Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
11. jan 2010

miri, kiežby už chcel prísť 😀 😀 ale to mám ešte 6 tt 😅

garonka
11. jan 2010

Mirka a už vieš vysledky tej krvi? 😕

vefi89
11. jan 2010

lusyyy,ale aj tam ešte môžeš nabrať 😀 😀 😀

lubka89
11. jan 2010

ahojte baby ako?

garonka
11. jan 2010

vefi ta pravdaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

mirka12011
11. jan 2010

garonka nie az 26.1 mam poradnu a mam pytat od sestricky aby nezabudla mi dat hih ta vtipne to bolo 😠

pepppe
11. jan 2010

baby chcela som sa nieco spytat,,,som v 15tt a neviem ci mozem este spavat na bruchu,lebo zatial ako mi to nevadi,ami ma nic netlaci tak neviem,radsej sa spytat 🙂 dakujem

lubka89
11. jan 2010

baby je tu niekto?

janefonda
11. jan 2010

caute...mamule!
Peppe ja som sa to iez pytala doktora a povedal, ze kym mi to nevadi tak mozem. Teraz uz napriklad neviem spat na brusku, ale tiez sm na nom dlho spavala 🙂
ahoj Lubka

garonka
11. jan 2010

peppe kľudne môžeš spať na brušku moja sestra spala na bruchu do konca tehu inač nevedela spať, ja chrapem na boku alebo chrbte 😉

idem off, ten kôň tak pomaly ťaha už sa budem sťažovať 😠

pepppe
11. jan 2010

dakujem babenky,tak este pekne spavam na brusku 😉 dakujem

rogerka
11. jan 2010

cafte babule 🙂

je tu este niektoooooooooo??? 😕

garonka
11. jan 2010

rogi ja som teraz prikvitla sem lebo koník mi nešiel 😉

rogerka
11. jan 2010

jeeej, ahooooj 🙂

ako sa mas? zase lenosis?

garonka
11. jan 2010

čaf, no dnes som troška požehila, ešte požehlim maleho baldachyn a do večera budem zrejme zas leňošiť na posteli 🙂
a ty čo? aj ty maš fajront?

rogerka
11. jan 2010

no fiha, si sa cinila 😀
ja som dnes mala skusky v autoskole, mily ujo policajt ma nechal prejst. keby som nebola tehotna, musela by som si jazdu zopakovat 😅
a kamionisti nam pustili mhd, tak sa tesiiiiiiiim
dnes sa chystam piect a pomalicky zacnem prat veci pre nasho susna

garonka
11. jan 2010

rogi a čo fajne pečieš? mňaaaaaaaaaaaaam
ja som par veci poprala a aj veci do pôrodky mam nachystane len do tašky ich nahadzať síce par veci mi chyba ale nejak ich dokupime 🙂
fíha gratulujem k jazde, a kamionisti už vypadli?

janefonda
11. jan 2010

Ako sa mate tehulky? Ja som dnes bola na poradni a ako vzdy nechapem naco ta poradna okrem toho ze mi zmeria tlak a pozrie moc je? Ved si myslim, ze by sa to dalo urobit naraz aj so sonom a nie tyzden po sebe. Len musim zbytocne cestovat...
Museli ste aj vy pit glukozu, aby vam mohli skontrolovat cukor?

rogerka
11. jan 2010

dakujem 😉 take slane rozky idem piect z kysnuteho cesta plnene sunkou alebo klobaskou a syrom 🙂
kamionisti su este tu, ale uvolnili jeden jazdny pruh, takze mhd uz chodi, uz nie sme odrezani od sveta 😀

rogerka
11. jan 2010

jane ahoj 🙂
asi ta ma doki rada, ked ta chce tak casto vidiet 😉 ja som nemusela nic pit, az ked som isla na vysetrenie na cukrovku, tak tam sladku zbrndu, skoro som vy.... fuj, ble 😖

garonka
11. jan 2010

rogi taku fajnotu pošliiiiiiiiiiii hneď 😀 😀 😀

jane musia merať tlak lebo je dôležity ak by si ho mala vysoky je to nebezpečne a takisto aj moč, či je tam zapal, alebo cukor, alebo bielkoviny, a počkaj ako budeš chodiť na poradňu každé dva týždne a potom raz do týždňa ale v zahraničí neviem ako to je.
aj ja som bola na ten test glukozovy fuj 😠

rogerka
11. jan 2010

gari, mozes take? ja by som ti poslala hned, nemam problem sa rozdelit 😀

mata1001
11. jan 2010

ahoj garonka tebe pomohlo na upchaty nos naparovanie nad slanou vodou?

garonka
11. jan 2010

rogi noooooooo čerstve kysnute by som nemala ale mne už to je jedno čo jem 😝
joj a dala by som si take fajne teple mňam
ja si zajtra robím lokše lebo ma porazí 😀

rogerka
11. jan 2010

nejako ma berie do spania, dnes som vstavala pred 6 kvoli tej autoskole a to sme s manzom do nejakej druhej haraplasili... 😵

janefonda
11. jan 2010

Ja viem ze su to dolezite veci , len neviem preco sa poradna a utz nespaja dohromady. Bolo by mi to ovela milsie. No uz sa velmi tesim na chodenie k doktorke kazdy tyzdnen. Uz teraz sa mi tam nechce chodievat aj ked samozrejme si uvedomujem preco sa to robi...
No tak sa uz velmi tesim na tu glukozu, dufam ze to tam nevyvraciam.

kika99
11. jan 2010

ahojte. Porad mi prosim ci nemate / nemali ste skusenosti s takymi to pocitmi: pocitujem take pichanie dole v posve, obcas vovajecnikoch a v podbrusku,ale dnes lentam dole. myslite, zeje to normalne? Ine problemy nemam. Dakujem za Vase postrehy a rady.

rogerka
11. jan 2010

teple by som ti nedala, chces aby ta bolelo brucho??? ani moj drahy nedostal teple 😀

inac gari, zajtra ma byt na stv-cke v damskom magazine tvoja tema - co s upchatym nosom, skus kuk. niekedy davaju dobre rady, mohlo by ti nieco z toho pomoct 😉

rogerka
11. jan 2010

ahoj kika. ja s tym nemam skusenosti, najlepsie ti poradi lekar, skus mu aspon zavolat - pre istotu

kika99
11. jan 2010

volala som rano, povedal, ze aby som radsej prisla...tak tam asi radsej skocim..i ked povedal, ze to asinic nie je, ze sa malinke roztahuje, ale ze radsej 2x zbytocne prist ako1x neskoro...CHcela som sa len upokojit a tak som sa skusila opytat. dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre