Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
31. dec 2009

ahoj vefi cikala som len rano 😀 ale nekakala som uz 3 dni 😖 dufam, ze dnes to uz pride hihihi mna dusilo rano a tak som utekala vracat lebo vzdy ked ma dusi tak to tak skonci nic si z toho nerob ani ja som sa nevyspala celu noc som bola hore som zvedava ako dnes budem silvestrovat...nevypluvaj drobceka este mas casu hihihihi

vefi89
31. dec 2009

ahoj mirka. Hovorí sa , že pokiaľ ťa zapeká, bude to chlapček 😉 ja som to tiež mávala, že keď ma dusilo, tak ma nakoniec nadraplo, ale stalo sa mi to asi len 5 krát.
a so Silvestrom, ja ho asi prespim 😀 😀

mirka12011
31. dec 2009

juj tak som zvedava co to bude lebo v cinskom horoskope pocatia vychadza dievcatko aj kamarat pocital numerologiou, ze to bude dievcatko az druhy, ze bude chlapcek, ale bola by som v soku, ze chlapcek, ale rada by som bola rovnako...no ja najskor skoncim doma o 1.00 kedze som nic nespala, ale tak na polnoc ta hadam zobudia no ne? vefi mala si kutiky na ustach? ja som ich mala ked som chodila na infuzie co mi nas drobec nedoprial nic udrzat a bola to dehydratacia a teraz mam znova kutiky a vcera az krvave isla mi z nich krv a to vraciam uz len 3x denne...

vefi89
31. dec 2009

Mirka, napíš mi dátm tvojho a manželovho narodenia, aj ja ti vyrátam. mne čínsky tiež vychádzal na babu, ja som vyrátala, že chlapec, aj bosorka mi povedala chlapec.
Nemala som kútiky, ja som vracala len príležitostne, a to buď z obžerstva, alebo z kašlu. To ti musí byť potom dobre na figu, keď tak často vraciaš. A to ani nie je dobré, že tak veľa, pretože si pri tom namáhaš bruško.Mala by si sa sťažovať lekárovi, aby si malinkému neublížila

mirka12011
31. dec 2009

moja ja som sa stazovala ved ja som vracala 20x denne skoncila som na infuziach dehydrovana, infuzie zabrali na 80percent a teraz vraciam uz len 3x denne, ale aj vodu a vsetko a gynekolog nato povie, ze nevie kedy mi bude dobre, ale pisala som jednej sestricke na MK, tak mi tiez pisala, ze to je dehydratacia, lebo mimco si vezme vsetko co stihne a mne nic neostane :D:D:D sibal po tatovi 😀 a moj gynekolog sa len prizera....

garonka
31. dec 2009

čaute babce 😵

dnes som drichmala do 9:45 😀 havo naraňakovany a aj ja papam teraz, nič fajne v chladničke niet tak ladujem do seba rožky s maslom a zeleny čajík 😲

a mamina mi konečne upiekla žltkové rezy, včera som chutnala skoro pol plechu som zbaštila 😀

vefi čo ťa v noci dusilo? nemate suchy vzduch? 😎

mirka12011
31. dec 2009

datum mas v IP ja idem asi konecne kakat 😀 😝 😉 po 3 dnoch

garonka
31. dec 2009

ej Miruš zapcha zapcha? 😀

mirka12011
31. dec 2009

hihi uz je vsetko von 😀 konecne

garonka
31. dec 2009

ja som bola prednedávnom a to som sa bala že ma zasa skolia tie potvory, lebo večer o deviatej som jedla tarhoňu s mäskom naložila som si 2x tak som počkala a šla spať o pol 12 nooooooooo chvalabohu to stravilo tak ako ma 😀

vefi89
31. dec 2009

Garonkaaa, ahoj 🙂
praveže nemáme suchý vzdch, mám slanú vodu na radiatore. ani ja to nechápem.
tekám do obchodu, aby sme chleba mali a potom sa vám venujem, nezdrhnite 😉

vefi89
31. dec 2009

Mirka, dievka mi vyšla 🙂

natalia777
31. dec 2009

Ahojte, aj ja som uz tu, dalsia noc bez spanku 😒

garonka
31. dec 2009

vefi no utekaaaaaaaaaaaaaaj ja tu budem 😝

garonka
31. dec 2009

nataliiiiiiiiii čaukooo, ja som sa vyhajala vcelku oki 😕

mirka12011
31. dec 2009

hhihi takze je to uz 3x potvrdene uz len sono 😀
ahoj natali
garonka ako sa ma havo?

garonka
31. dec 2009

mirka havoooo super super 😀

mirka12011
31. dec 2009

ja vysavat tak odskakujem od vysavaca 😀 garonka ty si nemala kutiky na ustach ja uz neviem co na ne dat...

vierapp
31. dec 2009

ahoojte babuľky......dlho som tu nebola......ja už chodím normálne....zas to nepreháňam.....ale na 10 min. prechádzku zájdem.... 😉

garonka
31. dec 2009

miruš ja ich nemam a ani herpesy som nemala ale kutiky sa zvyknu robiť aj z vnutornej teploty alebo aj z toho že veľa vraciaš, aj kamošku trapili tak viem, že brala železo

garonka
31. dec 2009

vierka čauko a kedy ti dali termín pôrodu? taka prechadzka neuškodí 😵

vierapp
31. dec 2009

garonka.....23.1. mám termín no od nedele začínam 38 tt, tak už môže drobček dôjsť... 😀

mirka12011
31. dec 2009

juj vierka tak to je super hoc len 10min ale aj to je nieco...zelezo hmm budem pytat

garonka
31. dec 2009

juj vierka ako sa ti to kráti, super super super 😵 😵 😵

garonka
31. dec 2009

baby vytrepem hava vonku do toho hnusneho počasia, joj nechce sa mi 😒

vierapp
31. dec 2009

no miri tak po 2 mesiacoch ležania sa mi už žiada vstať a chodiť ale občas musím ľahnúť lebo ako dnes je mi ťažko ku tomu tlak mám o.k.

vierapp
31. dec 2009

no ako sa to vezme teším sa na malinkú ale ten strach z pôrodu je dosť veľký... 😖

garonka
31. dec 2009

tak ako mi kamoška vravela, že mala tie kutiky lebo mala nedostatok železa a vitamínu B, inač sa robia aj kvôli poruche travenia, takže to je u teba Mirka asi tym, že vraciaš, skus v lekarni pytať vitamíny, viem ake kutiky su nepríjemne joj joj

mirka12011
31. dec 2009

no a vcera rano som vstala a mala som krvave usta od kutikoch este som to nezazila uch... vierka juj ved o chvilu uz budes mat mimco pri sebe a garonka pojde hned po tebe jujuj babenky ved to o chvilocku jejejejej

vierapp
31. dec 2009

no ..... blíži sa to blíži.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre