Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
27. dec 2009

garonka tak neboj najskor sa urazi, ze uz nieje sam, ale zvykne si raz dva uvidis a bude davat pozor aj na mimco...

lubka89
27. dec 2009

ahojte baby ako sviatkujete🙂

mirka12011
27. dec 2009

ahoj lubka celkom fajn a co ty 😉

lubka89
27. dec 2009

aj ja fajn 🙂 a co tu nove?

vejula
27. dec 2009

čavte kočky... No ked ste tu o psíkoch hovorili ten nás mal riadne hnačky 23.12... Sme s ním boli u veterinára a napichli nám ho na infuzky, čo bol taký dehydrovaný a vyhladovaný, bo nič nežral...

A včera sme mali na stretávku zo strednej, tak som sa trocha zabavila zasmiala, dobre bolo 🙂

mirka12011
27. dec 2009

lubka z kazdeho rozku trosku...
juj vejula tak to muselo byt hrozne a aka bola pricina ze nepapal a nepil?

garonka
27. dec 2009

veji ahoj čo bolo havovi? i on mal hnačky aj ja som mala cez víkend 😀

mata1001
27. dec 2009

ahojte tehulky.ako sa mate?ste prepapkane? 😀

lubka89
27. dec 2009

baby aj ja mavam hnacky ale neviem z coho:(

garonka
27. dec 2009

mati v tehu je to vraj oki, pokiaľ nemaš teploty tak to nevadí mne sa čreva zblaznili lebo som si pokazila žaludok pizzou a už viem že ju nikdy do ust nevložím

mirka12011
27. dec 2009

garonka ty pizzu a ja cokoladu...vcera som si dala, ze reku skusim ci mi este vzdy je z nej zle, tak von islo okrem cokolady aj kapustnica a vsetko co som v zaludku este mala fuj cokoladu nechcem vidiet beeeeeeeeeeeeee

garonka
27. dec 2009

miri ja som pizzu tak zbožňovala ah jajaj ale znusila sa mi doslova 😠 keby som ju nejedla lachvato ale normalne tak mi to neurobí nič, ale ako som sa 5 dni trapila to už nikdy viac 😕

sem tam horku čokoladu môžeš či to ti mliečna nesadla?

vejula
27. dec 2009

No neviem ale asi je teraz tu medzi psíkmi taký vírus, lebo týžden pred Timinom to mala fenka čo býva pod nami a dnes som stretla jedného chalana so psom a hjovoril že má už tretí den hnačku, tak asi si to medzi sebou takto prenášajú. Ale chvalabohu už je dobre, užíva ATB ale už je živí práve s ním idem vonku ciknuť 😉

mirka12011
27. dec 2009

mne nesadla ziadna ani horka ani mliecka ani orieskova ziadna ja ked teraz zjem keksik tak len bez cokoladovej polevicky :D no a to si hnackovala ci ti bolo zle na zaludku z pizzi potom?
ja cokoladu nechcem vidiet do porodu fakt vcera pred spanim som bola 3x vyvracat sa, fuj beeeeee...

mirka12011
27. dec 2009

vejula tak hlavna vec, ze sa uz citi lepsie...sak to aj my ked niekto ma crevnu chripku tak hned to prejde na dalsieho cloveka...

garonka
27. dec 2009

miri najprv sa rano zobudim na krče v žaludku už som vedela že je zle lebo sa mi len grgalo sama pizza fuj a nasledne take hnačky že až vôbec mi nestravila a 3 dni som bola na suchej strave, suchare, čaj, voda, banany dokonca ani čučoriedky mi nezabrali 😠 aj dokimu som volala, ten ma ubezpečil to prejde pokym nemam teplotu nehrozí nič len musím piť veľa vody aby som nebola odvodnena, a ani smecta mi nezaberala až po dvoch 4 dňoch a slaba som bola ako mucha, ale malemu to vyhovovalo ten ma do žaludka furt kopal

garonka
27. dec 2009

včera som nahodila do albumíku maleho vianočne darčeky len same oblečko 😵

mirka12011
27. dec 2009

jujuj tak to muselo byt katastrofalne obdobie, to by som ani ja tu pizzu nechcela vidiet ...

garonka
27. dec 2009

veru Mirka a na štedru večeru som trpla ako to prežijem našťastie bez ujmy, kuracia polievka a pstruh so zemiakmi 😀

mirka12011
27. dec 2009

juj ja nemam este ziadne oblecko lebo este nevieme pohlavie, ale na sone si to dam zistit... a to ste vsetky dostali?

mirka12011
27. dec 2009

no ja som trpla nad kapustnicou no na stedru veceru som ju zvladla ale na 1sviatok vianocny nieee... 😝

garonka
27. dec 2009

mirka šecko sme dostali 😀 😀 😀 😀 nam len kupuju a kupuju, my sme aj kočík dostali a postieľku zaplatila svokra 😅 a ja už len take drobnosti pokupim, ale chceme aj monitor dychu len ten stojí 89 € nenormalna cena no radšej by som požičany chcela no uvidíme

ani ja som v 17tt nemala ešte nič, a časom postupne dokupite alebo dostanete, my vieme že by to mal byť chlapec ale naposledy sa beťar otočil het tak sme si neoverili čo je zač, tak tiež len neutralne veci kupuju

mirka12011
27. dec 2009

garonka aj ja chcem ten monitor kupit je to super vecicka...neviem zajtra mam poradnu snad ma posle na sono a dam si to zistit...a sa ako si napisala betar/betarica 😀 neotoci to by ma nazlostilo/la 😅

garonka
27. dec 2009

jej miri ideš na sono?????? jak ti fajne i ja by som šla 🙂

mirka12011
27. dec 2009

no este neviem ci ma posle mam pisane v knizke az 20tyzden tak uvidim ako sa rozhodne uz som bola na 2 tak neviem jeden potvrdzujuci tehotenstvo a druhy kontrolny...snad ma posle uz v 17tyzdni...

garonka
27. dec 2009

ja som bola v 30tt naposledy a ďalší asi v 36tt 😕 😕 😕

mirka12011
27. dec 2009

no ja este na 3D chcem ist :D juj bola si?

vejula
27. dec 2009

no tak už som spať, havino už pekne kaka bobky 😀 bo pred tým len chudatko cikal z ritky, už ho to nebavilo, bol z toho hrozne vyčerpaný. Ja už mám tiež zopár vecičiek ale pred týždnom mi hovborila švagrinka, že nech tu nekupujem, že ona v Anglicku kupi že tam su značkové vecičky pre bábatká za tri libry... Tak uvidíme.

garonka
27. dec 2009

mirka na 3D som nebola chceme sa dať prekvapiť ako naš chrust vyzera 😀 ale tu v ke v šaci myslím robia ten utz za 60 € a sa mi to zda veľa

veji a mne sesterka nič nedoniesla z Anglicka lebo nemala nervy kupovať tie detske veci ona nema rada deti 😠

vejula
27. dec 2009

hmm, tak to je zvláštne teda, ako môže niekto nemať rád deti....????? Inač ja som nebola na 3D-čku a ani sa nechystám, zdá sa mi to drahé a vraj z diagnostického hladiska to nemá žiadny zmysel, vraj len pre efekt, a zážitok, a to si už počkám ked sa to narodi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre