sa moc natahovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre