Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
15. feb 2010

jani ja mam bedrace, ale tie mi snad vadia najviac. asi preto ze mam skoro vsetky gate na knap. po tehu ich mozem vsetky vyhodit 😀

mirkaaa ty mas termin na zaciatku juna to je este tiez super 😉

vefi89
15. feb 2010

mirka, však na jar je už len mikinková pohoda nie???teda ja tomu tak hovorím...to je najkrajšie a najlepšie počasie, keď netreba nič len mikinu 😀 😀

vefi89
15. feb 2010

liv čo je knap??

mirka12011
15. feb 2010

mikinova pohoda a kto zapne moje S mikiny? 😀 ja isto ne

liv1
15. feb 2010

vefi kamoska rodila v juli a strasne na to trpela. kvoli zadrziavanej vode tak preto o tom opuchani 😅

no a s tym kocikom tiez potrebujeme skor terenny typ bo vela cestujeme, a tiez zima caka, no a to ti garantujem ze ani u nas v meste chodniky nie su upravene 😀 😀 . myslis teda ze aj trojkolka, ktora ma v predu velke koleso sa zle tlaci v snehu? ale nieco na tom asi bude... 😵

vefi89
15. feb 2010

mirka, ja nosím teraz mužove...výšku máme rovnakú, len ja som mala namiesto brucha žlab a on korytnačku, takže teraz sme asi rovnaký 😀 😀 sa ani objať cez sudy nevieme 😀 😀 to je sranda 😀 😀

liv1
15. feb 2010

vefi na knap sa mysli ze akurat. na tesno. ze keby priberiem 2 kila tak ich uz neobleciem 😀 😀

janinna11
15. feb 2010

Vefi no zapnem ich, ale ma fest tlacia ked sedim, nie je to urcite dobre pre mimi, tak som uz kupila rovno tehu dziny, naco budem kupovat len o cislo vacsie normal rifle, ked za dva mesiace mi urcite budu male... a tieto mozem vynosit dlhsie, su elasticke. Ja som pred tehu nenosila vobec elast., ja mam vsetky zo 100% bavlny, mozno aj preto ma uz vsetky tlacia... 😉

mirka12011
15. feb 2010

no ja by najradsej letne veci nosila bez mikin 😀 preskocime jar a ideme na leto 😝
liv nie nie 2kg to bude pol kila a neoblecies 😀

vefi89
15. feb 2010

liv ja neviem, to je len môj názor. lebo keď má kočiar 4 kolesá, tak idú dve a dve po tej istej kolaji a keď je v predu len jedno, tak má každé koliesko svoju kolaj..ale neviem, sú ženy čo si to chvália
a u nás sa v zime a ani v lete nedá po chodníkoch... v zime neodhrnú vôbec, ani nesolia, a keď neni sneh tak sa nedá chodiť aj tak, lebo sú tak rozbité...takže my musíme len po ceste, teda s kočiarmi...a človek aby len tŕpol, kedy ťa kto sundá 🙄

vefi89
15. feb 2010

janina, však sa musíš dobre cítiť v nich...to je prvoradé...ale ja som poväčšine len teplákoch aj tak 😀 😀 som si aj ušila z flaušu tehu tepláky a teda až teraz za posledný týždeň mám problém sa napratať 😀 😀

liv1
15. feb 2010

jani no presne viem o com hovoris, ja som schudla 3 kila a napriek tomu na pase mi tie rifle hrozne vadia, tlacia. brusko mi vobec nie je vidno, ale kto vie ako sa to tam gulatim 😀

miri to som myslela za normalneho netehotenskeho stavu. 😀 😀 tusim idem kupit tehu gate ako tak vas citam 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

liv kupuj kupuj bo zistis ze sa do nicoho nezmestis a ako pojdes von hola? 😀

liv1
15. feb 2010

😕 vefi som videla minule v telke ako chodia mamicky po ceste, lebo na chodnikoch haldy snehu. to musi byt velmi neprijemne 😒 . mimochodom ja som za kazdu dobru radu, nazor. tak dik 😉

liv1
15. feb 2010

mirkaaaaaa nieeeeee 😀 😀 😀 hola nie 😀 😀 . ked sa neobleciem zrazu do gati, dam v zime letne saty do ktorych sa zmestim. podla mna by voooooobec na mna ludia divne nekukali 😀 😀 😀

mirka12011
15. feb 2010

nie nie urcite by na teba nik nepozeral ze totej je teplo ci co? 😀 ja som si tehu gate objednavala cca v 10tt a boli v skryni do vianoc kym som ich neobliekla 😀

mirka12011
15. feb 2010

skrini omg sorry to je ta demencia

lubka89
15. feb 2010

ahojte baby neviete ako je na tom garonka?

mirka12011
15. feb 2010

garonka isla do nemocnice zatial nerodi asi zajtra...ozve sa nam...

lubka89
15. feb 2010

ahhha... diky za info

mirka12011
15. feb 2010

lubka nz ale cisarsky ma naplanovany myslim na zajtra tak snad to tak aj bude...

lubka89
15. feb 2010

no tak to potom som zvedava . lebo aj ja idem asi rodit cisarskym

mirka12011
15. feb 2010

lubka asi aj ja.... a preco ides asi ty?

lubka89
15. feb 2010

lebo stale ked mi meria sestricka tlak tak ho mam vysoky:( A ty?

mici111
15. feb 2010

ahojte kocky, uz dlhsie vas citam a rada by som sa pridala..mozem? 😉

liv1
15. feb 2010

asi aj ja veru. i ked to nie je na sto percent, ja som skoro presvedecena ze to tak bude 😒

lubka89
15. feb 2010

mici no jasne ze mozes🙂

liv1
15. feb 2010

mici jasnacka vitaj nevahaj 😀

lubka to som nevedela ze cisarske su aj kvoli tlaku. hm

mirka12011
15. feb 2010

mici ty si somnou v junovkach nie?
lubka lebo mam nizko placentu... juj ten tlak to musi byt hnusne ja mam nastastie nizky...

liv1
15. feb 2010

jani a ty pijes kavu na ten tlak? aj som sa ta zabudla opytat. inak ze vraj nizky tlak v tehu nevadi... ale neviem po aku hranicu nevadi... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre